Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farrell boi się o swoją karierę!

189
Podziel się

Od ostatniego przeboju minęły już 4 lata...

Farrell boi się o swoją karierę!
bDYHNYAB

Mylą się ci, którzy sądzą, że Alicja Bachleda-Curuś związała się z jednym z największych amerykańskich gwiazdorów. Colin Farrell jest owszem znany, ale ostatnio ma kiepską passę. Pogłębi ją zapewne film z Alicją Ondine, który przejdzie prawdopodobnie bez echa. Jest murowanym hitem tylko w Polsce.

Od ostatniego przeboju z udziałem Colina, Miami Vice, upłynęły już 4 lata. Przez ten czas Irlandczyk zagrał wprawdzie kilka ról np. u Woddy'ego Allena czy Terry'ego Gilliama, ale żaden z filmów nie okazał się kasowym hitem. A bez tego w Hollywood nie można mówić o sukcesie. Chociaż Farrell został wyróżniony Złotym Globem, nie otarł się nawet o nominację do Oscara. Film, w którym miał zagrać, At Swin-Two-Birds, został zawieszony ze względów finansowych.

Także jego życie prywatne - romans z Alicją Bachledą-Curuś, narodziny synka i nagła przemiana we wzorowego tatusia, nie wzbudziły zainteresowania amerykańskich mediów.

bDYHNYAD

Colin zawsze łatwo wpadał w gniew. Kilka miesięcy temu wydawało się, że się wyciszył. Przypisywano to zmianom w jego życiu, głównie wpływowi Alicji - mówi informator cytowany przez Na żywo. Ostatnio znów daje o sobie znać jego frustracja. On po prostu boi się o swoją karierę.

I to jest paradoks - z jednej strony muszą się cieszyć, że amerykańskie tabloidy zupełnie się nimi nie interesują, a z drugiej - Colina pewnie trochę to boli i martwi. Dotąd było inaczej. To może być zły znak.

bDYHNYBe
KOMENTARZE
(189)
gość
11 lat temu
ale ta Ala p******a
gość
11 lat temu
ale mamy ładną naszą Alę może zacznijmy się cieszyć z tego.
gośćbaba
11 lat temu
pudel ty lepiej obawiaj sie o swoją karierę///
bDYHNYBf
gość
11 lat temu
czy ona musi te jape tak szeroko rozdziawiac?
gość
11 lat temu
nie martwcie sie o jego karierę tylko o własne biurka i służbowe laptopy. Jej już daliście spokój, to pora wziąć się za niego?
Najnowsze komentarze (189)
gość kasia
11 lat temu
koniec sielanki bachledowo-farrelkowej?:D
gość
11 lat temu
Niedomyty p***c i wyfiokowana w*******a.
gość
11 lat temu
a co z parnassusem?
gość
11 lat temu
Ala naprawdę pięknie tu wygląda!
gość
11 lat temu
spoko,robert czyta pudla
gość
11 lat temu
alicja wygląda naprawdę jak schwarzenegger
gość
11 lat temu
widziała kogo brała. poza tym jest jeszcze młody, może jeszcze ją rzucić albo i bez tego zrobić parę skandali a tym samym nieco szumu wokół własnej osoby. Jak by nosił inne porządne buty i miał ciekawe hobby to mógłby wrócić do tabloidów jako ciekawa postać. Z dzieciakami mógłby uprawiać to hobby. Może paralotnie, albo coś bardziej? może pływanie na jachcie? ale to nawet ludzie z Polski robią? nie wiem. Może powinien kupić własną wyspę na Pacyfiku i urządzać tam oglądanie rafy koralowej ? to było by fajne może? ale za mało medialne chyba. A na początek obciąć się na jerzyka mógłby
lol16
11 lat temu
Film Ondine bedzie hitem i nawet oscarem!, Jonatan Ross pochwalil cala produkcje ;)
bDYHNYAX
gość
11 lat temu
narzeczona też mocno średnia...
gość
11 lat temu
ogolnie aktorzy z czolowki zaliczaja finansowe wpadki bo teraz jest szal na efekty specjalne, ludzie zasuwaja na Trensormers czy Avatar, gdzie gry aktorskiej jest 0 za to duzo komputera, to norma i nie dotyczy tylko Colina.
gość
11 lat temu
dobra passa się kiedys kończy
gość
11 lat temu
Alicja generalnie piękna kobieta, ale na tym zdjęciu makijaż ją postarza
gość
11 lat temu
przyjedzie do Polski i tu zrobi karierę a rodzina Alicji go utrzyma
gość
11 lat temu
a to piździelec
...
Następna strona
bDYHNYBz