Paulla rozebrała faceta do teledysku! (WIDEO)

Bierze przykład z Dody.

Obraz

Paulla naprawdę wyszła z założenia, że kopiowanie innych to najlepszy sposób na sukces. Po Edycie Górniak przyszedł czas na Dodę. Ignasiak postanowiła nieco przyoszczędzić i do teledysku do nowego singla, Tak mało o życiu, zatrudniła swojego narzeczonego, Rafała Wojtysiaka. Też, jak widać, bardzo zdeterminowanego, by zaistnieć w mediach.

Ambitny model gra niespełnioną miłość piosenkarki. Jeśli chodzi o walory estetyczne, to Paulli bliżej niestety do Sary May niż do Rabczewskiej.

Jak Wam się podoba jej facet? Lepszy od Radka?

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą