Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ostatnia szansa Krukówny? Co dalej?

433
Podziel się:

"Nie wiem, jak czuje się Agnieszka. Nie kontaktowałyśmy się od dawna, nie było powodu" - mówi szczerze jej manadżerka...

Ostatnia szansa Krukówny? Co dalej?
bEELsgqd

Jak zwykle pomocną dłoń wyciagnęła do niej Krystyna Janda. Ona jedyna, z wyjątkiem jednego krótkiego momentu, nigdy nie zwątpiła, że wyniszczonej nałogami utalentowanej aktorce uda się wyjść na prostą. I rzeczywiście dzięki Jandzie Krukówna za każdym razem podnosiła się z kolejnych dołów, nawet kiedy wszyscy byli przekonani, że tym razem to już na pewno koniec.

Niestety, nie da się cofnąć lat. Na zmęczonej twarzy Agnieszki Krukówny próżno szukać podobieństwa do jasnowłosej, roześmianej Janki sprzed lat.

bEELsgqf

Blada, chuda i smutna - opisuje Twoje Imperium wygląda aktorki na premierze sztuki w reżyserii Krystyny Jandy Rosyjskie konfitury. Sprawiała wrażenie zagubionej.

Co gorsza, wygląda na to, że problemem Krukówny nie jest tylko wyglad. Jak twierdzą zaniepokojeni znajomi, znów zaczęła izolować się od ludzi, a to zazwyczaj zwiastuje nawrót problemów emocjonalnych:

Nie wiem, jak się czuje Agnieszka, bo od dawna nie kontaktowałyśmy się - powiedziała menedżerka aktorki Monika Kaczmarek. Nie było zresztą powodu, bo ona nie dostaje żadnych propozycji filmowych ani serialowych.

I znów pomocną dłoń wyciągnęła do niej Janda. Powierzyła jej rolę w swojej nowej sztuce Pierwsza lady. Miejmy nadzieję, że Agnieszka udźwignie to wyzwanie. Nie bardzo może sobie teraz pozwolić na jakiekolwiek wpadki.

bEELsgql
bEELsgqG
KOMENTARZE
(433)
gość
11 lat temu
moze jak przestanie pic wyjdzie na prosta?
gość
11 lat temu
Agnieszko - trzymamy kciuki aby udało Ci się wrócić do normy!
gość
11 lat temu
Mój Boże,jak mi jej żal
bEELsgqH
Fryzio
11 lat temu
Przykro bardzo, bo bardzo Ją lubię. Niestety wygląda na "zmęczoną" tym samym, co Kate Moss :-(
gość
11 lat temu
AGA TRZYMAJ SIE
Najnowsze komentarze (433)
Równolatka
8 lat temu
Przed chwilą oglądałam Fuksa ze Sthurem w roli głównej. Jaka ona była piękna, zazdrociłam jej urody, figury i sławy. co to substancje psychoaktywne mogą zrobić z człowieka!!!
r5tfuyghjiokl
9 lat temu
niech zainwestuje w styliste bo wyglada jak m***l
Bibio
9 lat temu
Znam ja jeszcze ze szkoły podstawowej. Trzymam kciuki. To porzadna dziołcha :-)
gość
11 lat temu
pani agnieszko niech sie pani nie poddaje powodzenia
gość
11 lat temu
nie daj się Agnieszko!
gość
11 lat temu
Pani Agnieszko nie ma sytuacji bez wyjścia dlatego proszę wyjść życiu naprzeciw i nie izolowac sie od ludzi , którzy tak jak ja kochamy pania za dotyczhczasowy dorobek aktorski.Tak zdolnych jak Pani jest w Polsce bardzo mało.Pozsrawiam.
gość
11 lat temu
Agnieszko, dasz radę i jeszcze pokażesz wszystkim że jesteś piękną kobietą i zdolną bestią.
gość
11 lat temu
zal patrzec gdzie sie podzialo towarzystwo aktorskie
bEELsgqz
gość
11 lat temu
Krukówna Krukówną, ale kim jest ten przystojniak z długimi włosami? A tak na serio szkoda mi jej. Młoda, zdolna, a nie ma szczęścia do ról. Pamiętam ją z dzieciństwa, jak grała Jankę. Mój ulubiony serial z dawnych lat. Potem świetna była w "Bożej podszewce". Szkoda, że zniknęła. Mam nadzieję jeszcze ją w czymś zobaczyć!
Bździągiew
11 lat temu
Żaden problem wydobyć piękno z pięknej ale zniszczonej obecnie kobiety. Jest tylko jeden warunek i zdaje się na razie nie do pokonania. Chciałabym ją jeszcze zobaczyć w dawnej formie :)
gość
11 lat temu
Wygląda ,jak Lumpenproletariat.
siye
11 lat temu
o jejku... to moja bohaterka z dzieciństwa, moja "Janka" ukochana... Aguś, do dzieła, wróć do formy, nie daj się !
mitsouko
11 lat temu
Agnieszka jest utalentowaną aktorką, co udowodniła już wiele razy. Mam nadzieję, że teraz też jej się uda powrót. A wygląd? Czy to najważniejsze? Na szczęście nie jest plastykową lalą z fotoszopu.
gość
11 lat temu
Agnieszko, jesteś znakomitą aktorką. Czekam na Twoje nowe role.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELsgrs
bEELsgrt
bEELsgru
bEELsgrv
bEELsgrw
bEELsgrb