Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farrell ma problemy przez... PIJANEGO SOBOWTÓRA!

1490
Podziel się

Bił się pod klubem i obściskiwał z jakąś blondynką... Ludzie myśleli że to Colin! PODOBNY?

Farrell ma problemy przez... PIJANEGO SOBOWTÓRA!
bEiChLWZ

Kilka dni temu w brytyjskiej prasie ukazały się zdjęcia kompletnie pijanego Colina Farrella bioracego udział w bójce ulicznej. Kolejne zdjęcia ukazywały aktora obściskujacego się z jakąś blondynką, którą na pewno nie była Alicja Bachleda-Curuś. Można było wywnioskować, że ten wieczór oznacza powrót Farrella z jego najbardziej burzliwych czasów. Oraz to, że jego deklaracje, że wreszcie się ustatkował i zaczął spełniać w życiu rodzinnym, nie są wiele warte.

Chwilę potem okazało się, że osobą przedstawiona na zdjęciach nie jest Farrell, tylko... jego sobowtór. Na ujęciach, do których dotarliśmy widać wyraźnie, że mimo iż z daleka możnaby ich rzeczywiście pomylić, to zdecydowanie inna osoba.

Sprawa wydaje nam się wyjątkowo zabawna, Super Expressu jednak nie rozbawiła. Tabloid jest oburzony i korzystając z okazji obraża "Angoli":

bEiChLXb

Najwidoczniej Angole za wszelką cenę próbują zniszczyć reputację artysty - czytamy w gazecie. Na szczęście ta bezczelna prowokacja wyszła na jaw. Apelujemy do Angoli: odczepcie się od naszej Alicji i jej Colina i przestańcie niszczyć tę wspaniałą miłość!

Mocne słowa...

Co myślicie o "sobowtórze" Farrella? Przystojny? :)

bEiChLXh
bEiChLXi
bEiChLXC
KOMENTARZE
(1490)
gość
11 lat temu
Jestem ciekaw czy dal obejrzec swego pornola Alicji?
gość
11 lat temu
inne nosy mają to nie on na 100%
gość
11 lat temu
Ha
bEiChLXD
gość
11 lat temu
No podobny! I to aż za bardzo... Hahaha :0 A ta dama przy nim tez jakaś znajoma :))))
gość
11 lat temu
toz to colin jest!
Najnowsze komentarze (1490)
gość
11 lat temu
farel ma inne uszy, a juz myslalam ze to jednak farel, chyba jednak to sobowtor
engel
11 lat temu
nawet przystojniejszy
gość
11 lat temu
Colin Farrell's Doppleganger in UK
Absurd tygodn...
11 lat temu
Portale plotkarskie miały wczoraj "ręce pełne roboty". Zagraniczny magazyn "Star" napisał, że Colin Farrell zostawił Alicję Bachledę – Curuś. Tę informację chwilę później publikowały niemalże wszystkie polskie portale o tematyce plotkarskiej i rozrywkowej, a dziennikarze prasowi zaczęli przygotowywać materiały do najbliższego numeru. Okazało się, że zdjęcia Farrella całującego się z Agnes Deyn, na jednej z imprez, to zwykła prowokacja. Na fotkach, zamiast Colina (tego od Alicji) jest jego sobowtór, który do Alicji już nie należy.
gość
11 lat temu
Tak piszą w jednej z polskich gazet poczytajcie - prawda? Dlaczego jednak ta wiadomość wywołała aż taką burzę? Powód jest prosty: kochamy plotki. - Ani książka, ani edukacja, ani telewizja, ani kapłan czy religia nie są w stanie z nią wygrać. Ona wiecznie będzie w naszym życiu - przekonuje prof. Dionizjusz Czubala, antropolog i specjalista od plotek. Bo dzień bez plotki to dzień stracony.
gość
11 lat temu
Colin ma poważne problemy z tym naśladowcą, jego życie prywatne i kariera są zagrożone, wstrętny ludzie żyją na tym świecie.
gość
11 lat temu
Już dawno Colin miał problemy z tym sobowtórem, - myślano,że to Colin rozrabia, tymczasem był to podobny do niego naśladowca.
gość
11 lat temu
Bardzo przystojny ten Farrell.
bEiChLXv
gość
11 lat temu
Colin ma błyski w oczach , czego sobowtór nie posiada, ale wyrażnie próbuje podszywać się pod Colina.
gość
11 lat temu
Uszy inne, tego James już nie mógl zmienić,chyba że zrobi operację plastyczną.
gość
11 lat temu
taki sam!
ja
11 lat temu
tak pewnie to nie on .. yhym juz to widze albo to jakis perfidny kolo albo to on do tego kolczyk w tym samym uchu i tak samo obcięty i ta broda , nie to musi byc on ...
gość
11 lat temu
to ten sam. Jeśli nie to niech kto udowodni :P
gość
11 lat temu
Podobny ! Ale Colin i tak lepszy
...
Następna strona
bEiChLXX