Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były mąż BIŁ i MALTRETOWAŁ Kim Kardashian!

243
Podziel się

"Damon po raz pierwszy uderzył mnie parę miesięcy po ślubie" - opowiada gwiazda.

Były mąż BIŁ i MALTRETOWAŁ Kim Kardashian!
bDSaRiqd

Media właśnie ujawniły, że Kim Kardashian była ofiarą przemocy domowej! Z papierów rozwodowych, które zostały złożone w 2003 roku, wynika, że jej były mąż, Damon Thomas, regularnie bił ją i znęcał się nad nią psychicznie. Z raportu policyjnego, który został przedstawiony w sądzie, wynika, że Kim wielokrotnie otrzymała cios w twarz. Po ślubie skończyła się nie tylko czułość Thomasa, ale także uwielbienie dla słynnej okrągłej pupy żony. Próbował siłą zmusić ją, aby poddała się liposukcji.

Kim wzięła ślub, gdy miała zaledwie 19 lat, zaś jej wybranek, znany menedżer gwiazd muzyki, skończył 29. rok życia. Do pierwszego aktu przemocy doszło już w kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego:

Damon po raz pierwszy uderzył mnie parę miesięcy po ślubie. Wybieraliśmy się na narty razem z Justinem Timberlakiem. Zanim wyszliśmy z domu, Damon uderzył mnie mocno w twarz i rozciął sygnetem wargę. Siła uderzenia była tak duża, że upadłam i uderzyłam kolanem o metalowa ramę łóżka. Od tamtego dnia bił mnie za każdym razem, gdy zauważył, że do kogoś wysyłam wiadomość pagerem.

bDSaRiqf

Innym razem podszedł do mnie i nagle uderzył mną z całej siły o ścianę szafy – czytamy w innym fragmencie zeznań Kim. Trzymał mnie przyciśniętą do ściany i zaciskał ręce na szyi. Zaczęłam się dusić. Wtedy z całej siły walnął pięścią w szafę. Kilka milimetrów przed moją twarzą. To była groźba, co mógłby mi zrobić.

Były mąż Kardashian na przemocy fizycznej nie poprzestał. Terroryzował Kim i znęcał się nad nią psychicznie. Najpierw nakłonił ją, aby porzuciła wszelkie projekty i zmusił do nieustannego przebywania w domu. Chciał cały czas wiedzieć, gdzie znajduje się jego żona i kontrolował każdy jej ruch.

Nieustannie bałam się, że pojawi się w domu. Potrafił wrócić z innego miasta o 4 w nocy i żądał, abym czekała na niego ubrana, wymalowana i z gotowym obiadem – zeznała Kardashian w rozprawie rozwodowej. Musiałam prosić o pozwolenie, aby w ogóle wyjść z domu. Raz dał mi tysiąc dolarów i kazał poddać się liposukcji.

Kim przyznała, że wiele razy myślała o tym, aby zawiadomić policję, ale bała się, że to pogorszy sprawę, a także miała nadzieję, że mąż się z czasem zmieni. W końcu interweniowała jej rodzina, która wykradła ją z domu i wywiozła z Hollywood. Po kilku miesiącach Thomas sam złożył wniosek o rozwód, stwierdzając, że Kim "zdradzała go przez cały czas trwania małżeństwa". Sąd jednak orzekł rozwód na korzyść Kardashian, która otrzymała 56 tysięcy dolarów.

bDSaRiql
bDSaRiqG
KOMENTARZE
(243)
gość
11 lat temu
szkoda jej, na szczęście udało jej się wyrwać
gość
11 lat temu
Rany! nawet nie wedziałam że była mężatką. Współczuję jej
gość
11 lat temu
no to ostro. jakiś kompletny świr z tego kolesia. nie przepadam za kim, ale takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa. zamknąć takich drani raz na zawsze :/
bDSaRiqH
gość
11 lat temu
Całe szczęście ma to już za sobą
Gość Magda
11 lat temu
ona bita...chociaż jej nienawidzę to i tak jej współczuję. Jesli mówi prawdę, a nie po to żeby sie wypromować i wzbudzić litość to przykro mi z powodu przemocy jakiej doświadczyła, żadna kobieta nawt taka jak Kim nie zasługuje na takie upokorzenia... z drugiej strony mogła zawiadomić polciję, a nie gnić z mężem tyranem.
Najnowsze komentarze (243)
gość
7 lat temu
ghkjh
gość
8 lat temu
wygląda jakby pampersa miała:)
gość
9 lat temu
surwiel... ;/
gość
10 lat temu
ale sraka
gość
10 lat temu
o
Fanka ;D
10 lat temu
Jaki i****a! Biedna Kim : (
Zmierzchomank...
11 lat temu
Ale ma d****o! jak szafa!
gość
11 lat temu
ŁAdna jest ale ma okropną tą pupe :p
bDSaRiqz
gość
11 lat temu
w takim razie do sadu z nim! frajer
gość
11 lat temu
ludzie weżcie to ostatnie zdjęcie sciągnijcie
dawid0597
11 lat temu
krde
gość
11 lat temu
współczuję jej
gość
11 lat temu
czekoladka d***l!!!! Kim współczucia co za i****a ojjjj biedna ty ))
gość
11 lat temu
od takich damskich bokserów to uciekać,gdzie pieprz rośnie!!
...
Następna strona
bDSaRirb