Trwa ładowanie...
Przejdź na

Scjentolodzy śmieją się z Toma Cruisa!

171
Podziel się

Nagranie ze spowiadającym się aktorem puszczano na imprezach sekty…

Scjentolodzy śmieją się z Toma Cruisa!
bDgPBOXV

Tom Cruise, najsłynniejszy członek Kościoła Scjentologicznego, przeznaczył na działalność sekty kilkanaście milionów dolarów. Aktor pozostawał wierny przykazaniom grupy, a także aktywnie werbował kolejnych członków kościoła. Fanatyczne oddanie nie uchroniło go przed drwinami ze strony pozostałych wyznawców. Według najnowszych doniesień najhojniejszy darczyńca scjentologów został skompromitowany przez braci i siostry z sekty. Podczas słynnych audytów spowiadający się z grzechów Cruise został nagrany ukrytą kamerą. Filmy, na których gwiazdor płacze przed jednym z guru, stały się przedmiotem żartów i drwin podczas mniej oficjalnych, zakrapianych alkoholem spotkań scjentologów. Te rewelacje ujawnił jeden z byłych wysoko postawionych członków ugrupowania.

Niejaki Mark Rathbun wyznał na swoim blogu, że osobiście filmował Cruise'a. Oglądanie płaczliwych wyznań aktora było gwoździem programu na wielu sekciarskich zjazdach. Nawet sam scjentologiczny guru David Miscavige cytował co ciekawsze kwestie aktora, zabawiając w ten sposób gości na przyjęciach.

Rathbun wyjawił, że kamera została ukryta w luksusowym pokoju zwierzeń na polecenie Miscavige'a. Guru zażyczył sobie również, by Rathbun spisywał przebieg audytów i dostarczał mu po każdej sesji obszerne raporty. Podobno czytał je potem znajomym, zabawiając ich w ten sposób przy szklaneczce whiskey.

bDgPBOXX

Niestety Rathbun nie wyjawił treści wyznań Toma. Naprawdę żałujemy. Chcielibyśmy się dowiedzieć, z czego spowiadał się aktor. Wątpimy, aby z doprowadzenia żony na skraj wyczerpania fizycznego i nerwowego. Jak myślicie, Cruise przestanie być teraz gorliwym wyznawcą scjentologii?

bDgPBOYy
KOMENTARZE
(171)
gość
10 lat temu
Zawsze szkoda ludzi, ktorym sie w glowach....przestawia..
gość
10 lat temu
i tak nie rozumiem dlaczego on ich tak uwielbia. Przecież scentologia to patologia trzeciego stopnia. Już doda mniej grzeszy ze swoim Adasiem zjadaczem kangurów.
gość
10 lat temu
On rzeczywiście ma nie po kolei pod sufitem. Ta cała sekta to jakaś banda maniaków i debili. Nie dość, że pozwalają robić sobie wodę z mózgu, to jeszcze płacą za to miliony. To jest chore.
bDgPBOYz
gość
10 lat temu
Mam w d***e czy wierzy w boga czy w kaczora donalda ! Jest super aktorem i tylko to sie dla mnie liczy
gość
10 lat temu
Cruise kompletnie ześwirował! Żeby wierzyć w coś co w latach 50-tych wymyślił jakiś drugorzędny autor SF, jak sam przyznał, DLA PIENIĘDZY? Jak można być takim głupim? Kiedy się trochę poczyta o scjentologii to każdy normalny człowiek puknie się w głowę - jak można uwierzyć w kosmitów, którzy opanowali Ziemię i w Xanadu (czy jakoś tak), który mieszka gdzieś w jakiejś górze i steruje ludźmi???
Najnowsze komentarze (171)
sushipukpuk
9 lat temu
żal mi kobitki, jemu wyprali mózg a ona cierpi
gość
10 lat temu
whiskey????!!!! Kto pisze te artykuly WHISKY
gość
10 lat temu
hahahahahahahahahhahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha
gość
10 lat temu
Nie, katolicy nie. Nie mówię tutaj o niektórych starszych paniach zakochanych w radiu Maryja i gotowych oddać wszystko na jedno skinienie Rydzyka. Mówię tu o 'normalnych' katolikach. Czy ktoś ich zmusza, aby dawali ofiary załóżmy na mszy świętej? Chcesz, to daj, nie chcesz, nie dawaj, a jeśli nie dasz, to i tak możesz przyjść do kościoła, pomodlić się. Sekta to natomiast co innego. Proponuję poczytać parę książek opartych na faktach, które zostały spisane na podstawie rozmów z osobami będącymi wcześniej w sektach. Bardzo poruszające.
gość
10 lat temu
Czyli Mickiewicz żyje!! Tak samo jak Elvis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D jestesmy ocaleni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
on ma juz tak n*****e we lbie ze zal
piotru$
10 lat temu
niech rzuci to cholerstwo i się nawróci...;)
gość
10 lat temu
Zniszczył bym scjentologów, zrównał z ziemią bądź zgładził każdego, kto wyznaje tą durną religię, o ile można to religią nazwać. >.<
bDgPBOYr
gość
10 lat temu
Głupotą jest taka sekta.Jednak,ciekawe z czego oni się wyspowiadali,pewnie nie z lepszych rzeczy.
Bikop
10 lat temu
Naiwniak nie z tej ziemi
gość
10 lat temu
Stary stuknięty pierdziel...
gość
10 lat temu
...no i teraz powinen się schować ze wstydu do tego swojego schronu na który wywalil tyle kasy !! hahhahaaha
olaaaaaaaaaaa
10 lat temu
jaki by nie był, to szkoda mi go. Po tym co można zauważyć, on naprawdę uwierzył w to co mu oferowała ta sekta, każdy człowiek ma potrzebę afiliacji społecznej, nawet Tom. A oni go po prostu wykorzystali. Zachowali się okropnie.Swoją drogą, Tom został napewno w pewien sposób ukarany za swoje postępowanie, może przemyśli swoje postępowanie i da żyć Katie...
B. Linda
10 lat temu
Ja też Cię kocham
...
Następna strona
bDgPBOYT