Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak NIE CHCE GOŚCI NA SCENIE!

550
Podziel się

Koncert z okazji 20-lecia kariery jednak się odbędzie. Ma być tylko z nią i o niej. W tle - filmiki z nią w roli głównej...

Górniak NIE CHCE GOŚCI NA SCENIE!
bDHMTBph

Jubileuszowy koncert Edzi na festiwalu Top Trendy jednak się odbędzie. Nina Terentiew, jak zwykle w wypadku Górniak, zmiękła i przystała na wszystkie jej warunki. A puktów zapalnych było, jak się okazuje, sporo.

Po pierwsze Polsat chciał zrobić show w swoim stylu, czyli najbardziej kolorowo, lśniąco i wybuchowo jak to tylko możliwe. Górniak natomiast marzyło się coś mniej tandetnego, co pozwoli skupić uwagę na niej samej i jej utworach. Oraz jej życiu oczywiście, w końcu mówimy o Edycie, która miewa tendencje do megalomanii. Górniak chciała, by w tle jej występu zamiast tłumu tancerzy ukazywały się filmiki ilustrujące ostatnich 20 lat jej życia. Nie chciała także na scenie gości, których planowała zaprosić Terentiew.

Ale najwięcej nieporozumień wynikło przy doborze repertuaru. Nina postanowiła wszystkim artystom wybierać utwory osobiście. Maciej Maleńczuk, który także będzie obchodził jubileusz podczas Top Trendy przyznał, że w sprawie doboru piosenek nie miał nic do powiedzenia.

bDHMTBpj

Nie dobierałem repertuaru sam. Robiłem to z panią reżyserką programu, a jest nią Nina Terentiew, to ona wybierała utwory - powiedzial na konferencji prasowej.

Tu Edzia postawiła stanowcze veto. Podobno Terentiew chciała mieć wpływ nawet na aranżację utworów. Jesli akurat o to chodzi to osoby pamiętające Koreę mogłyby uznać, że to wcale nie taki zły pomysł. Jednak Maja Sablewska dzielnie negocjowała w imieniu swojej podpiecznej i wymogła na Polsacie wszystkie potrzebne ustępstwa. Koncert 20 na 20 jednak się odbędzie.

Zamierzacie to w ogóle oglądać?

bDHMTBpK
KOMENTARZE
(550)
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
11 lat temu
TAK, bo uwielbiam głos i bardzo lubię utwory Edyty Górniak. To jak się zachowuje poza sceną nie ma najmniejszego wpływu na to jak utalentowaną jest wokalistką
gość
11 lat temu
sztuczne zamieszanie zeby naciagnac ogladalnosc. Edzia od zawsze wielka dame rznie i ot caly sekret czemu nie zrobila kariery poza wlasnym ogródkiem. a szkoda, bo talent to ona ma jak malo która.
bDHMTBpL
gość
11 lat temu
jesli polsat lekka raczka placi za g*****e i beztalencie dody taka kase to edyta za talent i ciezka prace musi dostac 4 razy tyle zgadzam sie .niech polsat zacznie sie liczyc z widzami nie chcemy dody chcemy ludzi utalentowanych chcemy wyzszego poziomu ten niby luz dody czy wojewodzkiego to zwykle chamstwo wyluzowana to jest beata kozidrak ,urszula czy krzysztof piasecki itd a nie ten rynsztok .ten rinke ma glupie pomysla a pani nina powinna troche skorzystac z krajowych pomyslow i bez tego zachodniego show .dwojka teraz pokazuje klase .
gość
11 lat temu
Oczywiście. Dlaczego miałabym go nie oglądać?
gość123
11 lat temu
Klientka sztuczna i bez gustu i pusta calkowicie
gość
11 lat temu
jasne że będziemy oglądać!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
nie
gość
11 lat temu
Oczywiście że zamierzamy oglądać!!!!! Nie przegapię tego!
gość
11 lat temu
a dzieciaki w Polsce głodują
gość
11 lat temu
nigdy w zyciu tego nie obejrze
tancerka nr1
11 lat temu
kocham ja i si e nie przejmuj tom guwniarom dodom
Jess ;D
11 lat temu
Tak szczerze to prawie nikt nie lubi jej muzyki a panoszy się jakby była księżniczką... O.o
bDHMTBpD
gość
11 lat temu
to jest właśnie prawdziwa gwiazda, jest IKONĄ. Jako jedyna otarła się o zwycięstwo na EUROVIZJI, ma wielki talent i naprawdę piękny głos................ Jest również ikoną stylu
...
Następna strona
bDHMTBqf