Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ondine" jest klapą!

1015
Podziel się

Nawet w Polsce... Zaskoczeni?

"Ondine" jest klapą!
bDXTAhQl

Wyglada na to, że film, reklamowany jako początek pięknego uczucia, które połaczylo odtwórców glównych ról, był interesujacy znacznie bardziej dla tabloidów niż widzów. Okazało się, że nawet Polacy nie palą się do oglądania swojej rodaczki na ekranie. Jak donosi tygodniki Gwiazdy, przez pierwsze 4 tygodnie wyświetlania, Ondine obejrzało zaledwie... 77 tysięcy osób. To 5 razy mniej niż liczyła publiczność strasznego filmu Kochaj i tańcz z Izą Miko.

Najwyraźniej głośny romans Alicji Bachledy Curuś i Colina Farrella zupełnie nie przekłada się na zainteresowanie Polaków ich dokonaniami zawodowymi. Polski dystrybutor jest zapewne rozczarowany i pewnie dłużej zastanowi się nad pomysłem sprowadzenia kolejnego filmu z Alą. Szczególnie, że nie wiadomo, czy i kiedy w ogóle taki powstanie. Przekładana od miesięcy produkcja _**Absinthe Drinkers**_ nadal nie wyszła poza fazę projektu i nikt w reprezentującej Alicję agencji nie jest w stanie określić, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Jesteście zaskoczeni klapą Ondine? Byliście na tym w kinie?

bDXTAhQn
bDXTAhQO
KOMENTARZE
(1015)
gość
11 lat temu
historyjka zdaje sie byc banalna. ale alicja i tak jest piekna istota i jestesmy dumni!
gość
11 lat temu
Byłam w kinie i wciąż jestem oczarowana.
gość
11 lat temu
aktorki z Hollywood moze nie sa az tak swietne jak Ala, natomiast przyciagaja widownie do kin. Gdyby zamiast Ali byla nawet durna Megan Fox, ludzie chetniej by szli do kin, a tak to nie dosc, ze w Stanach nikt o tym filmie nie slyszal, to jeszcze w Polsce do kin poszlo 77 tysiecy - przy takiej reklamie, jaka jest zwiazek Ali z Colinem, to wyjatkowo marny wynik
bDXTAhQP
Tali
11 lat temu
bo jak nie strzelaja i nie ma golych cyckow, to ludzie juz na to nie pojda...
gość
11 lat temu
super film
Najnowsze komentarze (1015)
gość
10 lat temu
...i żałuje, że nie było mnie na nim w kinie.
gość
10 lat temu
wg mnie mało był reklamowany, "kochaj i tańcz" było wszędzie, więc nie ma co porównywać...a film wydaje sie naprawdę dobry.
gość
11 lat temu
super film
gość
11 lat temu
ndeed, Mr. Farrell and Ms. Bachleda were a couple when she got this gig but credit Neil Jordan and Ms. Bachleda for showing this what not merely a favor to a big star but just the right bit of casting. The casting of Ms. Bachleda may be the reason why Mr. Farrell seems so relaxed and pliable in “Ondine.”
gość
11 lat temu
Byłam w kinie i wciąż jestem oczarowana.
gość
11 lat temu
“The film is a lyrical, modern fairy tale that tells the story of Syracuse (Farrell) an Irish fisherman whose life is transformed when he catches a beautiful and mysterious creature (Bachleda) in his nets. His daughter Annie (Barry) comes to believe that the woman is a magical creature, while Syracuse falls helplessly in love. However like all fairy tales, enchantment and darkness go hand in hand.”
gość
11 lat temu
ONDINE osnuty mgłą , poetyczny film, podobał mi się , TRADE też bardzo dobry.
gość
11 lat temu
pudel klapa
bDXTAhQH
gość
11 lat temu
Ciągle jestem pod wrażeniem tego filmu. Bardzo dobry!
gość
11 lat temu
Film bardzo mi się podobał , polecam też TRADE
gość
11 lat temu
She is gorgeous.
gość
11 lat temu
klapą jest pudel.
gość
11 lat temu
dla mnie rewelacyjny.
gość
11 lat temu
nie jestem zaskoczona klapa Ondine. Dobrze, ze nie wybralam sie na to do kina tylko sciagnelam z internetu, bo byla by to tylko strata pieniedzy!
...
Następna strona
bDXTAhRj