Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majdan: "NIE WIERZCIE DODZIE, że ją zdradzałem!"

555
Podziel się

Majdan sugeruje, że... TO DODA ZDRADZAŁA JEGO! "Może kiedyś napiszę książkę, wtedy wszyscy dowiedzą" - grozi.

Majdan: "NIE WIERZCIE DODZIE, że ją zdradzałem!"
bDYgRUth

W trakcie słynnej afery, która ostatecznie zakończyła związek Radzia Majdana i Dody, piłkarz konsekwentnie milczał. Koleje ich małżeństwa znane są jedynie z wywiadów Rabczewskiej, która chętnie opowiadała o zdradzie męża. Dopiero po dwóch latach Radek postanowił skomentować swoje przejścia.

Podczas wywiadu z Wideoportalem na pytanie czy irytują go nieustanne pytania o Dodę odpowiedział: Wiesz ja unikam tych pytań, bo ten temat nie istnieje dla mnie od roku. Już mi tych pytań nie zadają.

Radzio przyznał także, że nie interesuje się życiem osobistym Rabczewskiej i... nie ogląda telewizji, ani nie czyta gazet. Jak sam dobitnie stwierdził: _**Nie oglądam Dody**_. Dziennikarz "uświadomił" więc Majdana, że Dorota nadal w wywiadach nawiązuje do zdrady, jakie ponoć padła ofiarą. Piłkarz najwyraźniej ma inną wersje wydarzeń. Sugeruje, że... to Doda zdradzała jego!

bDYgRUtj

Wiesz, co nie komentuje tego... dobra nie będę mówił, że możesz się pobrudzisz tym jak w coś wchodzisz. Może kiedyś napiszę książkę. Wtedy wszyscy dowiedzą się jak naprawdę było i co naprawdę było - grozi. Kto kogo zdradzał, kto kogo oszukiwał. Ale na dzień dzisiejszy nie chcę o tym mówić. Nie potrzebuje tego.

Rzeczywiście, taką wypowiedzią niczego nie sugeruje i nie zaognia sprawy...

To jest dla mnie bardzo słabe. Nie szanuję tego. Generalnie gardzę takim zachowaniem. Odcinam się od tego – podsumował Dodę, która wszem i wobec opowiada o zakończeniu ich małżeństwa. Kiedyś była taka medialna para, która zachowywała się jak moja była żona. Czyli w mediach prali swoje brudy. To jest poniżające dla kogoś takiego, kto to mówi. Pewne rzeczy załatwia się w gronie ludzi, którzy się rozstają. A nie na zasadzie, co wszyscy powiedzą. Jej najwyraźniej bardziej zależy, co wszyscy powiedzą niż mnie. Przede wszystkim nie czuję się winny.

Na koniec Majdan sugeruje, że to nie on zdradził Dodę, ale ona. Zdaniem piłkarza wystarczy popatrzeć, kto pojawiał się na zdjęciach z innymi mężczyznami. _**Nie wierzcie Dodzie, która mówi, że ją zdradzałem!**_ – kończy swoją wypowiedz Radzio.

bDYgRUtp

Wierzycie mu? Dorota wyglądała na absolutnie przekonaną, że tak było. Jesteśmy w stanie uwierzyć Radkowi, że i Dorota zdradzała jego, bo są siebie warci, ale w to, że on sam ma czyste sumienie...?

Co o tym myślicie?

bDYgRUtK
KOMENTARZE
(555)
Goczku
11 lat temu
Tania sensacja, pieniądze jednak prawdziwe.
gość
11 lat temu
lepiej niech on tej książki nie pisze bo zacznie prać brudy publiczie,niech zarabia pracą a swoje sprawy zachowa godnie dla siebiei swoich dzieci,wnuków ale co sięnie robidlakasy,prawda?
gość
11 lat temu
Majdan klamie!!!!W Krakowie przy kawiarni mial pokoik ,i oplaconego bramkarza. Jak zjawiala sie Doda to Majdan byl od razu informowany by uniknac awantury kiedy Radzio gzil sie w pokoiku. Niech sie nie robi taki niewinny .b****n
bDYgRUtL
gość
11 lat temu
nie wiadomo jak było naprawdę
gość
11 lat temu
wszyscy wiedzą że doda to ściera , dawała wszystkim , ile wlezie
Najnowsze komentarze (555)
gość
11 lat temu
A zdradziłeś? to by było super! Nareście byś sobie znalazł kogoś lepszego!
gość
11 lat temu
Widziałem go na koncercie AC/DC chyba był pijany i to ostro :D
gość
11 lat temu
Wielka żenada !
gość
11 lat temu
kto zaczął się pokazywać z nowym partnetem? doda... kto jest w związku... doda a majdan ciągle sam więc może to ona była nie fair a te zdjęcia majdana z laskami to świadomy krok dody... i było to celowe żeby wyszło,że majdan ją zdradza a ona ma drogę wolną;)
justka:)
11 lat temu
a tak w ogóle to Doda na tym zdjęciu jest bardzo podobna do fotki, na której była bez makijażu. Myślałam, że to jakaś inna Pani, nie chciało mi się wierzyć, że tak wygląda, ale teraz widzę, że to faktycznie ONA.
justka:)
11 lat temu
Myślę że on ją zdradził, nie wyglada na świętoszka. Wokól niego dużo pań się ciągle kręciło jak Orzechowsk, która tylko czekała żeby wskoczyć mu do łóżka, co nie oznacza, że Doda jest święta, aczkolwiek kiedy byli parą widać było, że to Ona była bardzo zakochana i świata po za nim nie widział, w kazdym wywiadzie,w każdej dedykacji był tylko on. Uważam, że są siebie warci:)
GUPIA
11 lat temu
NOI DOBRZE CI TAK WOGULE JESTESI TAKI SOBIE
gość
11 lat temu
Jadek to pewnie masz HIV-a jak spałeś z wszystkimi
bDYgRUtD
gość
11 lat temu
on nie jest cwelem, gorzej majdanem !
gość
11 lat temu
on nie jest cwelem, gorzej majdanem !
gość
11 lat temu
Jadek, czy ty masz ukrytego downa ? Móżdźek Ci wyparował ?
gość
11 lat temu
Jadek, szmaciłeś się i teraz książkę piszesz? Kto to będzie czytał, kotlety ?
gość
11 lat temu
masakra
gość
11 lat temu
jezeli chodzi o zdrady Radzia to ja nawet znam prostytutke ktora z nim sypiala w trakcie jego malzenstwa z Doda... nie wiem czy Dorota go zdradzala ale on ja na 100% Jestes cwelem cioto chyba kochasz dode
...
Następna strona
bDYgRUuf