Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim i Liszowska walczą o posadę!

198
Podziel się

Obie chcą prowadzić program o... jasnowidzach i wróżbitach.

Szulim i Liszowska walczą o posadę!
bDYhhfkl

Rola prowadzącej w nowym programie rozrywkowym Dwójki okazała się tak atrakcyjna, że zażarcie walczą o nią Joanna Liszowska i Agnieszka Szulim. Czy to dlatego Joasia tak intensywnie się odchudza?

Producent telewizyjny, firma Rochstar, przygotowuje program, w którym rywalizować ze sobą będą ludzie o nadprzyrodzonych zdolnościach - mówi Super Expressowi PR Manager Rochstar. Bohaterami tego show będą m.in. osoby z darem jasnowidzenia, z umiejętnościami odszukiwania zaginionych ludzi, zwierząt, przedmiotów, mające kontakt z innym światami, wróżbici czy osoby znające się na czarach i horoskopach.

Przyznacie, że brzmi dość dziwnie... Scenariusz nowego show tak zachwycił jednak Szulim i Liszowską, że rozpoczęły zażarty bój o posadę prowadzącej. Drugi prowadzący został już wybrany. Będzie nim Maciej Kurzajewski, mający na swoim koncie konferansjerkę w Gwiazdy tańczą na lodzie i Kocham Cię, Polsko. Można powiedzieć, że stał się takim Krzysiem Ibiszem Dwójki.

bDYhhfkn

Kogo dostanie do pary, wyjaśni się w ciągu najbliższego miesiąca. Najbliższe tygodnie zarówno dla Agnieszki jak i Joasi zapowiadają się więc raczej nerwowo. Miejmy nadzieję, że Liszowska nie zacznie podjadać ze stresu.

bDYhhfkO
KOMENTARZE
(198)
gość
11 lat temu
niby jak mają rywalizować? na wywoływanie duchów? takie ezoteryczne "mam talent"? co za kretynizm... swoją drogą, widziałam kiedyś fajny program, zrobiony na tej zasadzie, że prowadząca go kobitka w kolejnych odcinkach próbowała np. nauczyć się hipnotyzować, w innym powiedzmy "zostawała" medium i tak dalej... oczywiście to głupotki, ale fajnie podane chociaż...
gość
11 lat temu
ta szulim jest po prostu beznadziejna,sztuczna i w ogóle nie nadaje się na prowadzącą.
gość
11 lat temu
Szulim po korekcie nosa.....Lisza jest milion razy fajniejsza.
bDYhhfkP
gość
11 lat temu
to swietna strona na której mozesz nawet sama projektowac ciuchy, mozesz przymierzyc mnóstwo fryzur i ciuchów i miec je dla siebie!!
gość
11 lat temu
liszowska jest prostaczką, nie poradzi sobie z tematem... to nie jest klepanie kotlwtów, czy trzęsienie tyłkiem na parkiecie...
Najnowsze komentarze (198)
gość
9 lat temu
ty baranie nie wiesz co ładne.
gość
11 lat temu
Trzymam kciuki za p.Joannę,bardzo Ją lubie i cenie jako artystkę,no i czekam kiedy stanie na ślubnym kobiercu z Olą.Troche tylko Pani współczuje,że meczy się Pani rozmawiając z narzeczonym po angielsku,wiem jak to jest bo tez mam narzeczonego z USA.Wszystkiego dobrego
gość
11 lat temu
wolę Szulim
gość
11 lat temu
L I S Z K A !
Nastolatka
11 lat temu
Szulim TYLKO ładna
Nastolatka
11 lat temu
Szulim - nudna lala bez emocji, TYLKO ładna
Nastolatka
11 lat temu
Liszowska lepsza- ładniejsza, kobieca i ciekawa. Szulim nudna, przewidywalna, ( za rok lifting :-D )
gość
11 lat temu
Liszowska i tylko ona powinna dostac ten program.lubie ja szczegolnie z na dobre i na zle swietnie tam gra naturalnie trzymam kciuki za nia!!
bDYhhfkH
gość
11 lat temu
KLY! CO TO JEST. TO TO CO WISI CI MIEDZY NOGAMI-IDYIOTO!
gość
11 lat temu
SZULIM NIECH PROWADZI SCHRONISKO DLA ZWIERZAT.POTRAFI PRZYTULAC PSY....
gość
11 lat temu
Liszowska dużo lepsza i ładniejsza
gość
11 lat temu
Szulim jest najlepsza
gość
11 lat temu
Nie lubię tej Szulim a miejsce jej psa jest w domu .Wszyscy tylko nie ona.
gość
11 lat temu
czego to ludzie nie wymyślą....program o wróżbitach! I co , będą wpadać w trans na wizji i prorokować?
...
Następna strona
bDYhhflj