Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak odpowiada na zarzuty męża!

696
Podziel się

"Wystawia świadectwo samego siebie."

Górniak odpowiada na zarzuty męża!
bDZpGoUR

Po miesiącach milczenia Dariusz Krupa postanowił zaatakować swoją byłą żonę. Wybrał na tę wyjątkową okazję wywiad w Angorze. Wyznaje w nim między innymi, że Edyta "była wobec niego nieuczciwa" i "bardzo źle potraktowała jego rodzinę, która ją kochała". Zobacz: "Edyta BARDZO ŹLE potraktowała moją rodzinę!".

Edyta nie czekała długo z odpowiedzią. W oświadczeniu opublikowanym na jej stronie podsumowuje go dość złośliwie:

Szanowni Państwo z wielką przyjemnością zapraszamy przed telewizory w sobotę o godzinie 20.00 do telewizji Polsat na Jubileusz - "EDYTA GÓRNIAK - 20 piosenek na XX - lecie". Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że Edyta Górniak nie ma nic wspólnego z informacjami ujawnionymi w mediach przez dorosłych członków swojej obecnej i byłej rodziny. Każdy w sposób dowolny wystawia świadectwo samego siebie. Dla Edyty sprawy prywatne zamykają się w czterech ścianach, a obecny czas Artystka chce oddać muzyce i swoim fanom, którzy przez ostatnie 20 lat - wiarą i szacunkiem dodawali jej sił.

bDZpGoUT

Mamy wrażenie, że to nie koniec tej wymiany zdań... Czekamy teraz na dłuższy wywiad, w którym Górniak wyjaśni, co myśli o Darku.

bDZpGoVu
KOMENTARZE
(696)
Reiro
11 lat temu
Walić Edytkę w jej piękną ...
gość
11 lat temu
Górniak jest powalona, to co ona gadała na męza dopiero wystawia jej swiadectwo...
gość
11 lat temu
hahaha
bDZpGoVv
gość
11 lat temu
g***i duży bahor
gość
11 lat temu
zenada!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (696)
gość
11 lat temu
Z jeden strony to widać ,że ją wkurzała dominacja faceta ona nie znosi jak ją ktoś za bardzo kontroluje właściwie żadnen artysta tego nie znosi więc pewnie dlatego od niego odeszła. inna sprawa ,że on jako facet przecież czuł ,że musi ją chronić więc mieli trochę sprzeczne priorytety... Szkoda ich i tyle.
J.S
11 lat temu
Zwariowała czy co??????????
martaX
11 lat temu
Edyta to zakłamana i dwulicowa gwiazdka. Ona jako pierwsza zaczęła wyjawniać szczegóły małżeńskich kłopotów.
gość
11 lat temu
górnsik właśnie oficjalnie tym samym potwierdziła, że jest chora psychicznie i jest zwykłym kundlem. w czterech ścianach to akurat krupa wszystko zamykał w sprawach prywatnych. ale jeśli ta w*****a ciągle atakuje i obraża, to facet musiał w końcu się odezwać, bo ile można. nie nawidzę za to tej zdradzieckiej trucicielki!!!
gość
11 lat temu
ALE JAJA !
gość
11 lat temu
biedny nieudacznik z rodzinką utracili 'dojna krówkę" :):):) i co teraz biedaku, pisz do pudelka i innych bruków:):)L:):)::)
gość
11 lat temu
tak zostawiła to w czterech ścianach dając tuż po rozwodzie obszerny wywiad zdaje się w vivie. To była klasa nie ma co. G****a Edzia sredzia
gość
11 lat temu
od kiedy sprawy prywatne zamykaja sie dla niej w 4 ech scianach? g****a pochwa
bDZpGoVn
gość
11 lat temu
świadectwo o sobie wystawiała już wiele razy = prymityw + próżniactwo
gość
11 lat temu
w czterech ścianach?? acha,to w tych ścianach opowiadała o biczowaniu słownym itp...
gość
11 lat temu
skoro w jej przypadku to wylacznie 4 sciany to dlaczego zapelnila cala Vive czy Gale swymi wynurzeniami o braku swobody w domu ? zdjeciami dziecka i tym histerycznym zachowaniem ? co to za hipokrytka !
gość
11 lat temu
mam wrażenie że ona jest niezrównoważona psychicznie..sprawy prywatne zamyka w czterech ścianach?? ona??
gość
11 lat temu
frustratka!!!!!!!!!!!!!!!!
agrawa
11 lat temu
dokladnie, ona sama pierwsza wydala swiadectwo o sobie gadajac glupoty o ich rozstaniu- dobrze siebie podsumowala w tym oswiadczeniu :D
...
Następna strona
bDZpGoVP