Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rutowicz najbardziej irytującą gwiazdą!

641
Podziel się

Tuż za nią... Frytka. Na którym miejscu jest Doda?

Rutowicz najbardziej irytującą gwiazdą!
bDYjFBpN

Według najnowszych badań Celebrity Monitor wykonanych przez firmę ARC Rynek i Opinia, bezprzeczną zwyciężczynią w kategorii "irytacja" została Jolanta Rutowicz. Osiągnęła wynik 77 %. Zagrozić jej pozycji lidera może tylko Frytka z wynikiem 75%. Obu paniom serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że wygrana jest naprawdę zasłużona.

Na trzecim miejscu opublikowanych nprzez Super Express wyników znalazł się Tomasz Jacyków z wynikiem 61%, a za nim Doda, która irytuje aż 56% respondentów. Zaraz za nią, na piątym miejscu, ze stratą zaledwie 1 punktu procentowego uplasował się Michał Wiśniewski. To miłe, że ktoś jeszcze o nim pamięta.

Natomiast w kategorii najbardziej lubianych gwiazd poslkiego show biznesu rządzi... Cezary Pazura. Lubi go aż 99,3 % badanych. Tuż za nim, ze stratą zaledwie 0,3 % znalazł się Marek Kondrat. Trzecie miejsce i 98,9% głosów przypadło Maciejowi Orłosiowi. Zastanawiające jest to, że i w tej kategorii znalazło się miejsce dla Dody. Tej znienawidzonej przez 56% badanych. Najwyraźniej publiczność lubi ją kochać i nienawidzić jednocześnie. Sympatię do Rabczewskiej zgłasza aż... 90% osób. Taki sam wynik otrzymał Cezary Żak.

bDYjFBpP

Jak informuje Super Express, w ankiecie wzięło udział ponad 3 tysiące Polaków w okresie od lutego do końca kwietnia.

bDYjFBqq
KOMENTARZE
(641)
gość
11 lat temu
A nie Sarah May?
gość
11 lat temu
jaka ona gwiazda przecież to s****a!
madziun2
11 lat temu
dla mnie to ta s****a doda jest na pierwszym miejscu. wszedzie jej pelno i ludzie sie ciesza jak ja widza a tu nie ma z czego sie cieszyc tylko plakac, ze to cos nie ma mozgu... ryja cieszy, ze do stanow leci. ciekawe tylko po co? chyba robic lody itp.;/.
bDYjFBqr
gość
11 lat temu
gwiazda -p******o was ?
gość
11 lat temu
jestem pelen nienawisci...nie do niej! ale do ku---rwa tych cepow ktorzy jej pomogli sie wypromowac! teraz wszedzie jej pelno. a jest t**a i g****a i slepa na caly swiat.
Najnowsze komentarze (641)
gość
10 lat temu
ha a kto powiedział że ona jest gwiazdą???!!!!!!
Enii19
10 lat temu
hahahah śmiech na sali :) Ona nie jest żadną gwiazdą , tylko plastikową lalunią która ma się za pępek świata i myśli że błyszczy tym że paraduje z głupim koniem.
gość
11 lat temu
nie nawidze tej szmaty !
gość
11 lat temu
co za z**b z niej.....
gość
11 lat temu
skad to przypuszczenie ze ona jest gwiazda chyba taka ktora nie swieci no chyba ze glupota.
gość
11 lat temu
kora jeszcze
zill
11 lat temu
gwiazda-srazda
dodzia czyli ...
11 lat temu
to nie prawda . !!! JOLCIA nkogo nie powinna nikogo irytowac!!!
bDYjFBqj
emm
11 lat temu
wygląda jak rozjechana żaba ...
gość
11 lat temu
to nie jest gwiazda!!!!
gość
11 lat temu
kazdy tak jedzie joli a moim zdaniem jest normalna...po wygraniu big brothera nie kreuje sie na jakas wielka gwiazde jak frytka ktora zreszta nie dotrwała do finalu...jola chociaz jest naturalna bo nie robi opercaji plastycznych jak inneplastikowe lalki operujace nos czy biust;/
gość
11 lat temu
Rutowicz gwiazdą , żartujecie , co z niej za gwiazda ;/
gość
11 lat temu
mo właśnie żadna gwiazda
gość
11 lat temu
jaka z niej gwiazda? ona nawet koło niej nie stała
...
Następna strona
bDYjFBqL