Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majdan przyszedł na rozprawę z mamą!

85
Podziel się

Dostanie 10 miesięcy więzienia? "Na pewno cię uniewinnią, synku!"

Majdan przyszedł na rozprawę z mamą!
bEaxBQUl

Ocieplania wizerunku ciąg dalszy. W końcu za tydzień ma zapaść wyrok w sprawie pobicia i znieważenia policjantów w Mielnie. Radek Majdan, który walczy o bycie ulubieńcem TVN-u, musi się postarać, by ludzie zapomnieli, że był kiedyś niegrzeczny. Na sali rozpraw koszalińskiego pojawił się w towarzystwie... mamy. I jak zwykle zapewniał, że jest niewinny.

Wczoraj odbyła się ostatania rozprawa w sprawie o pobicie policjantów w pensjonacie Villa Sjesta w Mielnie latem 2008 roku. Prokurator wniósł o wyrok 2 lat więzienia w zawieszeniu dla Potra Świerczewskiego oraz po 10 miesięcy, również w zawieszeniu, dla Majdana i Jarosława Chwastka.

Przebieg procesu udowodnił tezy zawarte w akcie oskarżenia prokuratury. Wnoszę o uznanie oskarżonych winnymi – oświadczył prokurator, który zażądał także zasądzenia przeprosin dla poszkodowanych policjantów. Matka Radka była jednak dobrej myśli: Na pewno cię uniewinnią, synku - zapewniała.

bEaxBQUn

To nie była przemoc ale dozwolony przez konstytucję protest na takie działanie interweniujących policjantów - mówił obrońca oskarżonych. To ci dwaj policjanci, przynoszący wstyd tej instytucji, ponoszą winę za eskalowanie zdarzenia. Gdyby nie reakcja panów Majdana i Chwastka, nie wiadomo, co by się stało ze zdrowiem pana Świerczewskiego.

Wierzę, że będzie sprawiedliwy, czyli mój Radek zostanie uniewinniony - powiedziała dziennikarzowi Faktu mama Radosława Majdana.

Ogłoszenie wyroku zaplanowane jest na 15 czerwca.

bEaxBQUO
KOMENTARZE
(85)
gość
11 lat temu
no i co z tego? mamy są fajne
gość
11 lat temu
z mamuuuuuuusią:)
gość
11 lat temu
lepsza mama niz doda z gola piczą;)
bEaxBQUP
gość
11 lat temu
hahaha pewnie ssie jeszcze cyca
gość
11 lat temu
I dobrze mu tak!!
Najnowsze komentarze (85)
gość
11 lat temu
ojeju z mamusia poszedl synalek ...
gość
11 lat temu
do mamra z tym skandalista i dziw...karzemmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
dzieciorob o skandalista pierrdzielony!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
do mamraaaaaaa...........babiarz:/
gość
11 lat temu
jestem mama i gdyby cos takiego spotkalo mojego syna -bylabym z nim !!!!
Jim
11 lat temu
Za pobicie "policji" szacun
gość
11 lat temu
mam to w d***e
gość
11 lat temu
mam to w d***e
bEaxBQUH
gość
11 lat temu
Wiem że Radek nie zrobił nikomu krzywdy, powinien być uniewinniony i tyle.
gość
11 lat temu
I co w tym złego że wstawiła się za kolegą aby te głąby nie wyrządzili mu krzywdy? To w naszym kraju nie wolno się już nawet bronić? trzeba się tak po prostu poddać i pozwolić robić sobie i innym krzywdę? - i to jest sprawiedliwość i demokracja?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
jedna istota napisała, że w heteroseksualnych parach jest patologia, ojciec pod sklepem itp... sądzisz i****o(tko), że geje i lezby wszyscy są normalni i cacy? Wg mnie to jest choroba, którą powinno się leczyć, a co dopiero dzieci wychowywać
gość
11 lat temu
RADEK nie wierzymmy w to ze z mamuska przyszles na sprawe to jest plotka !!! Nie wygladasz na niezrównowaznego goscia czy na pannienke zeby z mamcia chodzic BO TYLKO NIEBEZPIECZNY GOSTEK MOZE Z MACIA przyjsc na sprawe aty na pewno nie jestes jakims b*****a hahahahahahahahahahahahaha
gość
11 lat temu
Ja też go KOCHAM !!!! Radziu jesteś bardzo sexi !!!
janja maja st...
11 lat temu
to bylo do przewidzenia, ze policja ma swoj patent daj czlowieka a cos sie na niego znajdzie sprawiedliwosc cholera
...
Następna strona
bEaxBQVj