Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda ma kompleks na punkcie... Edzi?!

661
Podziel się

Górniak świetnie zna angielski. Podobno jesienią Rabczewska wybiera się na kurs do Wielkiej Brytanii.

Doda ma kompleks na punkcie... Edzi?!
bDJpsSSZ

Wygląda na to, że Doda nienajlepiej wyszła na rozstaniu z Mają Sablewską. Jej nowy menedżer, Jarosław Burdek nie przedstawił na razie nowego pomysłu na kolejny etap kariery swojej podopiecznej. Co gorsza, wydanie zapowiadanej od dawna płyty znów oddala sie w bliżej nieokreśloną przyszłość. Tymczasem śmiertelna rywalka Doroty, Edyta Górniak, wspierana przez Sablewską, rusza do natarcia.

Nowa płyta Edzi ma się ukazać już jesienią, co będzie wydarzeniem o tyle ważnym, że do tej pory zajmowała się głównie płakaniem w Jak ONI Śpiewają.

To nie wszystko - o koncercie Edzi na festiwalu Top Trendy mówi się do tej pory jako o sporym wydarzeniu, a tymczasem występ Rabczewskiej zgromadził niedawno garstkę osób, zachęconych plotką, że wpuszczają za darmo. Zreszta Doda nie koncertuje ostatnio zbyt często, również z przyczyn zdrowotnych.

bDJpsSTb

Jak twierdza znajomi Rabczewskiej, nie daje jej spokoju jeszcze jedna sprawa - Edzia płynnie mówi po angielsku i śpiewa w tym języku. Doda podobno bardzo wstydzi się swojej słabej znajomości języka. Być może własnie dlatego o jej płycie _**The seven temptations**_ ostatnio zupełnie przycichło.

_**Górniak mówi po angielsku perfect, a Dorota ma straszny kompleks na tym punkcie**_ - mówi tygodnikowi Takie jest życie osoba z otoczenia piosenkarki. Planuje jechać jesienią do Anglii na kurs języka.

Cóż, o zapowiedziach nauki języka słyszymy już od dawna. Mamy więc nadzieję, że obdarzona tak wysokim IQ Doda szybko zdobędzie tę umiejętność.

bDJpsSTh
bDJpsSTC
KOMENTARZE
(661)
nike free run...
7 lat temu
thank you for your article, My problem has been resolved. nike free run günstig
gość
7 lat temu
Hahahha Dosia i IQ. To niemożliwe i niepraeda bo dosia nie ma IQ.
gość
11 lat temu
Edytka jest miła, ładna i pięknie śpiewa! A ta Dorota jest okropna od wszystkich ściągai fałszuje! Edytka górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDJpsSTD
gość
11 lat temu
Według dody wystarczy tylko show! ale myli się! żeby być sławną musi mieć odpowiednie podejście do ludzi, musi ich kochać a nie się z nich wyśmiewać.
zill
11 lat temu
to dodzia go jeszcze nie zna?!z taaakim iq?!
gość
11 lat temu
obie warte dolka!!!
Mała Doda .
11 lat temu
Doda jest najlepsza ! A ten brzydal się chowa przy niej ! Doda jest najlepsza !! o Taaak ! ;*
gość
11 lat temu
obie juz skonczone i przeterminowane stare baby
gośćsisi
11 lat temu
DODA ZNA DOBRZE FRANCUSKI RADZIO JĄ NAUCZYŁ....
`AsieK
11 lat temu
żal i tyle
gość
11 lat temu
POROBIC SOBIE OPERACJE PLASTYCZNE SWOJEGO CIELSKA,ZALOZYC BUTY NA OBCASACH,TO ZERO!ZNAC ANGIELSKI PERFECT(A NIE "ANGLISKI") I SWOBODNIE POROZUMIEWAC SIE W TYM JEZYKU,TO SWIADCZY O WIEKSZYCH AMBICJACH NIZ NALOZENIE NA LEB FARBY DO WLOSOW W KOLORZE BLOND!DODA NADAJE SIE NA POLSKIE FESTYNY,GDZIE LUDZIE SCIGAJA SIE W JEDZENIU GOLONKI!
gość
11 lat temu
DOBRZE BYLOBY ZORGANIZOWAC W TV SPOTKANIE EDYTY I DODY,ALE ROZMOWA POWINNA TOCZYC SIE W ...JEZYKU ANGIELSKIM!HA HA HA,ALE FANI RABCZEWSKIEJ MIELIBY MINY!TO TAKIE SAME CYMBALY JAK TA CALA RABCZEWSKA!CIESZA SIE,ZE W KONCU MOZE ICH REPREZENTOWAC JAKIS CIECHANOWSKI NIEUK!
Cięta riposta
11 lat temu
Dodziu nie bój się obie jesteście nie powiem czego warte :)
bDJpsSTv
M.A.R.M.O.L.A...
11 lat temu
...
...
Następna strona
bDJpsSTX