Doda glosowała na... SIEBIE!

Śmieszne czy żałosne?

Obraz

W niedzielę Dorota Rabczewska postanowiła wypełnić swój obywatelski obowiązek i pojawiła się w punkcie wyborczym w Świebodzinie podczas obchodów dni miasta. Pomimo że głosowanie jest tajne, wiadomo, na kogo zagłosowała. Na... siebie samą.

Piosenkarka wylegitymowała się przed komisją, odebrała kartę z zaznaczonymi kandydatami i schowała za ścianką działową. Po chwili wyszła z okazałym arkuszem, na którym zaznaczony był jej pseudonim. Wrzuciła go do urny.

Wyszło zabawnie czy żałośnie? Oceńcie sami.

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą