Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowy singiel Dody już gotowy!

496
Podziel się

"Muszę uśpić wroga" - mówi. Chodzi jej o Edzię?

Nowy singiel Dody już gotowy!
bDXNTYqJ

W momencie, gdy Edzia zdominowała media swoim mało przyjemnym rozwodem, a następnie odniosła sukces występem na Top Trendach, Rabczewska usunęła się w cień. Jak nią to wyjątkowe posunięcie, ale, jak zapewnia w rozmowie z Show, celowe:

Nie lubię zdradzać swoich planów. Bo bardzo mi odpowiada cisza przed burzą, a poza tym muszę uśpić wroga. Ale w samochodzie już mam nowy singiel. Ruszam go cały czas. Premiera jest przewidziana na koniec czerwca.

Nie ma chyba wątpliwości, że te słowa Dody dotyczą Górniak. Już zaplanowała cała oprawę estetyczna, która ma przyćmić to, co do tej pory zaprezentowała podopieczna jej byłej menedżerki, która według słów Doroty "obrabiała Edzi tyłek, a teraz go wylizuje". Ponoć teledysk promujący nowy singiel będzie "futurystyczno-kosmiczny" i zostanie wyemitowany na początku sierpnia.

bDXNTYqL

Ostatnia płyta Dody ukazała się trzy lata temu, zaś jej singiel Dziękuję wyszedł w maju zeszłego roku. Od tamtej pory Rabczewska nie zrobiła nic oprócz pokazywania się w nowych telewizyjnych show.

Myślicie, że ktoś jeszcze czeka na jej piosenki? A może ten element jej działalności jest już całkowicie zbędny? Doda jest od dawna piosenkarką, która właściwie nie musi śpiewać i jakoś nikt za tym nie tęskni.

bDXNTYrm
KOMENTARZE
(496)
gość
11 lat temu
Ta m******a krzykliwa -Doda zachowuje się jak Komorowski. Im bardziej boi się LEPSZEGO ( lepszej Edyty) tym brutalniej atakuje!!!!!
gość
11 lat temu
Dodzia jesteś g****a jak but ! Edycie nie sięgasz nawet do pięt. Edyta ma głos ! A i zgrabna jest. Ty masz nóżki jak kura rosołówka. I oprócz ubliżania wszystkim wokół nic nie potrafisz. Usuń się w cień. Nikt nie czeka na twoje piosenki. Tylko głupie fanki 5,6 letnie.
gość
11 lat temu
kolejny dennie g***i tekst i prymitywna melodyjka...ale dzieciaki w wieku 13-16 lat na pewno sie ucieszą:) bo chyba tylko w takim wieku mozna tolerowac taki chłam
bDXNTYrn
dodomanka
11 lat temu
tak się składa g***i pudlu że są osoby które czekają na jej płyty wiesz!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
zero zawsze bedzie z***m
Najnowsze komentarze (496)
gość
9 lat temu
dla mnie doda to jest D.N.O
gość
11 lat temu
doda gra juz tylko na wiejskich festynach ;d nikt nie chce placic za jej spiew ;d
gość
11 lat temu
No niestety. Nienawidze jej muzyki to dlatego bo ciągle fałszuje!
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
bDXNTYrf
Karolcia;*
11 lat temu
Doda daj czadu pokaż że jesteś najlepsza. Jestem twoją wierną fanką i cały czas liczę na ciebie. Jesteś z*******a i wiem że nikt cię nie pokona.
gość
11 lat temu
FANTASTYCZNIE! CZEKAM z niecierpliwościa na premierę. DODA JEST WIELKA!
gość
11 lat temu
Jeśli myślisz tu o wrogu Edytce ,to niestety nie dorastasz Edytce do pięt !!!! niestety !!! bo Edyta ma to czego ty nigdy nie będziesz miała !!!!!
gość
11 lat temu
DZIECKO,WEZ SLOWNIK ORTOGRAFICZNY ZANIM COS NAPISZESZ!TWOJA DODA RZADZI,ALE W TWOIM ZAKUTYM NIEDOUCZONYM LBIE!ALE CYMBALY Z TYCH FANOW DODY!
gość
11 lat temu
WIDOCZNIE TY SIE NIE ZNASZ,BO NIEZLE CIE WALNELO!ALE NIEKTORZY POLACY MAJA PROSTACKI GUST!
gość
11 lat temu
No i mam to w d !
...
Następna strona
bDXNTYrH