Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja: "Krupa ograniczał Edytę! BLOKOWAŁ JĄ!"

448
Podziel się

"Blokował jej kontakty z mediami" - oskarża nowa menedżerka. Zmarnował jej 7 lat?

Maja: "Krupa ograniczał Edytę! BLOKOWAŁ JĄ!"
bDfgHfdx

Nowa menedżerka Edyty Górniak, Maja Sablewska, oskarżana przez Dodę o "wylizywanie jej tyłka" postanowiła zaatakować na łamach Wprostu byłego męża swojej klientki. Twierdzi, że to przez niego, a nie niezrównoważenie emocjonalne Edyty, jej kariera podupadła, a aspirujący menedżer gwiazd po prostu nie sprawdził się na tym stanowisku.

- Przygotowując się przeanalizowałam 7 lat pracy z jej poprzednim menedżerem i pomyślałam sobie: "Cholera, tyle lat, a zero efektów." Niby było "Jak oni śpiewają", ale nie wyniknęło z tego nic konstruktywnego. Zastanawiałam się, z czego to wynika. Czy to Edycie czegoś brakuje, czy miała złego menedżera? Okazało się, że to drugie.

- Jakie błędy popełnił Dariusz Krupa?

bDfgHfdz

- Przede wszystkim ograniczał Edytę. Blokował jej kontakty z mediami, chociaż wcale tego nie chciała. Przez 7 lat ich współpracy Edyta nie doczekała się strony internetowej. Nagrała jedną średnią płytę i wydała jeden singiel. Mówiąc szczerze, słaby wynik. Jeśli Darek sobie nie radził - a myślę, że wiedział, że sobie nie radzi - to powinien był zrezygnować i przekazać te obowiązki profesjonaliście. Edyta też nie jest bez winy, bo na tamtym etapie nie powinna była powierzać swojej kariery osobie bez doświadczenia.

Jak sądzicie, rzeczywiście całą winę można zrzucić na niego? Czy to były mąż zmarnował siedem lat kariery (i w domyśle: życia) Górniak? Przypomnijmy kilka obrazków, które zostały w pamięci po ich wspólnej działalności:

bDfgHfdF
bDfgHfea
KOMENTARZE
(448)
gość
10 lat temu
lubie jom :)
gość
10 lat temu
biedna. przecież zawsze była taka uzdolniona.. ZMARNOWANE! chlip
tatu
10 lat temu
brzydal z tego Krupy.....
bDfgHfeb
gość
10 lat temu
MAJA MA RACJE ALE IMIE MA PASKUDNE
gość
10 lat temu
Sablewska ale to ty wymyśliłaś Edzia - karpie usta zapomniałaś? A kto jechał po Edycie i darł łacha jak lizałaś d****o Dodzie ??????
Najnowsze komentarze (448)
gość
10 lat temu
opanuj sie! to tylko marta rozwodka, rodzicom obciachu narobila moszac bejkarta jeszcze przed rozwodem z 1szym mezem. a teraz wzor cnot wszelkich nagle, niech lepiej zaplaci za ten beznadziejny pomnik z samolotem za 2 miliony, w koncu ma 3 miliony odszkodowania, plus bogatego tescia i meza plus prace, co za pazernosc
gość
10 lat temu
bo on chcial miec kure domowa,i utrzymanie , nawet jej karty kredytowej nie dal, 2 wariaty
gość
10 lat temu
ale ta Gorniak ma zylaste nogi
gość
10 lat temu
sablewska łże jak pies. z doświadczenia wiem, że krupa bardzo chętnie umawial górniak na wywiady. dołączał do tego jeszcze wiele ciekawych pomysłów na promocję, więc był świetnym menedżerem. a to że górniak nie było w wielu mediach, to dlatego, że ich kierownictwo uznało, że edyta nie jest w ich targcie, co też wiem z autopsji. a sablewska niech nauczy się liczyć,bo singli było w tym czasie o wiele więcej.
Szejd
10 lat temu
Kiedyś wyglądał okropnie, teraz przystojnie.
gość
10 lat temu
troche sie pokrecilo!tak na prawde to do konca nie wiadomo gdzie jest prawda i po ktorej stronie.pamietajcie- kij ma dwa konce!nigdy wina nie jest po jednej stronie.liczy sie caloksztalt.
gość
10 lat temu
Wydaje mi się, że Maja przywróci świetność Edycie z pełną siłą. 20-lecie było na to dowodem! :)
gość
10 lat temu
tak,tak...i co jeszcze?zobaczymy jak majeczka poradzi sobie z tą fałszywą pindą,której już chyba tylko lekarz może pomóc...albo i nie?
bDfgHfdT
rrr-rrr
10 lat temu
lubię zupki chińskie
gość
10 lat temu
Uwolnił sie piekny motyl z klatki!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
"a moze napiszecie o marcie kaczynskiej ktora po utracie rodzicow ciagle pokazuje sie w czasopismach. moja kolezanka dochodzila do siebie rok, i to minimum,nie byla w stanie rozmawiac normalnie z ludzmi, a co dopiero pokazywac sie w telewizji i udzielac wywiadu, a ludzie dalej sie lituja, to mozliwe jest tylko w Polsce!!!!" wstydz sie p***a swołoczo,to ty powinnas zginac!!!!
gość
10 lat temu
a moze napiszecie o marcie kaczynskiej ktora po utracie rodzicow ciagle pokazuje sie w czasopismach. moja kolezanka dochodzila do siebie rok, i to minimum,nie byla w stanie rozmawiac normalnie z ludzmi, a co dopiero pokazywac sie w telewizji i udzielac wywiadu, a ludzie dalej sie lituja, to mozliwe jest tylko w Polsce!!!!
gość
10 lat temu
Edzia jest super,nie spasła sie jak komorowska.Ma klase i nie jest kanalią.
gość
10 lat temu
przesadza sablewska
...
Następna strona
bDfgHfev