Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazadi chce nagrać piosenkę z... Bartosiewicz!

98
Podziel się

Ciekawe, czy Edyta będzie zainteresowana...

Kazadi chce nagrać piosenkę z... Bartosiewicz!
bDICWMPp

O powrocie do show-biznesu Edyty Bartosiewicz mówi się ostatnio bardzo dużo. Piosenkarka nie tylko zawiesiła na wiele lat swoją muzyczną działalność, ale też prawie przestała pokazywać się publicznie. Mówi się, że od lat walczy z depresją, która raz się osłabia, a raz nasila. Ostatnio pojawiły się jednak informacje, że Bartosiewicz szykuje się do wydania nowej płyty, co będzie wielką niespodzianką dla jej fanów, ale również dla przyjaciół z branży, którzy się o nią martwią. (ZOBACZ: Bartosiewicz zaśpiewa na Orange Warsaw Festival?)

Jak można się było domyślać, powoli zaczyna się już ustawiać kolejka osób chętnych do nagrania z Edytą piosenki. Zastanawiamy się, czy pierwszej nie uda się to Dodzie, która mówiła kiedyś, że bardzo się z nią przyjaźni. Tymczasem z naszych informacji wynika, że do studia z Bartosiewicz chce wejść też... Patrycja Kazadi.

Na razie jedzie na dwa miesiące do ojca, do Kenii - mówi nasze źródło. Po powrocie planuje skontaktować się z jednym z muzyków Edyty, bo bardzo chciałaby z nią coś nagrać.

bDICWMPr

Jak myślicie, czy to dobry pomysł? I czy artystka taka jak Bartosiewicz będzie zainteresowana współpracą z gwiazdą... właśnie, czego? Jak ONI Śpiewają?

bDICWMPS
KOMENTARZE
(98)
adusad
11 lat temu
Kazadi z BARTOSIEWICZ? Błagam, nie ośmieszajcie mnie. Przytoczył bym tu słowa o. Rydzyka o szambie i perfumerii...nawet z wielką chęcią. Bo kim tak naprawdę jest owa Kazadi w porównaniu z mistrzem-Edytą?!
gość
11 lat temu
fatalny pomysł , chce zrobic kariere na plecach edyty , edyta jest wielka gwiazda z klasa a kazadi g****a i*****a i karierowiczka niech s*******a
gość
11 lat temu
Kazadi lansiku sie zachciało ? Do pięt nie dorasta pani Bartosiewicz !! Spadówa !
bDICWMPT
gość
11 lat temu
Chyba ją poooojeeeebaaaaałłło całkiem. Nigdzie jej nie chcą to się jeszcze pcha... Nie potrafi śpiewać, jest beznadziejna i na co ona liczy?
gość
11 lat temu
Edzie uwielbiam i bardzo jej kibicuję, jednak nie uważam, żeby duet na wielki powrót był korzystnym rozwiązaniem.
DEANA
11 lat temu
Bartosiewicz to potęga, nie dziwię się że ma skłonności depresyjne.Też takie mam, ale nie jestem czynną artystką. Kazadi niech s*******a!!!
gość
11 lat temu
BŁAGAM NIEEE!!
gość
11 lat temu
nyer niech nagrywa z nygrami na szczycie baobabu
gość
11 lat temu
haha, przepraszam kto to jest Kazadi /?/
gość
11 lat temu
nie, nie jeśli edyta się zgodzi na te duety pokaże że uległa presie show-biznesowi i jej muzyka nie będzie już taka jak dawniej... edyta nie daj sie !
GayLad
11 lat temu
Jasne! Teraz każdy będzie chcial otrzeć się o geniusz pani Edyty.
gość
11 lat temu
Patrycja dawniej śpiewała z polskimi raperami.
gość
11 lat temu
chyba ją posrało! marzenia...
bDICWMPL
gość
11 lat temu
uwielbiam Bartosiewicz. Swietna i prawdziwa wokalistko. Piękny głos.
...
Następna strona
bDICWMQn