Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zagra... matkę Oldmana!

264
Podziel się

Aż tak staro wygląda?

Zagra... matkę Oldmana!
bDIyKpOt

W filmie Criminal Empire for Dummies Danuta Stenka zagra matkę Gary'ego Oldmana. Aktorów dzieli różnica 3 lat. I to Oldman jest starszy.

Danuta zagra w filmie z Oldmanem i będzie jego matką, mimo że jest od niego sporo młodsza - potwierdza w rozmowie z Faktem menedżerka aktorki.

Pewnie nie obędzie się bez porządnej charakteryzacji. Ale do tego Stenka, która niedawno zrobiła furorę w roli siwego i pomarszczonego markiza de Sade, już przywykła. Oczywiście o ile film w ogóle powstanie. Wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej mocno pokrzyżował plany ekipy produkcyjnej, bo większość zdjęć miała być kręcona z Nowym Orleanie, a tymczasem ze względu na skażenie, w Luizjanie wprowadzono stan wyjątkowy.

bDIyKpOv

Oprócz Stenki w filmie mają zagrać Weronika Rosati i Borys Szyc. Wszyscy pełni obaw czekają na informacje w sprawie dalszych losów produkcji.

bDIyKpOW
KOMENTARZE
(264)
Mrs Oldman
8 lat temu
"mimo że jest od niego sporo młodsza". Rzeczywiście, trzy lata to straszna różnica wieku.
gość
10 lat temu
KOCHAM GAREGO OLDMANA :*jEST tHE BEST
gość
11 lat temu
3 lata faktycznie sporo taaaaaaaaaaa... stara babka i tyle
bDIyKpOX
gość
11 lat temu
No i szacun ;D
gość
11 lat temu
kocham tę kobietę.
gość
11 lat temu
Ma dojrzałą urodę , to wszystko.
ARNI
11 lat temu
Żal mi jej żalówy żalowej która ciągle żali i tak żali że nie można żalnąć se a jak se żalnie to i tak jest duży żal a jak żal zrobi to mały żal żal mi jej ona jest taka żalowa jak żal w żalu i ten "W żalu" w żal w ten "w żal" jeszcze większym żalu jaki żal żal i nic więcej nie można powiedziać no poprostu.. ŻAL !!!!
gość
11 lat temu
wspaniała aktorka i piękna kobieta,ona potrafi zagrać każdą rolę - uwielbiam ją a uroda....tylko pozazdrościć w tak nie młodym już wieku .
gość
11 lat temu
tak już się nie pamięta jak w Bożej Podszewce genialnie zagrała seniorkę rodu, mimo że była jeszcze młodsza niż teraz, poprostu świetna aktorka
gość
11 lat temu
Stenka potrafi zagrać wszystko
gość
11 lat temu
Aktorka ma grac a nie tylko wygladac ladnie,dlatego uwazamze to dobra szansa dla niej by sie pokazac szerszej publicznosci
gość
11 lat temu
zajebongo... dobra aktorka i dobra fucha. ;d
gość Wera
11 lat temu
Jakie buty;DDDD
bDIyKpOP
gość
11 lat temu
Nie wygląda staro, ale jest tak dobrą aktorką, że na pewno zagra swietnie także w tym filmie! ) powodzenia :)
...
Następna strona
bDIyKpPr