Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przybylska o Żebrowskim: "KOMPLEKSY, po prostu kompleksy!"

1654
Podziel się

"Czytaliśmy jego wywiad na planie i cała ekipa była zażenowana."

Przybylska o Żebrowskim: "KOMPLEKSY, po prostu kompleksy!"
bDIDovwB

Michał Żebrowski często wyrażał swoją mało pochlebną opinię na temat aktorów, którzy nie ukończyli studiów, a występują w telewizji. Atakował gwiazdy, które pomimo braku dyplomu, uważają się za artystów. Na te zarzuty postanowiła odpowiedzieć w końcu Ania Przybylska, która nigdy nie ukończyła szkoły teatralnej. W najnowszym numerze Playboya partnerka Jarosława Bieniuka skomentowała te ataki na nią i jej kolegów:

Dla mnie to protekcjonalne przykryte kompleksami hasło: "Pisarze do piór, a operatorzy do kamer". Nie znam faceta, ale jak przeczytałam cały wywiad, w którym opluwa swoje środowisko, opowiada, że się izoluje i twierdzi, że nie gra w serialach, bo grać w nich nie potrafi, to ręce mi opadły. Zresztą nie tylko mnie, bo czytaliśmy ten tekst na planie i cała ekipa była zażenowana. Dżentelmen nie mówi takich rzeczy kobiecie. Kompleksy, po prostu kompleksy... On jest chyba jedyną osobą w branży, która ma problem z aktorami bez szkoły aktorskiej.

Zgadzacie się z Przybylską, że ataki na aktorów bez wykształcenia to objaw kompleksów? Wolelibyście w telewizji więcej takich jak ona czy takich jak Żebrowski?

bDIDovwD
bDIDovxe
KOMENTARZE
(1654)
gość
6 lat temu
a teraz gra w na dobre i na złe ;d p***c
gość
10 lat temu
hehe, to już Żebrowskiemu zapomniało jak wymachiwał mieczem w "Wiedźminie" a zaraz potem szedł na małe bara-bara z Yennefer (Wolszczak w tej roli)
gość
10 lat temu
blah, blah, jacy aktorzy takie filmy, a przecież polskie kino jest w ostatnich czasach mało wykwintne, tak więc skłaniam się do zdania Żebrowskiego.
bDIDovxf
gość
10 lat temu
więcej takich jak Żebrowski i mniej takich jak Ania.
gość
10 lat temu
Pani Ani, a Pani w jakim teatrze ostatnio grała? W końcu artystka powinna...
gość
10 lat temu
Jasne, że Michała.
gośćsd
10 lat temu
Żebrowski nie umie grać!!!! guzik mu dała szkoła !
gość
10 lat temu
Żebrowski ma przerośniete ego dla widza czy odbiorcy sztuki wazne jest, jak sugestywnie zostanie zagrana, anie to, czy aktor ma dyplom szkoly aktorskiej, czy akademii pierwszomajowej
gość
10 lat temu
Żebrowski to nadęty bufon
gość
11 lat temu
Wolę aktorów z dyplomem i dobrym warsztatem niz nie wiadomo co. Mroczkom, Herbusiom, Cichopkom mówimy - NIE.
gość
11 lat temu
on ma rację !!
gość
11 lat temu
Żebrowski potrafi coś stworzyc, a o Przybylskiej szybko zapomną, jak wezmą inną lalkę.
michsiak
11 lat temu
Przybylska gra szmaty i pokazuje cycki , Żebrowski gra najlepsze na ogół główne role filmowe, bohaterów lub wielkich ludzi... jednak szkoła się na coś przydaje.
bDIDovwX
gość
11 lat temu
Żebrowski jedno mówi, a drugie robi. Niby pogardza aktorami bez szkoły filmowej, a w swoim teatrze zatrudnia amatorów (np. Wojewódzkiego). Myślę, że kompleksy ma i Żebrowski, i Przybylska... Ważne jest to jak się sprawdzają przed kamerami, a nie jaki papierek mają w szufladzie.
...
Następna strona
bDIDovxz