Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie pozwoliła mu zobaczyć syna... w Dzień Dziecka!

511
Podziel się:

Robi wszystko, by odzwyczaił się od taty?

Nie pozwoliła mu zobaczyć syna... w Dzień Dziecka!
bEDvAoet

Edyta Górniak nie zamierza chyba przejmować się specjalnie postanowieniem sądu, który podzielił prawo do opieki nad jej synkiem po równo między nią i byłego męża.

Edzia lubi od czasu do czasu, nie uprzedzając nikogo zabrać Allana w jakąś zagraniczną podróż (zobacz: Nie spędzili świąt razem! WYWIOZŁA SYNKA ZA GRANICĘ!), albo w miejsca, gdzie zawsze jest dużo fotoreporterów, chociaż wie, że to doprowadza do szału jej byłego męża przewrażliwionego na punkcie prywatności dziecka. Nie respektuje także wymogu uzyskania od Krupy pisemnej zgody na wywożenie synka za granicę.

Jak donosi tygodnik Na żywo zadbała także o to, by Darek nie mógł się skontaktować z Allanem w... Dzień Dziecka.

bEDvAoev

Był zdenerwowany, bo chciał złożyć Allanowi życzenia, przekazać prezenty, ale Edyta nie raczyła nawet oddzwonić - mówi znajomy Krupy. Na próżno starał się dowiedzieć, gdzie jest jego syn.

Podobnie było w Dzień Ojca. Jeśli Krupa liczył na to, ze Edyta przypomni synkowi - bo raczej trudno oczekiwać od kilkulatka, by sam pamiętał - by zadzwonił do taty, to się mocno przeliczył. Telefon milczał.

Dla Edyty naprzemienna opieka nad dzieckiem to znikanie z nim na 2 tygodnie i nie odbieranie telefonów Darka - podsumowuje znajomy muzyka. A komórka syna jest wtedy wyłączona. Jedyny kontakt, na polecenie Edyty, istnieje przez prawnika, który też nie zawsze wie, gdzie znajduje się dziecko**.**

Sprytne z jej strony. Bo przecież wie, że Krupa nie chce jej otwarcie krytykować w mediach. Chociaż ostatnio próbował (zobacz: "Edyta bardzo źle potraktowała moją rodzinę"). Jak myślicie, jak skończy się ten konflikt o syna?

bEDvAoeB
bEDvAoeW
KOMENTARZE
(511)
jasiek podpas...
11 lat temu
Mynda jedna
gość
11 lat temu
gównainy bahor niech wącha skarpetki spocone po grze w noge!!radocza
gość
11 lat temu
G******z dorośnie i będzie ją prał
bEDvAoeX
gość
11 lat temu
s****a
gość
11 lat temu
G****a i ograniczona kobieta, po raz kolejny pokazuje , że nie warto się nią interesować. Ona jest wogóle wkurzjaca i irytująca.
Najnowsze komentarze (511)
Benigna.bloog...
11 lat temu
Powinien zachować się jak facet i zgłosić przestępstwo do prokuratury.
hohoho
11 lat temu
Jeżeli chciał, to na jedną noc nic mu się nie stało, bez przesady!!!
gość
11 lat temu
cóż edzia nigdy inteligencją nie grzeszyła
dzigi
11 lat temu
b******l dla niej rodzina sie nieliczyla nigdy
ola2
11 lat temu
Edyta Górniak jest złą matką
gość
11 lat temu
jaka niepozwolila mu spotkac sie z synem..troche nawet bardzo przesadza z tym zabrananiem siw widywac;p a niech se przypomni co ona wyrabiala,,,prubowal jej ten byly maz pomoc a ona tak robi..masakra...zakur***ny b******l;p
gość
11 lat temu
Myślę, że Edyta źle postępuje. Syn dorośnie i sam oceni jej zachowanie.Będzie miał żal, że próbowała go zniechęcać do przyjaźni z ojcem. Nie ma co ukrywać, facet nie ma łatwo. Ale prawda sama się obroni. Jaka patologia. Wyrosła w rozbitej rodzinie i teraz zafundowała to swojemu dziecku. Pani Edyto, tak nie wolno!!! Role mogą się odwrócić, jak syn osiągnie pełnioletniość i zapyta dlaczego?
gość
11 lat temu
Darek ogranicz jej prawa rodzicielskie to może się małpa otrząchnie
bEDvAoeP
gość
11 lat temu
Darku wyslij ja nna badania psychiatrycze bo z nia nie jest OK
gość
11 lat temu
Ograniczyc prawa rodzicielskie .Gdyby Polska byla krajem prawym nik by sie z nia nie cackal.Synka zostawila z ojcem bo jej przeszkadzal ,a przed mediami udaje muamsie.Synek urosnie to jej pokaze gdzie raki zimuja.Darku jestes wspanialym facetem nie cackaj sie z taDIWA.Skonczy jak Willas
gość
11 lat temu
Edyta g****a jesteś, robisz krzywdę swojemu dziecku!!!!
gość3456
11 lat temu
g****a krowa,wkrótce odbije sie jej to czkawką
tez sama wych...
11 lat temu
żle robisz Edzia, jeszcze bardziej bedzie za nim tesknił, nie rozdzielaj syna ,wrecz przeciwnie,jak dorosnie sam zrozumie i bedzie Ci wdzęczny ze uszanowałas jego ojca.
KrÓwCiA!
11 lat temu
żAl Mi JeJ dEbIlKa :( Do KwAdRaTu! I dO pOtĘgI wArIaTkA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDvAofI
bEDvAofJ
bEDvAofK
bEDvAofL
bEDvAofM
bEDvAofr