Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miłość Małyszów

319
Podziel się:

Raz na jakiś czas lubimy też napisać o czymś pozytywnym.

Miłość Małyszów

W zalewie informacji o kolejnych zdradach, nieślubnych dzieciach i wciąganiu koksu w łazience, sukcesy zawodowe i miłość małżeńska Adama i Izy Małyszów są jak ostoja. Trochę obciachowa, wąsata, ale zawsze.

Małyszowa mówi skromnie:

Chcemy żyć jak normalni ludzie. Cieszymy się życiem, bo realizujemy swoje pasje. I na dodatek przynosi to nam profity.

Czym zajmuje się i jak zarabia na życie jej mąż, wiedzą wszyscy. A co robi Izabela Małysz, świeżo upieczona pani magister, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Krakowskiej Szkole Wyższej? Prowadzi sklep pod nazwą, a jakże, Małysz Fashion. Sprzedaje ubrania, także ozdobione podobiznami męża.

Zawsze marzyłam o takim sklepie. Chciałam pracować na własny rachunek, bo znam się na zarządzaniu. Ale przede wszystkim chciałam mieć kontakt z ludźmi - mówi magazynowi Świat i Ludzie.

Kto by tak nie chciał? Ale okazuje się, że nie jest całkiem słodko:

Nasze życie to pasmo wyrzeczeń. Adam ciągle wyjeżdża. Tylko kilka razy do roku ma czas na zajmowanie się sklepem i domem.

O sobie małżonkowie mówią w samych superlatywach:

Na męża zawsze mogę liczyć. Jest prawdziwym przyjacielem. I właśnie na tym polega moje szczęście - mówi Izabela Małysz. Adam rewanżuje się:

Moja żona Iza jest wspaniała. Gdyby nie ona, nie byłbym tym, kim jestem. Podtrzymuje mnie w najtrudniejszych chwilach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(319)
Adria
17 lat temu
I to jest właśnie miłośc :))))
rebon
17 lat temu
Gdzie ty masz oczy - chyba w d....
gość
17 lat temu
Gratulacje ukonczenia szkoly KSW Kup Sobie Wyksztalcenie. Prywatna uczelnie w ktorej doslownie kupuje sie wyksztalcenie a z pieniazkami to Iza pewnie nei ma problemow Adas duzo zarabia:)
gość
17 lat temu
IZA WCIĄŻ WALCZY Z WAGĄ
kindziuszek
17 lat temu
To chciałam wszystkim powiedziec że Pani Iza Małysz wcale nie jest tak miła na jaka wygląda. Spotkaliśmy Państwa Małyszów w Chorwacji na wczasach i okazał się bardzo nieprzyjemna w stosunku do swoich rodaków. Nie potrafiła odpowiedziec na słowo dzień dobry tylko głowa do góry i okulary na nos i udajemy ze nie rozumiemy heh... Robi z siebie wielką gwiazdę a słoma jej z butów wystaje...czego nie można powiedziec o tej prawdziwej -Panu Adamie bardzo sympatyczny i przyjjemny facet i nie udaje ze jest Polakiem(miło sie z nim rozmawia )
Najnowsze komentarze (319)
gość
13 lat temu
pewnie...cacy..nie to żebym miał coś do adasia ale jego żonę poznałem w barze zanim był gwiazdą , zanim polska szalała...jak nie byli małżeństwem to było ciekawie...osoby z okolicy wisły w wieku 30-35 lat wiedzą jak było z izunią...Mimo wszystko Szacunek
gość
13 lat temu
Żałosny anorektyk
radca prawny ...
13 lat temu
Polacy to jednak naród obłudny i lubiący usprawiedliwać znanych ludzi.A gdyby wasza sąsiadka zdradzała, pozwała męża o alimenty - a potem po jego sukcesach dalej z nim siedziała - to dopiero byście ją wszyscy obgadywali i wysłali do piekła. Dlaczego tak trudno napisać prawdę. Adam jest ok , a ona jest wredną suką. To prawda obiektywna i oczywista. Jej naprawdę nie trzeba aż tak wybielać, bo nie zasłużyła na to. Piszcie prawdę, wtedy lepiej się czyta.
radca prawny ...
13 lat temu
Dzisiaj naprawdę było widać jaki Iza ma kłopot - rozwieźć się nie wypada, bo ją naród wyklnie, a w jej sklepie żaden fan Małysza nic nie kupi. Z drugiej strony mieszkać dzień w dzień z mężem którego się o alimenty pozywało - też nie bardzo. A do tego miłości do niego nie czułą nigdy żadnej. NAwet na zawodach rzadko bywała razem z nim. Pewnie nie miała czasu. Bo trudno się bawić na dyskotekach i jednocześnie być super wsparciem dla męża, to kosztuje wiele energii i zaangażowania. Dobra zona jest zaangażowana i zawsze jest z mężem. Tutaj tak nie było.
radca prawny ...
13 lat temu
Na pewno nie chodziło jej wtedy o miłość. Prawdziwe kochające się małżeństwo nie chodzi po sądach i nie żąda od siebie alimentów. Ja nie wiedziałam w sądzie pary lub małżeństwa, które się kocha i tak dla rozrywki idą do sądu po zasądzenie alimentów.
radca prawny ...
13 lat temu
Nie wiem dlaczego ona się kreuje na taką samodzielną. W takim razie po co szła po alimenty do sądu, nie miała zaufania do męża że da jej dobrowolnie pieniądze na utrzymanie dziecka, sama nie miała pieniędzy dla córki?O co wtedy chodziło?
radca prawny ...
13 lat temu
ona sama robi na nim pieniądze, a z kupionym w prywatnej uczelni dyplomem sama nie może znaleźć adekwatnej do studiów pracy. Dlatego musi za sklepikarę robić.
gość
13 lat temu
A SKĄD ONA ZNA SIE NA ZARZADZANIU? BO CO STUDIA ROZPOCZELA NA MARKETINGU I ZARZADZANIU ŚMIESZNA JEST
gość
13 lat temu
Iza przy mężu wygląda staro i grubo
N
13 lat temu
Nazwali cię królem , a tylko Jednego Nieśmiertelnego mamy Króla w Jezusie i jemu się należy cześć i chwała , a nie tobie. Przeproś Boga i upamiętaj się . Kim ty jesteś ,że sobie chwałę chcesz brać.
gość
13 lat temu
okejj
gość
13 lat temu
miłośc choć un chudy una brubszo:)
gość
14 lat temu
symatyczny jest ten Adam , a ona tez wydaje sie ok ;)
gość
14 lat temu
masz piekną żono
...
Następna strona