Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żąda 60 tysięcy za odcinek!

562
Podziel się

I gwarancji wygranej...?

Żąda 60 tysięcy za odcinek!
bEabjeyd

Edyta Górniak niewątpliwie się ceni. Jak donosi Fakt, zażądała od producentów Tańca z gwiazdami 60 tysięcy za odcinek! To astronomiczna suma, której nie wypłacono dotąd nikomu przez wszystkie 11 edycji. Podobno stacja jest gotowa zgodzić się na nieco mniejszą stawkę - 40 tysięcy złotych, ale Edzia nie odpuszcza i to dlatego negocjacje utknęły w martwym punkcie.

Kolejnym żądaniem jest to, by Rafał Maserak NIE był jej partnerem. Uważa bowiem, że jego dobra passa już się skończyła. Nie wiadomo, na jakiej podstawie tak sądzi, prawdopodobnie jest to przeczucie metafizyczne. Jeśli chodzi o ciut bardziej racjnalne argumenty to Edzia sądzi, że widzowie nie dopuszczą do wygranej Maseraka trzeci raz z rzędu, a jej zależy na pierwszym miejscu.

Sytuacja wygląda mniej więcej tak, jak gdyby Górniak żądała od producentów, by zagarantowali jej, że wygra 12. edycję. Nic dziwnego, że, jak twierdzi nasz informator, negocjacje na razie wstrzymano. TVN-owi musi mimo wszystko naprawdę bardzo zależeć na Górniak, skoro w ogóle dyskutowali z nią o takich warunkach. Dziwne, że producenci show nie wyciągnęli i żadnych wniosków z doświadczeń, jakie miał z nią Polsat.

bEabjeyf
bEabjeyG
KOMENTARZE
(562)
gość
11 lat temu
hahaha a
gość
11 lat temu
olsztyn pozdrawia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
tragedia
bEabjeyH
gość
11 lat temu
o ja cie!
gość
11 lat temu
Żabka kocham Cię - Kasia !!
Najnowsze komentarze (562)
gość
11 lat temu
Edyta przesadza.
dodzia czyli ...
11 lat temu
TO JEST OCHYDNE ZA ODCINEK??? JAK TAK MOŻNA ONA NAWET SAMA NIE JEST TYLE WARTA TYLKO JAKEŚ 100 ZŁ.. PRZYNAJMNIEJ JAK DLA MNIE >>>
gość
11 lat temu
ona nawet nie jest warta 1 grosza, ja bym jej nawet 100 zł za odc nie dał a jak nie to niech spada i przynajmniej o jedno ścierwo mniej!!!
gość
11 lat temu
a niech se zapłacą i tak nikt jej nie będzie oglądał
gość
11 lat temu
a ta stara matrona niech sobie narysuje 60 tys. nie chcemy jej ogladac, z niej taka gwiazda jak ze mnie prostytutka
gość
11 lat temu
Edzi przewraca się w głoooooooooooowie ja nie chcę Jej oglądać w tańcu z Gwiazdami Ona do nich nie należy sorki,ale Ona powinna się zastanowić nad tym czego CHCE!!!!!!!
gość
11 lat temu
Jeżeli Górniak zrobi jajo TVN'owi, to będzie to równoznaczne z jej medialnym pogrzebem.
gość
11 lat temu
pewnie nie chce tańczyć bo zawstydziła by te beztalencia, których ludzie wybierają na zwycięzców- żal... ludzie jak można było wybrać na zwycięzców takie kłody jak guzik czy brzydula! Mieliśmy takie gwiazdy z talentem- jak Steczkowska czy natasza Urbańska... Teraz Górniak pokazała by im za wysoki poziom i to ich boli!!!
bEabjeyz
gość
11 lat temu
ciekawe kto na nia bedzie glosowal ....... zaaaaal!!
gość
11 lat temu
co za primadonna ... bleee ;/
gość
11 lat temu
EDYTA JEST NIEWĄTPLIWIE JEDYNĄ POLSKĄ GWIAZDĄ NA MIARĘ TYCH ZAGRANICZNYCH, KTÓRA MA PRAWO DO STAWIANIA TAKICH A NIE INNYCH ŻĄDAŃ DOTYCZĄCYCH CZY TO HONORARIUM CZY INNYCH WARUNKÓW!!!! JEJ KAPITAŁEM JEST JEJ PIĘKNY GŁOS, ARTYZM I ABY KTÓRAŚ Z TELEWIZJI MOGŁA CZERPAĆ KORZYŚCI Z JEJ UDZIAŁU MUSI PŁACIĆ-TO ZUPEŁNIE NORMALNE!!!! ZA GRANICA NIKOGO TAKIE COŚ NIE DZIWI A U NAS NON STOP!!! PENIE KAŻDY Z NAS MAJĄC JAKIŚ TALENT NEGOCJOWAŁ BY JAK NAJLEPSZE WARUNKI DLA SIEBIE!!! TRZEBA BY BYĆ GŁUPCEM ABY NIE KORZYSTAĆ Z KAPITAŁU JAKI POSIADAMY!!!
gość
11 lat temu
haaaaa haaaaaaaaa dobre ciekawe czy wiecie co to metafizyka :)
gość
11 lat temu
KRUPA A MOGŁEŚ JĄ PRZY ROZWODZIE WYSŁAĆ NA BADANIA PSYCHIATRYCZNE....biedny Alan matka i*****a
gość
11 lat temu
i*****a
...
Następna strona
bEabjezb