Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edzia pokonała Dodę! NA OKŁADKI!

616
Podziel się

Wreszcie się udało. Czy to przypadek?

Edzia pokonała Dodę! NA OKŁADKI!
bDXNJdit

Kampania Edzi Górniak w pełni się powiodła. Firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów przygotowała szczegółowe analizy okładek pism kobiecych, z którego wynika, że od stycznia do czerwca tego roku to właśnie jej wielki powrót był na największej ilości okładek kolorowych czasopism. Zmiana menedżerki, praca nad nową płytą i wakacyjne przepychanki z Dariuszem Krupą o syna zapewniły jej pierwsze miejsce w papierowych mediach.

To wielka porażka Dody, która do tej pory nie miała w takich rankingach konkurencji. Czy fakt, że zmiania na stanowisku lidera rankingu okładek zbiegła się z głośnym "transferem" Mai, może być przypadkiem?

Doda przegrała zresztą nie tylko z Edzią, która znalazła się na 8 okładkach. Za nią znalazły się Ania Mucha, Kinga Rusin oraz Kasia Cichopek (wszystkie po 7 okładek).

bDXNJdiv

Kinga pojawiała się w pismach głównie w kontekście problemów ze zdrowiem oraz ze stylizacją w programie You Can Dance. Natomiast Pyza oczywiście nadal w związku z macierzyństwem. Dodzie nie pomogły o dziwo nawet zaręczyny i planowany ślub z Nergalem. Wynik tylko pięciu okładek to chyba dowód na to, że jej formuła zaczyna się wypalać. Co może jeszcze zrobić, żeby wrócić na szczyt? Nagrać wreszcie jakąś dobrą piosenkę? Myślicie, że jej się uda?

bDXNJdiW
KOMENTARZE
(616)
gość
11 lat temu
doda i tak jest najlepsza... a "my way or no way" jest boskie ;) ciągle słucham ;d edzia histeryczka żałosna jest
gość
11 lat temu
Tylko że dla piosenkarki liczy sie nie ilosc okładek a liczba granych koncertów i ilośc fanów na nich a tutaj Doda posiada miażdżącą przewagę.
gość
11 lat temu
Królica z Ciechanowa jest tylko jedna!
bDXNJdiX
gość
11 lat temu
Edzia jest piekna kobietą i pod względem urody pospolita i grubo ciosana Doda nie ma do niej startu. Muzycznie Doda to ucielesnienie nijakości, zreszta ona nie jest artystka tylko celebrytką. Czas Dody już sie kończy, a bezbarwny i mał pociągający Adaś nic jej tu nie pomoże.
gość
11 lat temu
górniakowa jeest beznadziejna, nie lubie tej kukły
Najnowsze komentarze (616)
gość
11 lat temu
U dody przydałby się jakiś mały skandalik;)Ale ona nagała 2 nowe piosenki i nowa płyta,a Edzia??
gość
11 lat temu
HA HA HA NAREŚCIE SIĘ ZEMŚCIŁA! DOBRZE JEJ TAK!
gość
11 lat temu
żal mi Edzi pedzi normalnie maskara i co to za niby niebieskie cienie na oczach lol a doda ma superową piosenkę .. i nikt jej nie pokona **;
gość
11 lat temu
Doda i tak lepsza
daria8
11 lat temu
doda wygrywa bo tak jest.... prawda?
gość
11 lat temu
Edzia!
gość
11 lat temu
Doda sie nie nadaje ;p pusta blondynka! i ten jej brecht :O
gość
11 lat temu
Dokładnie !
bDXNJdiP
gość
11 lat temu
Obie panie są żałosne.
gość
11 lat temu
jaka kwadratowa doda haha
dodzia czyli ...
11 lat temu
TA....JASNEEE NIE MOGE UWIERZYĆ PRZECIEŻ DODUNIA JEST KRÓLOWĄ.. A EDYTA NIKIM!!! NIEWIEM JAK KTOŚ MOGŁ KOGOŚ TAK ŻAŁOSNEGO WYBRAĆ ..... ŻAL MI ICH JA BYM WYBRAŁA DODZIE XD...!!!
gość
11 lat temu
Ludzie złośliwi. Edyta ma talent muzyczny i osiągnięcia, ale jest nieoszlifowanym diamentem. To nasza polska Edith.
gość
11 lat temu
Na hity wygrywa Doda? Jakbyś sobie przypomniał/a, co działo się w Polsce 10-15 lat temu ... Edyta była osobą numer 1 w naszym kraju ... No ale tak ... przecież jesteś za młoda, by to pamiętać ...
pepperonii
11 lat temu
Doda próbuje naśladować światowej klasy modelki...ale daleko jej do nich...Jej kombinacje ubiorów są przesadne i tandetne jak ona sama... bravo, królowo...pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
...
Następna strona
bDXNJdjr