Słodkie minki Ani Przybylskiej (ZDJĘCIA)
Rodzinne obrazki.
Jako, że kiepska pogoda znowu ustąpiła tej pięknej, Ania Przybylska postanowiła zabrać dzieci na miasto na obiad. Nasz czytelnik spotkał ją wraz na sushi w Sopocie. Wygląda na to, że 7-letnia Oliwka i 4-letni Szymon nie mieli ochoty na surową rybę. Jedynie przyglądali się pałaszującej jedzenie mamie.
Aktorka postanowiła wynagrodzić dzieciakom czekanie i zabrała je do włoskiej lodziarni. Sama skusiła się na nieco słodyczy. Ciekawe, gdzie w tym czasie był partner Ani, Jarek Bieniuk. Wnioskując z jej miny podczas rozmowy telefonicznej, nie była chyba zadowolona, że nie towarzyszy im na obiedzie :)