Słodkie minki Ani Przybylskiej (ZDJĘCIA)

Rodzinne obrazki.

Obraz

Jako, że kiepska pogoda znowu ustąpiła tej pięknej, Ania Przybylska postanowiła zabrać dzieci na miasto na obiad. Nasz czytelnik spotkał ją wraz na sushi w Sopocie. Wygląda na to, że 7-letnia Oliwka i 4-letni Szymon nie mieli ochoty na surową rybę. Jedynie przyglądali się pałaszującej jedzenie mamie.

Aktorka postanowiła wynagrodzić dzieciakom czekanie i zabrała je do włoskiej lodziarni. Sama skusiła się na nieco słodyczy. Ciekawe, gdzie w tym czasie był partner Ani, Jarek Bieniuk. Wnioskując z jej miny podczas rozmowy telefonicznej, nie była chyba zadowolona, że nie towarzyszy im na obiedzie :)

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą