Weronika: ROZWÓD BOLAŁ BARDZIEJ NIŻ CBA!

295
Podziel się

Wspomina momenty największego poniżenia. Co na to Pazura?

Weronika: ROZWÓD BOLAŁ BARDZIEJ NIŻ CBA!

Po długiej przerwie od show-biznesu Weronika Marczuk postanowiła, że już czas wrócić do telewizji. Koniec ukrywania się po aferze z CBA była żoną Cezarego Pazury uczciła pojawieniem się na okładce Gali. Weronika udzieliła gazecie obszernego wywiadu, w którym wyjaśniła, że oskarżenia o dawanie łapówek nie było tak traumatyczne jak rozwód. Przypomnijmy - po aresztowaniu usłyszała publicznie od byłego męża, że - cytujemy - "żałuje, że nosi jego nazwisko".

W odróżnieniu od wszystkich ludzi, którzy się temu dziwią, ja się nie zdziwiłam - wspomina ten moment poniżenia. Boli mnie to nadal, ale się nie zdziwiłam.

Najwyraźniej nie spodziewała się po Cezarym już niczego dobrego. Ciekawe, jak odpowie jej na tę szpilę.

Najgorszą lekcją było przejście przez rozwód. Największa moja porażka – wspomina. Wszystkie ideały padły: że tak bardzo kocham, że na zawsze, że nie opuszczę aż do śmierci. Nie udało się. Wtedy najwięcej wycierpiałam. Natomiast to jest dla mnie lekcja obywatelska. W Polsce jestem blisko 20 lat, prawie tyle samo, ile żyłam na Ukrainie. Przez te wszystkie lata odcinałam się od polityki. Od 23 września jestem uważna na każde działanie i słowa wszystkich służb, również polityków. Straciłam naiwność, przeszłam brutalny kurs obywatelskiego dojrzewania. Odebrałam lekcję, że nie można się nie interesować. Wszyscy jesteśmy cały czas uczestnikami Big Brothera. Nie sądziłam, że przyjdzie mi żyć w czasach, w których trzeba walczyć o to, by nie być inwigilowanym. Uświadomienie sobie tego sprawiło, że jestem innym człowiekiem.

Jak myślicie, ile wywiadów w kolorowych pismach trzeba, żeby z osoby skompromitowanej Weronika stała się ofiarą złych mężczyzn?

KOMENTARZE
(295)
gość
9 lat temu
A ja jej wierzę !
gość
9 lat temu
On zawsze zachowuje się jak prymityw
edkos
9 lat temu
tak do końca nigdy nie wiadomo kto lepsze ziółko czy ona czy Cezary.
gość
9 lat temu
co za bzdury...zachlanna baba
gość
9 lat temu
szuka zrozumienia?
Najnowsze komentarze (295)
gość
9 lat temu
Weronika to piękna i mądra kobieta Pazura to karierowicz i tchórz
gość
9 lat temu
Ja za Ciebie Weroniczko trzymam kciuki. Nie daj sie, zazdroszczą, bo Tobie się udało a im nie. Takim już narodem jesteśmy, że lubimy poniżać tego, komu podwinęła się noga... a jesli z pochodzenia nie jest Polakiem to tym bardziej...
gość
9 lat temu
Nie ma słowa wziąść tylko wziąć
gość
9 lat temu
s****e w banie
gość
9 lat temu
na Ukrainę albo na rurę,tam twoje miejsce
gość77
9 lat temu
Trzymaj się Weronika i nie pozwalaj, by inni decydowali o Twoim życiu
gośćiówa
9 lat temu
dobrze babo kombinujesz. nasz łeb na karku ,to go używaj...;) i bądź ostrożniejsza. jestem fanką inteligentnych kobiet ,nawet gdy kogoś nie lubię,to mam SZACUNEK
gość
9 lat temu
nie życzę nikomu takich przeżyć - rozwód to sprawa bardzo prywatna. Inne wydarzenia z pewnością będą osądzone przez tych, którzy są do tego powołani. Po co krytykować i obrażać ? Jak byście się czuli na jej miejscu ?
gość
9 lat temu
Żałosne...teraz ona robi z siebie ofiare...
gość
9 lat temu
każdy powinien mieć drugą szansę...
gość
9 lat temu
A mnie sie ta kobieta podoba!Super babka.
gość
9 lat temu
Czarek Pazura byl i jest s****a, tak sie nie postepuje, tylko chamu w ten sposob postepuja. Weroniczko trzymaj sie on jest Ciebie niegodzien
gość
9 lat temu
Kompromitacja to jedno a rozwód z Pazurą to drugir.Pazura gra głupków i takim jest, napewno nie jest mężczyzną po którym można by się spodziewać czegoś dobrego, to taki pospolity głupek.Mój mąż też okazał się być takim "pazurą" Szkoda naszego życia dla takich.To prawda.
gość
9 lat temu
Dajcie jej już spokój !!!!!!!!!!
...
Następna strona