Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak i Krupa zaczęli rozmawiać?

121
Podziel się

A może Krupie się tylko wydaje...?

Górniak i Krupa zaczęli rozmawiać?
bDIAekmt

Niewątpliwie sąd rozdzielając opiekę nad 6-letnim Allanem między obydwoje rodziców, miał na celu dobro chłopca. Niestety, z zastostosowaniem się do postanowienia sądu są problemy. Byli małżonkowie mają spore kłopoty z ustaleniem planów dotyczących dziecka. Jak twierdzą znajomi Dariusza Krupy, wina leży po stronie Edyty (zobacz: Edyta zabrała paszport synka?!). Ich opinia jest zapewne nieco stronnicza, ale znając Edzię, nie można wykluczyć, że ma jakieś podstawy.

Jak donosi Super Express ostatnio pojawiło się światełko w tunelu. Skłóceni małżonkowie dogadali się podobno w sprawie szkoły muzycznej dla Allana. Tak przynajmniej twierdzi Krupa. Edzia nie komentuje.

Allan bardzo interesuje się muzyką, jak również instrumentami, praktycznie każdym. Jest na takim etapie, że interesują go nawet aranże. Czasem pomaga mi w studio. Słucha, coś podpowiada, wyraża swoje zdanie. Chciałbym, żeby rozwijał się w tym kierunku - powiedział w rozmowie z taboidem. Rozmawialiśmy o tym z Edytą i była tego samego zdania. Też dostrzega talent Allana.

bDIAekmv

Krupa zaznacza, że synek odziedziczył talent muzyczny nie tylko po obojgu rodzicach, ale pomogły też zapewne geny pradziadka, który przed II Wojną Światową był muzykiem Orkiestry Polskiego Radia.

Mój pradziadek Tadeusz Ampt był znanym skrzypkiem - podkreśla Krupa. W moim domu mam wiele pamiątek po pradziadku, należy kultywować tak chwalebną historię. Jestem bardzo dumny z takich korzeni.

Edyta na razie nie wypowiada się na temat przyszłości edukacyjnej syna. Jej menedżerka Maja Sablewska jest raczej oszczędna w komentarzach i sugeruje, że żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

Jak tylko Allanek będzie chciał, to pójdzie do szkoły muzycznej. Zdradza takie, a nie inne talenty w śpiewaniu, muzyce i tańcu - powiedziała.

bDIAekmB

Być może Krupie znowu tylko wydawało się, że osiągnął jakieś porozumienie z Edzią. To już nie pierwszy raz.

bDIAekmW
KOMENTARZE
(121)
gość
11 lat temu
a tak w ogóle to co ona z twarzą zrobiła?te nadmuchane usta.Zdolna jest,spiewa tak,ze ciary idą ale jest pusta niestety.....
gość
11 lat temu
Darek jest spoko to Edzia swiruje i miesza
gość
11 lat temu
zostaw go jest okropny,,,,,,fuuuu
bDIAekmX
gość
11 lat temu
brawo Edytka jestes naj naj najwieksza
gość
11 lat temu
nędzny frajer i cyganiocha o 100 operacjah plastycznych pod otwockiem
Benigna.bloog...
11 lat temu
Facet nie powinien z Edzią dyskutować, bo ona ma siano w głowie/
gość
11 lat temu
a kogo to obchodzi?!!?!
Edziura-egois...
11 lat temu
pomysl wreszcie o Alanie,a nie o odgrywaniu sie na Darku
gość
11 lat temu
Ona nie zwaraca uwagie ze jak sie klucą to synka krzywdzą !
gość
11 lat temu
edzi, która daję się manipulawać każdemu, kto ma na to ochotę (sablewskiej, przyjaciołam-rzekomym, itp) powinno się pozbawić praw rodzicielskich całkowicie, ciągle wszystko niszczy
gość
11 lat temu
ja można chłopakowi dać na imię Allanek - a geny ma tez pewnie po swoim cygańskim dziadku.......
gość
11 lat temu
Allanek powinien śpiewać z cyganami!!!!He,he.
gość
11 lat temu
Przecież to zdjęcie jest z przed roku!! LUDZIE ŻAL MI WAS!!
bDIAekmP
gość
11 lat temu
najwyższy czas powinni dogadać się ze sobą,bo szkoda dziecka,znam już takie sytuacje jak rodzice się rozchodzą i robią dzieciom wodę z mózgu bo im się wydaje,,ze są mądrzejsi i z dzieckiem też należy konsultować decyzje rodziców a dziecko samo niech zdecyduje- szkoda mi Allana życzę mu spokoju
...
Następna strona
bDIAeknr