Doda jest WYCIEŃCZONA! Podłączyli ją do kroplówki!

1137
Podziel się

Rabczewska jest zmęczona koncertowaniem i opieką nad Nergalem.

Doda jest WYCIEŃCZONA! Podłączyli ją do kroplówki!

Wanda Rabczewska martwi się, że obecna sytuacja przerasta jej córkę. Pod względem fizycznym, bo psychicznie ponoć trzyma się doskonale. Podobno Dodę, która ciągle koncertuje, a każdą wolną od pracy chwilę spędza przy szpitalnym łóżku Nergala, powoli opuszczają siły. Kilka dni temu fotoreporter Super Expressu natknął się na Dodę przed szpitalem. Miała obandażowaną rękę. Jak twierdzi tabloid, podłącza się regularnie do kroplówek, żeby odzyskać utracone siły.

Przeżywa, bardzo cierpi. Wspiera Adama jak może i przelewa na niego swoją pozytywną energię. Dorota przechodzi bardzo trudny czas - martwi się jej mama. Nie dopuszcza myśli, że może być coś nie tak. Jest zobowiązana umowami, ale w tygodniu cały czas jest przy nim. I nie wiadomo, jak długo Adam zostanie w szpitalu.

Jak donosi tabloid, Adam Darski jest już po pierwszej chemioterapii i czeka na szpik. Na szczęście chętnych potencjalnych dawców jest wielu.

Jeśli szukać czegoś pozytywnego w chorobie Adama, to to, że jest ogromny odzew tych, którzy chcą pomóc - mówi wzruszona Wanda Rabczewska. Ludzie na ulicy zaczepiają mnie i pytają, jak i gdzie można oddać szpik. To samo dzieje się u mojego męża na siłowni."

KOMENTARZE
(1137)
gość
9 lat temu
JESTEŚCIE FAJNĄ PARĄ ŻYCZĘ ZDROWIA
gość
9 lat temu
ONA ROBI TO WSZYSTKO DLA ROZGLOSU PO PTRZEBUJE KASY JAK WSZYSTCY TO WIDZA JEJ 5MINUT MINELO I JUZ NIEWJE JAK ZAISTNIEC NA TYM SWIECI BLACHARA!!!!!!!!!!!
walensa
9 lat temu
zmień dilera przygłupie
gość
9 lat temu
nie tylko on choruje na nowotwór, dlaczego zwykłym, szarym ludziom nasi celebryci nie oferują szpiku. Poza tym w kampaniach namawiających na oddawanie szpiku nikt nie mówi o konsekwencjach dla dawcy, a wcale nie jest to bez znaczenia dla jego zdrowia.
gość
9 lat temu
właśnie!!!
Najnowsze komentarze (1137)
gość
9 lat temu
biedactwoo
gość
9 lat temu
jednak ma serce ...:)
gość
9 lat temu
:(
gość
9 lat temu
i****i biednemu oddajcie szpik czy on jest tego wart
gość
9 lat temu
tia... sama się podłącza do tych kroplówek...a swoją drogą, to co najwyżej dali jej glukozę czy PWE, wielkie mi halo...zróbcie sobie morfologie czy elektrolity po całym dniu pracy i też się będziecie kwalifikowali do kroplówki, tylko nikomu z was jej nie dadzą, bo nie jesteście sławni jak lodzia...
gość
9 lat temu
pudel ty klamco, jej nie podlaczaja pod kroplowki, tylko oddawala krew na badania by sprawdzic czy ona moze byc dawca, wstydz sie pudlu takie glupoty wypisywac!!!!
gość
9 lat temu
cholera. ile jest ludzi którzy potrzebują szpiku. a tu trafił się taki ku**a Nergal i każdy chce mu oddać szpik? a gdzie cholera byli ludzie żey innym pomagać?
gość
9 lat temu
doda moja kuzynka ma raka. trzymam kciuki
gość
9 lat temu
hahahahaha jasne. na pewno pod kropliowki chodzi. juz wy wiecie wszystko najlepiej
szantallllll
9 lat temu
głupie dodzisko szmacisko
gość
9 lat temu
mi jest go szkoda , ale ona to skonczony łep!!!
gość
9 lat temu
ludzie którzy ja krytykują tak naprawdę nie mają o niej pojęcia bo zn ają ją wykreowaną przez media ael w priv jest inna , kuzynka która tam mieszka mówił ajak doda biega z samochodu do szpitala z walizkami , a potem wyjedża i po koncercie wraca do szpitala nie każdy mial by na to siły . powodzenia Doda !
gość
9 lat temu
niech idzie i się powiesi...
gość
9 lat temu
jedna wielka ściema. gdzie ona niby koncertuje??????????????? on nie jest chory. a na jej koncerty od dawna nikt nie chodzi. ciągle odwoływali bo nie było dla kogo grać. podajcie miejsca gdzie niby ona gra.
...
Następna strona