Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szefowie Dwójki wolą Liszowską od Szulim!

305
Podziel się

Asia wraca do telewizji.

Szefowie Dwójki wolą Liszowską od Szulim!
bDXNluZh

Nowy program Dwójki jeszcze w fazie przygotowań budził wielkie emocje wśród pań zainteresowanych rolą prowadzącej. O posadę rywalizowały Anna Mucha, Agnieszka Szulim i Joanna Liszowska. Mucha odpadła z wyścigu na własne życzenie, podając zaporową dla stacji stawkę.

Kiedy wydawało się, że Szulim ma kontrakt w kieszeni, Liszowska wyznała nie zamierza wyprowadzać się z Polski, ani ograniczać swoich obowiązków zawodowych. W tej sytuacji stacja zdecydowała się postawić na nią szczególnie, że tak dobrze sprawdziła się jako prowadząca jednego z odcinków Hitu Dekady. Producenci musieli wprawdzie poczekać aż Joasia wróci z podróży poślubnej, ale, jak donosi Fakt, kontrakt jest już podpisany.

Program Hieny oparty jest na włoskim formacie i, jak donosi tabloid, polega na wkręcaniu i zaskakiwaniu gwiazd. Liszowskiej przypadnie ponoć rola głupiutkiej, naiwnej blondynki. Naprawdę potrzebujemy drugiego Mamy Cię?

bDXNluZj
bDXNluZK
KOMENTARZE
(305)
justyna24
11 lat temu
bez sensu, po co drugi raz to samo??? już było "mamy cię". też wole lisze niż tą szulimowska
gość
11 lat temu
my też
gość
11 lat temu
i ja też
bDXNluZL
uhm
11 lat temu
bleeeeeeeeeeee kró.lik
gość
11 lat temu
I dobrze!!!Liszowska lepsza, Ale Szulim ladniejsza!xd
Najnowsze komentarze (305)
gość
10 lat temu
zdecydowanie lepsza była by szulim
gość
11 lat temu
Też wolę Liszowską, Szulim jest STARSZNIE sztuczna i niesympatyczna
gość
11 lat temu
też wolę Liszowską niż tą marę Szulim
gość
11 lat temu
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
gość
11 lat temu
oczywiście, że potrzebujemy drugiego Mamy cię. W końcu dwójka, jako kanał misyjny i kulturalny, musi na coś wykorzystać wpływy z abonamentu. W zasadzie z całego mojego poprzedniego zdania prawdziwe jest tylko Dwójka, jako kanał...
gość
11 lat temu
I doskonale.Nie lubię Szulim.
gość
11 lat temu
Liszowska na łeb bije silikonową Szulim.
gość
11 lat temu
No i suuuper! bo Asia jest profesjonalistką a do tego jest naturalna nie taka jak sztywna i sztuczna Szulim
bDXNluZD
gość
11 lat temu
Szulim to mumia
gość
11 lat temu
No bo Aśka to jest swojska babka :D
gość
11 lat temu
to ze jest pzrykosci to nie tragedia..jest soba.. nie robi z siebie l***i o rozmiarach xs..super tak trzymac...
gość
11 lat temu
ona jest taka swoja niczym sie nie przejmuje jest soba...
gość
11 lat temu
a ja ja lubie..
gość
11 lat temu
LISZOWSKA JEST BARDZO INTELIGENTNA I CIEPLA KOBIETA.TA JEJ EMOCJONALNOSC DODAJE UROKU ,WIEC PANI SZULIM WYPADA W ZESTAWIENIU Z NIA BLADO.
...
Następna strona
bDXNlvaf