Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rihanna odpowiada Taylor: "Odwal się!"

690
Podziel się

RiRi poprosiła znajomych, żeby zdobyli prywatny numer telefonu Momsen.

Rihanna odpowiada Taylor: "Odwal się!"
bDIoTlhN

Rihannie wyjątkowo nie spodobały się słowa nowej "etatowej skandalistki" Taylor Momsen. Nastoletnia gwiazda muzyki w jednym z wywiadów obraziła starszą koleżankę twierdząc, że ta podszywa się pod styl muzyczny, którego nie rozumie. Oberwało jej się za tą wypowiedź.

Gdy Rihanna przeczytała ten komentarz, wpadła w furię - mówi osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy. Nie przejdzie obojętnie obok tak chamskiej 17-latki. Wyobraża sobie, że może obrażać każdego i wszędzie. Jej słowa zalały internet w ciągu kilku godzin.

Rihanna ma ogromną liczbę znajomych w show-biznesie. Wysłała im wiadomość, żeby zdobyli dla niej prywatny numer telefonu Taylor. Ta pyskata nastolatka nie jest specjalnie lubiana, więc RiRi miała go kilka godzin później. Zadzwoniła do Momsen i powiedziała, że ma się odwalić i zachowywać jak na jej wiek przystało. Rihanna nie jest osobą, z którą ktokolwiek chce pozostawać w konflikcie.

bDIoTlhP

Jak myślicie, czy Taylor pójdzie do kąta i przemyśli swoje zachowanie?

bDIoTliq
KOMENTARZE
(690)
Ivy
8 lat temu
oh Rihanna tłuszczyk ci się wylewa.. no i coś szpiczase masz cycki. Chyba masz niską samoocene skoro zabolały Cię slowa T.
gość
8 lat temu
dobrze jej powiedziala ;d
gość
9 lat temu
hahahahahahahhaha chyba sobie kpisz dobrą muzykę proszę cie jedne wielkie gówno przed duże G. Sory ale Momsen ma tu racje czemu laska która tworzy pop i r'n'b ubiera ćwieki i stylizuje sie na wielką "rockmenkę" żałosne żałosne żałosne
bDIoTlir
gość
9 lat temu
ja lubie i rihanne i taylor
Momsen <3
9 lat temu
No i dobra niech ma Taylor na Rihanke wyje*ne, myśli sobie że jak jest popularna to kazdy będzie za nią w każdej sytuacji... Może wy tak, ale ja nie. Taylor <3
gość
9 lat temu
Ja p******e żałosne...Rhianna (czy jak to się tam pisze) wielce oburzona,a z rockiem ma tyle wspólnego co ja z fizyką :D w tym wypadku jestem za Momsen
gość
9 lat temu
Omfg! Rihanna podszywa się pod styl muzyczny,którego nie rozumie ! Powiedziała 17 letnia gówniara,która nie ma za grosz talentu ( głos jak m***l z pod Biedronki ) ubiera się i maluje jak d****a , śpiewa jakiś schaße i myśli że to rock !? Rihanna może ma takie piosenki jak Rockstar ale ona należ bardziejndo tych gwiazd które śpiewają (prawie) każdy rodzaj muzyki . A ona to co ? Chwila ja tu jeszcze czytam że ona chce zostać drugim Kurtem Cobainem . Ciekawe , zespół Kurt miał pzynajmniej sensowną nazwę ( Nirvana - religii hinduskiej Raj ,'ma to jakiś sens ,nie ?) , a ta mała d****a ? The Pretty Reckless ( w tłum. Słodka nieudacznica , lub coś koło tego ). Tak więc niech ta mała d****a zamknie pysk i odczepi się od Rihanny bo sama nie rozumie rocka!
gość
9 lat temu
Omfg! Rihanna podszywa się pod styl muzyczny,którego nie rozumie ! Powiedziała 17 letnia gówniara,która nie ma za grosz talentu ( głos jak m***l z pod Biedronki ) ubiera się i maluje jak d****a , śpiewa jakiś schaße i myśli że to rock !? Rihanna może ma takie piosenki jak Rockstar ale ona należ bardziejndo tych gwiazd które śpiewają (prawie) każdy rodzaj muzyki . A ona to co ? Cuwila ja tu jeszcze czyam że ona chce zostać drugim Kurtem Cobainem . Ciekawe , zespół Kurta miał pzynajmniej sensowną nazwę ( Nirvana - religii hinduskiej Raj ,'ma to jakiś sens ,nie ?) , a ta mała d****a ? The Pretty Reckless ( w tłum. Słodka nieudacznica , lub coś koło tego ). Tak więc niech ta mała d****a zamknie pysk i odczepi się od Rihanny bo sama nie rozumie rocka!
gość
9 lat temu
DOKŁADNIE!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
nienawidze tej riri srili, jest gorsza od cyruski. wielka dama sie nagle stala.
gość
9 lat temu
z Plotkary się wzieła... i troche jej odbiła sodówa;/
gość
10 lat temu
- Też tak myśle . Mnie też drażni jak gwiazdki 'popu' uważają się za gwiazdy 'rocka' . Choć lubię Rihanna , uważam , że ona nie jest wogule gwiazdą Rocka , tylko Popu . Taylor jest dojrzała i jest gwiazdą Rocka . A rihanna nie wiem czemu 'aż tak się wkurzyła ' . To dziecinne .
gość
10 lat temu
tay ma racje. zyje dla siebie nie dla innych wiec riri i reszta niech sie odwala
bDIoTlij
gość
10 lat temu
i Taylor ma rację "Ryjanna" i inne śmieci śpiewające pop i ubolewające nad swoją nieudaną miłościa to tylko niepotrzebne gówna w świecie muzyki jaką jest ROCK/METAL!!!!
...
Następna strona
bDIoTliL