Trwa ładowanie...
Przejdź na

Książę Harry ZNĘCA SIĘ NAD KOŃMI?!

610
Podziel się

Ujeżdżał konia pomimo tego, że zwierzę krwawiło.

Książę Harry ZNĘCA SIĘ NAD KOŃMI?!
bDZrlKyJ

Książę Harry został publicznie oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami. Jak donosi Daily Mail Związek Graczy Polo wszczął dochodzenie przeciwko 25-latkowi po tym, jak na ciele konia, którego ten ujeżdżał podczas sportowych rozgrywek w lipcu, znaleziono krwawiące rany. Najpewniej spowodowane zostały przez ostrogi, które są przeczepione do butów jeździeckich, by lepiej kontrolować zwierzę.

Według oficjalnych zasad, gdy zawodnik zauważy, że zwierzę zaczyna cierpieć, natychmiast musi przerwać grę. Harry był jednak zbyt pochłonięty dobrą zabawą, żeby dostrzec cierpienie zwierzęcia.

Jedynie kompletny egoista i człowiek bez serca mógł się dopuścić takiego czynu – powiedział dziennikarzom Andrew Tyler, prezes Animal Aid, organizacji broniącej praw zwierząt.

bDZrlKyL

Rzecznik prasowy oczywiście broni swojego klienta. Twierdzi, że syn Diany i Karola zajął się należycie koniem zaraz po tym, jak zauważył krwawiące rany. Jeśli Związek dojdzie do innych wniosków, Harry’emu grozi nawet 65 tysięcy funtów grzywny.

bDZrlKzm
KOMENTARZE
(610)
gość
11 lat temu
... nienawidzę takiego czegoś... biedny konik
gość
11 lat temu
rozpieszczony .... tak się właśnie kończy gdy rodzice rozpieszczają swoje pociechy....
gość
11 lat temu
p*******e polo dla bogatych oszolomow a zwierze cierpi!
bDZrlKzn
gość
11 lat temu
nigdy nie dorośnie.
gość
11 lat temu
co to na rodzinę królewską 65 tys. funtów ??????
Najnowsze komentarze (610)
gość
7 lat temu
co ten biedny koń ma poprzypinane... ;/
sei
9 lat temu
co wy za przeproszeniem PIER**** czy ktos z was kiedykolwiek jezdzil konno ?!?!?! obtarcie od ostrog sie zdarza, ale nie jest to znecanie sie nad zwierzeciem, bez przesady- skora po jakims czasie w tym miejscu staje sie twardsza i takie rzeczy sie nie dzieja ;) a ostrogi sa dopuszczone przez FEI... wiec przestancie, bo kazdemu sie moze zdarzyc, tylko ze jak ktos z Was bedzie w takiej sytuacji to nikt o tym nie napisze.!
Jak tak można...
10 lat temu
Jak tak można.
ArlettaB
10 lat temu
brzydki on jest !!
gość
10 lat temu
Widocznie nie jest db jeźdźcem, nie ma wyczucia jeździeckiego!!Konia w ten sposób można obetrzeć nawet nie używajać ostróg!!Wszystko zależy od db dosiadu!a takie otarcia zdarzają sie dośc często, zalezy to równiez od delikatnosci konia!!
gość
10 lat temu
Wcale mu się nie dziwie że siię tak zachowuje...:( LUDZIE ON STRACIŁ MATKĘ W WIEKU 13 LAT... a wszyscy dobrze wiemy, że ten wiek jest najgorszy zwłaszcza u chłopców, pozatym zawsze był traktowany gorzej, wszyscy dają mu wyraźnie odczuć, że jest tym trzecim..... ( oczywiście że powinien trochę zwolnć)
gość
10 lat temu
boze to nie jest znecanie sie! kon tego prawie nie czuje :)
gość
10 lat temu
masz racje biedny naprwde
bDZrlKzf
gość
10 lat temu
to teraz bdsm na zwierzętach robią
gość
10 lat temu
a w tej czapie wygląda jak jakiś down...głogow pozdrawia
gość
10 lat temu
Boże Diana kogoś ty urodziła? A ty boże widzisz i nie grzmisz!
gość
11 lat temu
a to d***l biedny konik
gość
11 lat temu
...
gość
11 lat temu
s****a i to jest szczyt hamstwa dla zwierząt nowy sącz pozdrawia
...
Następna strona
bDZrlKzH