Przybylska chce już wracać

Ania Przybylska nudzi się w Turcji. I już tęskni za Polską.

Obraz
Obraz
© Anna Przybylska - Krzysztof Jarosz/Forum

Ania Przybylska nie wytrzyma długo na emigracji. Mimo że mieszka w Turcji, w apartamencie z widokiem na Riwierę, jest smutna. Sama zajmuje się domem i nie ma przy sobie bliskich. Przybylska opowiada Życiu na Gorąco:

Nie mam pomocy domowej. Sama opiekuję się dziećmi, do tego sprzątam, prasuję, gotuję.

Dlatego wróciła do grania w serialach Daleko od noszy i Złotopolscy. Przybylska wie też, co chce zrobić, kiedy skończy się kontrakt Jarka Bieniuka:

Po powrocie z Turcji nie chcę żyć na walizkach. Nie pragnę fortuny, bo pieniądze psują. Marzę, żeby było mnie stać na edukację moich dzieci.

Obraz
© Krzysztof Jarosz/Forum
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą