Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deląg wyprowadza się z Polski?

223
Podziel się

Do Rosji. "Jest tam podziwiany i kochany".

Deląg wyprowadza się z Polski?
bEabFQKZ

Paweł Deląg zdecydowanie nie należy do ulubieńców polskich producentów. Ma opinię humorzastego, zawsze obstającego przy swoim zdaniu, nawet, jeżeli nie ma racji. Nie ma się więc co dziwić, że "za piękny na Polskę" aktor postanowił poszukać sobie miejsca, gdzie będzie bardziej doceniany. Chyba uznał, że Polacy nie kochają go wystarczająco mocno... Jak twierdzą jego znajomi, marzy o przeprowadzce do Rosji. Tam ponoć uważany jest za gwiazdę.

_**Paweł czuje się w Rosji jak u siebie w domu**_ - mówi tygodnikowi Życie na gorąco przyjaciel Deląga. Jest tam podziwiany i kochany. W dodatku bardzo odpowiada mu rosyjska mentalność. Ta ich specyficzna słowiańska otwartość i przychylność. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby poważnie zastanawiał się nad przeprowadzką na stałe.

Pod względem logistycznym jest to tym łatwiejsze, że Deląg praktycznie już mieszka w Moskwie. Jego warszawski apartament przeważnie stoi pusty. Deląg miał nadzieję, że zamieszka w nim na stałe jego syn, ale ten, zniechęcony ciągłą nieobecnością ojca, przeprowadził się z powrotem do mamy.

bEabFQLb

Paweł wpada na jeden dzien - mówi tabloidowi znajomy aktora. Tylko po to by odebrać pocztę, popłacić rachunki i spotkać się z siostrą. Zaraz potem leci do Francji, gdzie ma coraz więcej propozycji i gdzie właśnie kręci kolejny film. W Polsce Paweł od dawna nie dostał żadnych interesujących propozycji na miarę swoich możliwości i ambicji. W takiej sytaucji rzeczywiście lepiej chyba kupić dom lub przynajmniej mieszkanie w Moskwie, a tutaj sprzedać apartament lub na przykład go wynajmować.

Będziecie za nim tęsknić?

bEabFQLC
KOMENTARZE
(223)
gość
11 lat temu
co z tego ??
gość
11 lat temu
no to powodzenia
gość
11 lat temu
Siostra będzie tęsknić!
bEabFQLD
gość
11 lat temu
Chyba panny ze zdjęcia nie chciał i zemsta gotowa !!!
gość
11 lat temu
Cos za duzo zdjec z brunetka jest, chyba autopromocja I zemsta w pakiecie.
Najnowsze komentarze (223)
lukivw
8 lat temu
Tekst skupił moją uwagę. To niebywale nurtujące stwierdzenie. Z chęcią kontynuowałbym tą wypowiedź dalej. Wszystkich zaciekawionych sferą biznesową zapraszam na witrynę
gość
9 lat temu
E no jak już zdjęcia mają być jak redaktor każe to chociaż sie postarajcie :):):). ktoś nauczy tych deformacji tego edytanta fotografii :):):)
gość
11 lat temu
:)
gość
11 lat temu
no to spadaj...
gość
11 lat temu
najprzystojniejszy aktor w Polsce
gość
11 lat temu
brzydko się starzeje....
gość
11 lat temu
nie, nie będziemy
gość
11 lat temu
rewelacyjny aktor ale nasze p******i wola takich nijakich mroczków niestety
bEabFQLv
gość
11 lat temu
no i dobrze człowiek powinien mieszkać tam gdzie mu sie lepiej i łatwiej zyje
gość
11 lat temu
pa pa stary zdrewniały playboyu
gość
11 lat temu
pa pa! nie musisz wracać...
Voldemord
11 lat temu
Takie wiadomości mnei śmieszą - oto dlaczego : Urbańska - rok temu miala wyjechac takze do Rosji ( jest tam uwielbiana ) Kozidrak - mialą wyjechać na Floryde ( bo polska jest be ) Mrożek - mialwyjechac do Meksyku ale wyjechałdo wloch bo bliżej na odczyty do Polski ( kasa ważniejsza a sląwa w Meksyku marna ) Górniak - mialą wszystkiego dość i wyjechać do Włoch ( a pcha sie wszedzie TZG itp ) Peszek ,
gość
11 lat temu
bye bye maszkaro :) !!!!
gość
11 lat temu
krzyż na drogę
...
Następna strona
bEabFQLX