Trwa ładowanie...
Przejdź na

Frytka, Kora i Piróg chcą odwołania Radziszewskiej!

1072
Podziel się

Wtórują im Poniedziałek, Dudziak i... Kwaśniewska.

Frytka, Kora i Piróg chcą odwołania Radziszewskiej!
bEabEoRh

Elżbieta Radziszewska, Pełnomocnik Rządu do spraw Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, znalazła się w tym tygodniu na ustach wszystkich. Po tym, jak w wywiadzie w Gościu Niedzielnym dała katolickim szkołom przyzwolenie na nie zatrudnianie osób homoseksualnych z powodu ich orientacji seksualnej, spotkała się z ogromną krytyką. Dodatkowo, w wywiadzie w Dzień Dobry TVN w gorącej dyskusji z prawnikiem, Krzysztofem Śmiszkiem, ogłosiła, że jej przeciwnik w dyskusji jest gejem. Coraz więcej osób ze świata polityki, nauki i sztuki domaga się jej odwołania.

Wczoraj na biurko premiera Donalda Tuska trafił list, którego sygnatariusze apelują o zdymisjonowanie Radziszewskiej. Wśród osób, które go podpisały są: Frytka, Kora Jackowska, Michał Piróg, Jacek Poniedziałek, Urszula Dudziak i Krystyna Kofta. Wtórują im m. in. Jolanta Kwaśniewska oraz... Henryka Krzywonos-Strycharska.

Od momentu powołania minister Radziszewskiej na urząd pełnomocnika rządu organizacje pozarządowe oraz media zwracały uwagę na jej brak kompetencji, woli współpracy oraz język dyskryminacji, jakiego używa - można przeczytać w liście. Wszelką miarę przekroczyła jednak jej niedawna telewizyjna wypowiedź, w której usiłowała zdyskredytować swojego rozmówcę ujawniając telewidzom jego orientację seksualną. To zdarzenie świadczy nie tylko o jej niezrozumieniu dla zasad równego traktowania, równości i tolerancji, ale też o osobistych uprzedzeniach. Takie zachowanie i poglądy dyskredytują ją całkowicie jako osobę, która w polskim rządzie odpowiada za sprawy równego traktowania. Zamiast afirmować te idee podsyca bowiem niechęć i nietolerancję.

bEabEoRj
bEabEoRK
KOMENTARZE
(1072)
gość
11 lat temu
Biedna pani po 40_ce ,seks uprawia przy zgaszonym swietle.....
gość
11 lat temu
przesadziła
gość
11 lat temu
Człowieka się nie ocenia po tym z kim śpi. Niech ta ł***a to sobie zapamięta
bEabEoRL
gość
11 lat temu
A to p***a ! Odwolac ja natychmiast !!
kitty888
11 lat temu
Popieram sygnatariuszy listu. Szkoły katolickie mogłyby zatrudniać "po uważaniu", gdyby zrezygnowały z pieniędzy budżetowych.Niech utrzymują się z czesnego i wpłat sponsorów. Żadnych dotacji od państwa i wtedy wolna ręka w polityce zatrudniania.Pani minister też nieżle żyje z naszej kasy ( nas WSZYSTKICH), ale prawo do pracy przyznaje tylko niektórym...
Najnowsze komentarze (1072)
gość
10 lat temu
KIM SĄ CI UPIORNI LUDZIE?!
Wojtek M.
11 lat temu
No, tak sama śmietanka normalnie...obecność Frytki w tym towarzystwie mówi sama za siebie...
Ateista 37L
11 lat temu
Brawo pani Radziszewska! Prawda w oczy niektórych kole jak widać...
Ateista 37L
11 lat temu
Piróg i Poniedziałek to przecież są peddały, a reszta też nieźle szurnięte towarzystwo, jak np. Kora...
gość
11 lat temu
Tusk powinien ją wywalić! ona się ciągle skandalicznie zachowuje! jestem ewangeliczką i ta pańcia katoliczka przemawiała w naszym kościele tak obraźliwie, jakbyśmy jako nie-katolicy byli jakąś mniejszością pośledniej kategorii!!! Tusk, powyrzucaj dewotów!SKOŃCZ Z TĄ HAŃBĄ!!!
gość
11 lat temu
JAK dobrze, że są jeszcze ludzie odważni, nie bojący mówić się prawdy. Brawo pani Radziszewska! Gege są gejami, chcą praw, chcą przywilejów, ale nie chcą być nazywani po imieniu. Dlaczego? bo sie wstydza ze sa zboczencami:)
lesbijka
11 lat temu
usunąc idiotke. nie ma pojecia co powinien robic minister ds. rownego traktowania. i my jestesmy w uni? ;/
gość
11 lat temu
a po cóż frytka to podpisywała , kimże ona tu jest? cóż to za autorytet!!!!!!
bEabEoRD
gość
11 lat temu
zboki precz od dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
usunąć homofobkę!
gość
11 lat temu
świat stanął na głowie, trzymanie się prawa Bożego i wyznawanie wartości chrzescijanskich co do moralności, nazywa sie dziś homofobią i nietolerancją! Niech Geje i lesbijki sobie będą, ale dlaczego akurat sie pakuja tam, gdzie ma sie inny pogląd na moralność?
gość
11 lat temu
Pani Radziszewska jako minister to duże nieporozumienie. Jeśli Pan Premier nie odwoła tej kobieciny z zajmowanego stołka tzn. że popiera to co mówi jego minister.
Vermon
11 lat temu
JAK dobrze, że są jeszcze ludzie odważni, nie bojący mówić się prawdy. Brawo pani Radziszewska! Gege są gejami, chcą praw, chcą przywilejów, ale nie chcą być nazywani po imieniu. Dlaczego?
hetero
11 lat temu
K...rwa kim oni są by mieć jakikolwiek wpływ na odwołanie Radziszewskiej? Mogą jedynie nie wstydzić się swojej orientacji bo reszta kraju wstydzi się za nich. Są odmiennej orientacji niech będą mają do tego prawo, a my mamy prawo decydować czy nasze dzieci mogą być wychowywane i nauczane przez homoseksualistów, i lezbijki. Jak będą mieć swoje dzieci to niech je oddadzą pod opiekę pedofilów oni też chcą żyć ze swoją fobią. Co wy na to?????????????????
...
Następna strona
bEabEoSf