Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda składa apelację!

190
Podziel się

"Jak wyszło, że nie obrażam chrześcijan to dopisał, że obrażam muzułmanów i Żydów."

Doda składa apelację!
bEiBYYGd

Doda jest oburzona wyrokiem Sądu Rejonowego Warszawa Śródmieście, który pod koniec września umorzył sprawę przeciwko Ryszardowi Nowakowi, przewodniczącemu Ogónopolskiego Komitetu Obrony Przed Sektami. W lipcu bieżącego roku Doda złożyła przeciwno niemu pozew, oskarżając go o wielokrotne pomówienia oraz narażenie na szwank jej wizerunku. Sąd uznał jednak, że Doda nie ma racji i pod koniec września umorzył postępowanie w tej sprawie (zobacz: Doda: "Nowak może mnie bezkarnie prześladować!").

Rabczewska nie kryje swojego oburzenia: Z orzeczenia wynika, że pan Ryszard Nowak może bezkarnie nękać mnie na koncertach, wymyślać wszystko, co sobie zażyczy i prześladować mnie krok w krok - poskarżyła się Polskiej Agencji Prasowej. Niczego nie oczekiwałam po tej rozprawie.

W rozmowie z Twoim Imperium zapewnia, że zależy jej tylko na spokoju:

bEiBYYGf

Chodzi mi o to, żeby pan Nowak nie wszczynał wobec mnie dziwnych i agresywnych działań - mówi. Ja nie robię nic złego.

Ryszard Nowak od kilku miesięcy wysyła pisma do urzędów miast, w których ma wystąpić Doda, zwołuje pikiety i mobilizuje starszych ludzi do wyrażenia czynnego sprzeciwu wobec koncertu piosenkarki. To właśnie wzbudziło jej rozżalenie. Rabczewska uważa, że w ten spsób Nowak przeszkadza jej w wykonywaniu pracy.

A jak wyszło, że nie obrażam chrześcijan to dopisał, że obrażam muzułmanów i Żydów - poskarżyła się Doda i zapowiedziała złożenie apelacji.

bEiBYYGG
KOMENTARZE
(190)
gość
11 lat temu
POWODZENIA TRZYMAM KCIUKI
gość
11 lat temu
Jak Ty lufo kogoś obrażasz to jest dobrze
gość
11 lat temu
bo to moherek meski ktory nie ma nic innego do roboty...
bEiBYYGH
gość
11 lat temu
Ten śmieszny pan zajmował się w swoim życiu wieloma sprawami na papierze ,bo w rzeczywistości to takie mydliny jak wartości chrześcijańskie Marcinkiewicza .To ten sam typ człowieka .
gość
11 lat temu
Najnowsze komentarze (190)
gość
10 lat temu
lol to
gość
11 lat temu
Ta hipokrytka Loda obrazala innych w Barze jak zaczynala kariere i bulwersujace jest to, ze dostala na to obrazanie pozwolenie telewizji Polsat!!! Nie pamieta juz jaka chamowa sie okazala, jakie miala wulgarne odzywki, jaka byla ordynarna w stosunku do innych??? No ale tak sie w dzisiejszych czasach robi kariere i takie konsekwencje tej kariery sie ponosi!!! Tak wiec droga Lodo zyczymy Ci wszystkiego najgorszego!!!
donicha
11 lat temu
Noooo mnie to tez rozsmieszylo na maxxa
gość
11 lat temu
dobrze,że pietnuje takich!! zachowania, iście szatańskie zapędy!! Dodzie odbiło po kontaktach z nergalem-wciągnął ją w sidła sekty!! zakazać pszeszczepu szpiku dla satanisty!!!!
gość
11 lat temu
Panie Nowak! To byle coś jest skorumpowane przez sektę nergala!! to bezgranicznie chory człowiek -tak jak nergal.Im należy udostępnić miejsce w psychiatryku a nie szukać dla nergala szpiku!! dla niego szkoda szpiku!! niech wymodli łaski u szatana, a doda niech s*******a za nim !!!
gość
11 lat temu
powodzenia Dodziu
XaoC
11 lat temu
gleba suk.o!
gość
11 lat temu
D***L!!
bEiBYYGz
gość
11 lat temu
a do wiezienia z nimi
gość
11 lat temu
A przypadkiem on nie nawołuje bardzo agresywnych ludzi przeciwko Dodzie ? Jak widzieliśmy wszyscy starsi ludzie wykazali się dużą agresją pod krzyżem, dochodziło do rękoczynów, nastawianie muzułmanów i żydów - to może być niebezpieczne. Może warto to wykorzystać w sądzie i apelacji???? (ż*d jako wyznawca religii piszemy z małej litery, taka ciekawostka, to nie narodowość - Izraelczyk, Polak to narodowość ) A Pan Nowak, to złą robotę robi, może chce aby sekty się rozwijały w Polsce???????
gość
11 lat temu
po prostu go sprzątnąć - to zwykły g**j
gość
11 lat temu
jak maSZ TE 57 LAT TO NIE CHWAL SIE BO NIE M;A CZYM PISAC NA PORTALU DLA DZIECI HAHAHA
gość
11 lat temu
kraj glupoty ta polska
gość
11 lat temu
ten d***l to w im ieniu kogo donosi czyzby bogatego kosciola
...
Następna strona
bEiBYYHb