Nagie sesje w "Top Model"!

Która najładniejsza?

Obraz

Wczorajszy odcinek Top Model obfitował w emocje i nagie ciała. Uczestniczki najpierw wzięły udział w lekcji tańca, a następnie stanęły naprzeciw wyzwania, które jest swojego rodzaju chrztem bojowym dla modelki. Musiały wystapić w profesjonalnej, rozbieranej sesji zdjęciowej.

Najśmielej do zadania podeszła Paulina Papierska, która bez chwili wahania zdjęła szlafrok i przyjęła wyzywającą pozę. Jednak zdaniem jurorów zadaniu najlepiej sprostała Kasia Smolińska. Trudna sesje zdjęciowa wyeliminowała natomiast Paulinę Pszech.

A Wam która najbardziej się podobała? Uważacie, że to udane zdjęcia?

Obraz
Obraz

Z=147970#]

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą