Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sprawa pasierba Pavlović wraca do sądu!

226
Podziel się:

Dwa lata w zawieszeniu za bestialskie pobicie... Nie za mało?

Sprawa pasierba Pavlović wraca do sądu!
bEEcWalh

Rodzina pobitego na śmierć Krzysztofa B. nie kryje rozczarowania wyrokiem sądu, który uczestnikow bestialskiego pobicia skazał na karę dwóch lata więzienia... W zawieszeniu!

Krewni zakatowanego na śmierć mężczyzny uznali, że sąd kierował się zbyt daleko posuniętą łagodnością, zważywszy, że ofiara przez kilkanaście dni umierała w szpitalu. Krzysztof B. zmarł osieracając kilkuletnie dziecko.

Jak donosi tygodnik Rewia w tekście zatytułowanym Sąd nie daje spokoju jej pasierbowi rodzina zamordowanego zwrócila się z zażaleniem do Sądu Apelacyjnego, który sprawę przeciwko sprawcom skierował do ponownego rozpatrzenia. Iwona na pewno martwi się o Jakuba O. - uczestnika pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Obawiała się przecież jak pobyt w więzieniu wpłynie na jego delikatną psychikę...

bEEcWalj

W najblizszych dniach pasierb jurorki TzG znów zasiądzie na ławie oskarzonych. To jedna z najbardziej poruszających spraw w polskim show biznesie. Zastanawia nas, co na to wyborcy. Zobacz: Pavlović wystartuje w... wyborach samorządowych!

bEEcWalK
KOMENTARZE
(226)
gość
11 lat temu
Zamknąć go !!! w końcu przyczynił się do śmierci tego człowieka !!!
gość
11 lat temu
no dobrze ale czemu ją obwiniać, przecież ona jest nie winna. Karac ją za pasierba, głupota!
gość
11 lat temu
sama mieszkam w Pile i ta sprawa wyglądała kompletnie inaczej niż w tym opisie ,nie wiecie to nie gadajcie.
bEEcWalL
gość
11 lat temu
Nie wolno krzywdzic chlopaka i tak duzo sie wycierpial.zapytajcie czarnej Mamby?
gość
11 lat temu
oczywiście że za mało!!! tzw. sprawiedliwość... PORAŻKAAAAAAAAAAAAA
Najnowsze komentarze (226)
gość
11 lat temu
Piła czyta pudelka
gość
11 lat temu
pewnie pawlovic przekupila sedziego
gość
11 lat temu
Jak miała by trochę wstydu to by zamilkła.Broni wrażliwego mordercę.Powinien dostac 25lat,a dziecku zabitego płacic dożywotną rente
gość
11 lat temu
Posadzić Mambę razem z pasierbem, żeby zrozumieli jak wielkim przestępstwem jest pozbawić życia niewinną osobę. Jaka tragedia dla rodziny ,którą pozostawił ten zamordowany bestialsko młody człowiek. Jeśli Mamba umie współczuć pasierbowi - mordercy, to jak współczuje pokrzywdzonym. Ona nie jest Mamba tylko potwór , nie kobieta tylko wstrętna karierowiczka. NIe wolno pozwolić, żeby tacy jak ona wślizgnęli się do władzy , bo wiadomo do czego jej jest potrzebna władza. Nie głosujemy na nią w wyborach .Niech przepadnie i pamięć o takich niech umiera w boleściach jak umierał zamordowany młody człowiek, ojciec i mąż.
gość
11 lat temu
W tym kraju jest tak ,że za zniszczenie zarodka powinno się iść na męki piekielne, ale za morderstwo dwa lata w zawieszeniu. Temida jest ślepa na przestępstwa popełniane przez wpływowych ludzi. Powinien siedzieć, ponieważ był świadom swojego bestialskiego czynu. To nie ziecko tylko bestiw bez serca. Wyrok sprawiedliwy to taki , który pozwoli mu zrozumieć postępek i odpokutować winę, oczyścić sumienie .
gość
11 lat temu
posadzić w pudle skąd takie wyroki za pobicie ze skutkiem śmiertelnym i 2 lata w zawiasach u mnie koleś dostał 12 lat pozbawienia wolności
gość 29 10 2...
11 lat temu
Zamknac pasierba pavlovic na dozywocie .Mordercow trzeba karac zeby nie dac mozliwosci do mordowania niewinnych ludzi. Morderca juz zostanie morderca bo to ma wekrwi bicie i mordowanie. Wsadzcie go wiezienia o chlebie i wodzie. Szkoda ze u nas nie ma kary smierci. To wielka niesprawiedliwosc. Wspolczuje rodzicom zamordowanego.
gość
11 lat temu
Boże schowajcie tą babę, to prostaczka, wymalowana stara pudernica. Co z niej za gwiazda, ludzie jak opisuje w jaki sposób poznała obecnego gacha i jak zostawiła poprzedniego to komedia. Jak w takiej rodzinie może żyć dziecko ?????
bEEcWalD
nie powinna s...
11 lat temu
ma swój biznes niech go pilnuje,a tak chcą łapać 2-ie sroki za ogon uważam że zna się na tancu niech tego pilnuje.
gość
11 lat temu
Powinien grzać puchę minimum 5 lat b*****a pier...ny!
gość
11 lat temu
Znam jej pasierba, bo mieszkam w Pile i chodziliśmy do tej samej szkoły. i niech znajomi i inni mówią sobie jaki to on był ok, wrażliwy etc., ale to nie zmienia faktu co zrobił i musi za to odpowiedzieć... nic go nie usprawiedliwia. może i jest dobrym kolegą, ale brał w tym udział.
gość
11 lat temu
tempota, tempota pisze jak lubie tempaku!!!!!
gość
11 lat temu
JAK ZAJMIE SIĘ POLITYKĄ TO WSZYSTKO SOBIE ZAŁATWI
gość
11 lat temu
KARA ŚMIERCI DLA TAKIEGO BANDZIORA - WSTYD ZE SADY TAKIE WYROKI DAJA HAŃBA POLKIEMU SADOWNICTWU
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEcWamw
bEEcWamx
bEEcWamy
bEEcWamz
bEEcWamA
bEEcWamf