Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Przesadne dbanie o siebie jest niemęskie"

223
Podziel się

Strasburger nie zostanie chyba fanem poradnika Krzysia Ibisza.

"Przesadne dbanie o siebie jest niemęskie"
bDZhcboB

Mistrz ciętego dowcipu, Karol Strasburger, postanowił podzielić się z narodem swoimi poglądami na temat mężczyzn. Narzeka, że w dzisiejszych czasach wielu z nich za bardzo dba o swoją urodę i przywiązuje zbyt dużą wagę do wyglądu.

_**Przesadne dbanie o siebie nie jest męskie**_ - stwierdza Strasburger w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Widzę wokół siebie mężczyzn, którzy niewieścieją: dziwacznie się ubierają, kolczykują, malują, farbują i ogólnie upodabniają się do kobiet. Często trudno zorientować się czy to kobieta czy mężczyzna. Musze przyznać, że trochę mi to przeszkadza.

Obawiamy się więc, że Karol nie zostanie czytelnikiem książki Krzysia Ibisza. Znacie w ogóle kogoś, kto ma to w planach?

bDZhcboD
bDZhcbpe
KOMENTARZE
(223)
keny_keczuoki...
11 lat temu
niewiarygodne, Ibisz był tu jeszcze taki stary
gość
11 lat temu
mały Krzysio chyba myśli, że wygląda jak Rocky Balboa.
gość
11 lat temu
czy jest jeszcze ibisz?, wygląda fatalnie
bDZhcbpf
gość
11 lat temu
Krzyś pochodził troche na siłownię i już rad udziela jak specjalista i trener. Żenada, czego sie nie robi teraz dla kasy!
Tomorrow
11 lat temu
PAN KAROL STRASBURGER jest klasą samą w sobie,świetny aktor,dzentelmen ibisz przy nim to m******a chłam tak jak jego książeczka.Nie widzę powodu ,żeby kupować i płacic temu karierowiczowi.Na szczaw z nim.niech spada razem z tymi pseudo bicepsami i rozdetymi ustami. MUTANT jeden.
Najnowsze komentarze (223)
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
USA
8 lat temu
3uDuKy Thanks-a-mundo for the article. Will read on...
bwlggtptmj
9 lat temu
kU3FEQ <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
Lepiej byc zadbanym niz nosic stonogi w uszach i pod pachami!!!!! Krzys wyglada swietnie!
gość
11 lat temu
jakby sam nie był pomalowqany haahaha
gość
11 lat temu
Karol Strasburger może jest męski? Obleśny sknerus. Jak grał w Karino, to się rzygać chciało.
gość
11 lat temu
Taaak, tam to dopiero są 'prawdziwi' faceci! Chyba pęknę za śmiechu.
gość
11 lat temu
sutki mu stoją czyli bierze sterydy i ma mały kluczyk :)))
bDZhcboX
gość
11 lat temu
krzysiu powinien przeczytac podręcznik od bilogii o andropauzie. Pakowanie na nic się zda gdy natura załatwi swoje i jak to Al bundy powiedzial "antenka zacznie sie wysuwać już tylko do połowy długosci" ;)
gość
11 lat temu
dlaczego mam wrażenie ze zdjęcie karzsia to fotomontaż ???????????
gość
11 lat temu
hahah klata jak szczur czoło xd dajcie spokój co Ibisz ze sobą zrobił w ogóle
gość
11 lat temu
i dobrze karolek
Łdz!!!!
11 lat temu
w trakcie machania tymi piąteczkami ma mine jakby machał dwudziestkami!
gość
11 lat temu
ibisz - dno!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDZhcbpz