Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dostaje od Toma 1,5 MILIONA NA UBRANIA!

149
Podziel się

"Katie nie może mieć własnych pieniędzy. Wszystko musi trafić na konto jej męża."

Dostaje od Toma 1,5 MILIONA NA UBRANIA!
bDYkBxFN

Już wkrótce w Stanach Zjednoczonych ukaże się książka napisana przez byłych członków sekty scjentologicznej. Publikacja ponoć wstrząśnie całą organizacją, gdyż ma wyjawić jej najgłębiej skrywane tajemnice. Jeden z rozdziałów ma być poświęcony… małżeństwu Katie Holmes oraz Toma Cruise. Czyżby naprawdę zajmowali tak wysokie miejsce w hierarchii sekty?

Dziennikarze In Touch Weekly dotarli do fragmentów książki. Wyłania się z nich wyjątkowo nietypowy obraz rodziny Cruise’ów.

Katie i Tom sypiają o oddzielnych sypialniach od dawna - zapewniają autorzy. Katie robi wszystko, byle tylko przebywać jak najdalej od męża. Wybiera produkcje, które powstają w innych krajach. Wszędzie zabiera ze sobą córkę.

bDYkBxFP

Tom wynajął 18 ludzi z sekty, którzy nie ustępują Katie na krok. Są wśród nich styliści, fryzjerzy, kucharze i pokojówki. Katie nie może mieć własnych pieniędzy. Wszystko musi trafić na konto jej męża. Ten stara się ją udobruchać kieszonkowym. Daje jej 125 tysięcy dolarów miesięcznie na same ubrania. Rocznie przelewa jej więc 1,5 miliona.

Tabloid twierdzi również, że na nic zdały się usilne prośby Toma o kolejnego potomka. Katie znów zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne. W tej chwili najbardziej zależy jej na odbudowaniu kariery, z której zrezygnowała dla Cruise’a.

bDYkBxGq
KOMENTARZE
(149)
gość
11 lat temu
nie wiem, jak to jest, ale póki co uciekaj!
gość
11 lat temu
No właśnie! Kiedy ten bachor zejdzie z rąk swojej starej???
gość
11 lat temu
Po co bierze pigułki jak nie śpią razem? Zreszta holmes jest powalona a we łbie ma kiełbie. Ma kase na ciuchy zamiast wolności - co kto lubi w sumie. I mogłaby porzestac nosic tego kloca na rękach, to obrzydliwe. Ile smarkata ma lat żeby ją taszczyć za każdym razem? A mamuska mogłaby tez zadbac o o, aby dzieciaka ubrać, a nie tylko siebie.
bDYkBxGr
gość
11 lat temu
ten dzieciak ma pasemka...
gość
11 lat temu
niech oni przestaną nosić to dziecko! Przecież ona oduczy się chodzić !
Najnowsze komentarze (149)
gość
10 lat temu
a na kurtkę dla Suri nie starczyło pieniędzy, wszyscy w kurtkach ubrani a to dziecko gołe
gość
10 lat temu
niestety to biedne dziecko jest owocem chorego związku, i to po nim widać. dziwny wyraz twarzy, zero mimiki, uśmiechu czy czegokolwiek poza zdziwieniem a la niemowlak ssący smoka, ciągle zresztą ssie kciuk, nic dziwnego skoro wzrasta w nienormalnej rodzinie. a po katie też dobrze widać - na jej kiedyś młodzieńczą i roześmianą twarz wypełzła brzydota, duchowa starość, samotność, nieszczęście i fałsz, obecne w jej małżeństwie.
gość
10 lat temu
Boże! Ale ten Cruz to kopnięty scjentolog! jak można tak krzywdzić swoje dziecko! Sam dojdzie do takiego wniosku kiedy zobaczy na kogo wyrosła jego curunia!
gość
11 lat temu
Jak o dziecku można napisać że jest je ba ne... Sieroto pie prz o n a zastanów się i dowiedz sie co to jest NETYKIETA
sylava
11 lat temu
związek toksyczny to fakt , ale kto karze wydawać jej te pieniądze na ubrania ? z taką kasą każda polka miałaby tysiąc pomysłów
gość
11 lat temu
bez sensu - ona przelewa zarobione pieniądze na jego konto a potem on na jej konto ;) czyli to i tak fikcja, ze nie ma własnych ;)
gość
11 lat temu
biedne dziecko
gość
11 lat temu
a znacie historie tej sekty.? jest ona stworzona przez jakiegos człowieka dla pieniedzy. ten cruise jest umysłowy.kiedeys ktos powiedział ze podobno najszybciej idzie zarobic milion zakladajac własna religię:P
bDYkBxGj
gość
11 lat temu
stara w plaszczu amloda krotki rekaw
gość
11 lat temu
to prawda, są inne wartości niż piekne ubranka i zabawki
gość
11 lat temu
Biedne dziecko. Zważywszy na to ile czasu poświęcają rodzice na przygotowanie garderoby dla dziecka oraz pokazywanie się mediom można się spodziewać że dziewczynka wyrośnie na próżną paniusię o intelekcie Paris Hilton
gość
11 lat temu
głupotą jest gdy kobieta rezygnuje ze swoich pragnień na rzecz faceta!
gość
11 lat temu
Jakie one biedne smutne...
gość
11 lat temu
suri to g***i dzieciak. tyyle powiem!
...
Następna strona
bDYkBxGL