Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kościukiewicz spędził noc w izbie wytrzeźwień!

352
Podziel się

"To jakaś masakra. Wylądowałem na izbie, choć nie byłem pijany".

Kościukiewicz spędził noc w izbie wytrzeźwień!
bDfhUZZx

Wczoraj pisaliśmy o ambitnym młodym aktorze, Mateuszu Kościukiewiczu, który zarzekał się, że nie chce wieść życia celebryty. 24-latek znany jest przede wszystkim z filmu Wszystko co kocham i _**Matka Teresa od kotów**_, za który dostał prestiżową nagrodę im. Zbigniewa Cybulskiego. Obiecał, że nie będzie pojawiał się w programach rozrywkowych:

Niestety, pojawił się już zamiast tego w kronice kryminalnej. Okazuje się, że Kościukiewicz ma na swoim koncie iście "celebrycki" epizod. Na początku października brał udział w tzw. "fuksówce", czyli otrzęsinach studentów pierwszego roku na PWST w Krakowie. Bawił się tak dobrze, że jego koledzy musieli wezwać policję, która z kolei odwiozła go do izby wytrzeźwień.

Policjanci dostali prośbę o interwencję w sprawie pijanego studenta. Gdy przyjechali, był spokojny. Zabrali go do izby wytrzeźwień. Wyszedł o godz. 6 rano - mówi Michał Kondzior z biura prasowego policji cytowany przez Polską Gazetę Krakowską, w której aktor występuje jako "Mateusz K."

bDfhUZZz

Sam zainteresowany twierdzi, że nic się nie stało, a koledzy z 3. roku chyba nie zrozumieli jego intencji. Bo on przybył tam aby "zrobić performance":

Młodzi byli, spanikowali, bo przyszedł koleś, czyli ja, i udaje pijanego - tłumaczy. Z racji tego, co robię w życiu, imponuję młodym ludziom w środowisku teatralnym. Podczas performance'u miałem się obnażyć wewnętrznie, pokazać im, że jestem takim samym idiotą, jak oni, a nie Bóg wie kim. Chciałem pokazać im, że to oni są gwiazdami. Przerwano mi na samym wejściu. Nie wiem, co tak wystraszyło kolegów. To jakaś masakra. Wylądowałem na izbie, choć nie byłem pijany, miałem nieco ponad pół promila.

Rozumiecie coś z tego tłumaczenia?

Dodajmy jedynie, że Kościukiewicz, który po rocznym urlopie dziekańskim miał powrócić na PWST w październiku, do tej pory nie pojawił się na zajęciach.

bDfhUZZF
bDfhVaaa
KOMENTARZE
(352)
gość
10 lat temu
git, ,, swój człowiek" ;) a nie jakaś tam gwiazdeczka
gość
10 lat temu
Uśmiałam się! Niezłe bzdury tutaj piszecie. Mateusz i jeszcze kilka jego najlepszych kumpli z krakowskiej pwst rzeczywiscie bawili sie na fuksówce i byli pod wpływem, ale kto nie pił tego wieczoru alkoholu? Wcale nie wyrabiali nie stworzonych rzeczy tylko zwyczajnie bawili sie jak wszyscy. Co prawda policja była ale dlatego ze pod wejściem do szkoły było głośno ale nikogo nie zgarneli. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. I uwierzcie mi mam bardzo sprawdzone info bo moje własne. PWST KRAKÓW RZĄDZI!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
nie wiem czemu ale przypomina mi Leonarda DiCaprio
bDfhVaab
gość
10 lat temu
Oglądałam film " Matka Teresa od kotów". Zagrałeś tam brawurowo. Nie daj się wciągnąć w jakieś manipulacje. Trzymam kciuki !!!
gość
10 lat temu
Talent aktorski moim zdaniem ma znakomity. I spieprzył tym że powiedział że nie chce być jakimś celebrytą bo będą się go teraz o wszystko czepiać. :D I ja zrozumiałam jego tłumaczenie! :)
Najnowsze komentarze (352)
E
8 lat temu
Młody, nawiedzony u boku mamuśki-żony! Przerost formy nad treścią.
gość
8 lat temu
Ja pier... Ludzie, osadzacie go tak, bo jest gwiazdą? A przecież większości ludziom zdarzają się takie historię na co dzień. A on jest przecież przede wszystkim człowiekiem!
gość
10 lat temu
p****t
gość
10 lat temu
Co to za m***l?
gość
10 lat temu
heh. piszą już nawet o nowotomyślaninie:P
gość
10 lat temu
idioda !!!!!
gość
10 lat temu
"Z racji tego, co robię w życiu, imponuję młodym ludziom w środowisku teatralnym." Skromniś..
badid
10 lat temu
Nie rozumiem. Młody, niezwykle utalentowany (tak uważa), miły, spokojny, nie pije, nie pali... a ci niedobry policjanci nie poznali się na jego wspaniałej grze aktorskiej... skandal. Teraz dopiero zrozumiałem, że kiedyś, dawno, dawno temu też świetnie grałem rolę pijanego. Niestety, tępi milicjanci nie poznali się na moim talencie... wyszedłem o 5:00.
bDfhUZZT
gość
10 lat temu
kto to jest?
gość
10 lat temu
zachęcam do wysłuchania choć jednego wywiadu...autokreacja idzie mu wyjątkowo topornie
gość
10 lat temu
m*********!
gość
10 lat temu
Będą go teraz wykańczać bo straszną nienawiść wzbudził powiedzeniem PRAWDY. Najlepsi polscy aktorzy dla kasy graja w reklamach i tandetnych filmach a prosty studenciaga wyrzucił im to czego w głębi duszy baaaardzo sie wstydzą,tego mu nie wybaczą...
kjjjj
10 lat temu
średnie to twoje info, bo to nie było w szkole tylko a akdemiku szkoły na Warszawskiej. i na własne oczy widziałem jak wsiadał do radiowozu. i wcale nie był spokojny. pierwszy radiowóz nie dał rady go zapakować do środka bo wierzgał jak cholera. drugi radiowóz dał radę.
gość
10 lat temu
Talent aktorski moim zdaniem ma znakomity. I spieprzył tym że powiedział że nie chce być jakimś celebrytą bo będą się go teraz o wszystko czepiać. :D I ja zrozumiałam jego tłumaczenie! :)
...
Następna strona
bDfhVaav