Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farrell nie zostawił Alicji domu?

1103
Podziel się

Zdążył go już sprzedać... Gdzie zamieszka więc Curuś z synkiem?

Farrell nie zostawił Alicji domu?
bDYkxxVN

Mimo wielkich nadziei pokładanych w romansie Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella, wszystko wskazuje na to, że przeszedł on już do przeszłości. Pary od wielu miesięcy nie widziano razem, aktor nie zjawił się nawet na pierwszych urodzinach swojego synka, Henry'ego Tadeusza. Coraz częściej mówi się o tym, że nasza rodaczka ma stany depresyjne, z których ratują ją jedynie długie rozmowy telefoniczne z mamą i przyjaciółką.

Na otarcie łez Ali, a przede wszystkim po to, aby zapewnić swojemu synowi dobre warunki do wychowania, Colin miał zostawić jej dom w Los Angeles. Pierwotnie był on przeznaczony dla mamy aktorki, aby miała gdzie mieszkać podczas długich pobytów w Stanach. Jednak z informacji dwutygodnia Show wynika, że Farrell nie mógł przekazać Bachledzie wartej milion dolarów nieruchomości. Powód - została już sprzedana...

_**4 września tego roku sprzedała go amerykańskiej rodzinie z dwójką dzieci**_ - pisze o agentce nieruchomości reprezentującej Farrella magazyn.

bDYkxxVP

Gdzie w takim razie podziewa się teraz Alicja i mały Henry Tadeusz? Być może były kochanek zapewnił swojemu synowi inne, równie komfortowe lokum? Tak czy inaczej Alicji nie zazdrościmy. Być może zarobi przynajmniej na opisaniu swojego burzliwego romansu (Zobacz: Bachleda-Curuś wyda pamiętniki?).

bDYkxxWq
KOMENTARZE
(1103)
gość
10 lat temu
burak!!!!!
gość
10 lat temu
Dalachów kocha Alicję!
gość
10 lat temu
hmmmm...
bDYkxxWr
gość
10 lat temu
no i kropka.
gość
10 lat temu
1st
Najnowsze komentarze (1103)
gość
10 lat temu
Widać nie jest taka wyjątkowa...............
gość
10 lat temu
A moze to ona nie chce nieruchomosci ani pieniedzy od kogos, kto ja zle traktuje, bo jest honorowa i potrafi zarobic na siebie i dziecko? Pomysleliscie o takiej opcji? Ja bym sie tak samo zachowala na jej miejscu.
gość
10 lat temu
Dajcie spokój Alicji, po co się Pudel wtrąca i klepie bzdury
gość
10 lat temu
jednak łapanie faceta na dziecko, tak sie kończy.
gość
10 lat temu
Pudel i inne brukowce piszą brednie, przecież oni są dalej razem.
moralista
10 lat temu
Pojechała dziewczynka do "wielkiego" świata robić filmy i, w zgodzie ze swoją naiwnością, chęcią zabłyśnięcia, stania się "kimś" tak z dnia na dzień-może nawet kimś lepszym, wpadła w nędzę moralną, która to jest główną cechą życia ludzi Hollywood.
gość
10 lat temu
pewnie rbiła dziubek i często strzelała focha
gość
10 lat temu
trzeba było wybrać naszego rodzimego jurnego juhasa a nie niedomytego irlandczyka. A na Podhalu wstyd...
bDYkxxWj
gość
10 lat temu
a w party pisało że dostanie
gość
10 lat temu
O szok, jaka ś****a z niego, jak to nie był nawet na pierwszych urodzinach dziecka????? Matko święta, to zwykły człowiek bardziej kocha siestrzeńców i bratanki niż on swoje własne rodzone....
gość
10 lat temu
Kurde, Ala, zostaw to wreszcie, wróć do Polski i żyj jak normalny człowiek. Tu czeka na Ciebie spokój i szczęście.
gość
10 lat temu
szkoda mi jej
Jurek77
10 lat temu
Piękna dziewczyna, zdolna, z osobowością - trzymam za nią kciuki . Fajnie, że gra w filmach, ma piękne dziecko - cały świat przed nią, całe życie.
gość
10 lat temu
Niestety po romansie Alicji widać, że pokutuje w nas Polakach romantyczna natura, dlatego nie oskubała Farrella , tylko ma z nim dziecko. No cóż ,coś się zaczyna i coś się kończy, przynajmniej pozostaną wspomnienia...
...
Następna strona
bDYkxxWL