Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Żmudy-Trzebiatowskiej się jej wstydzi?

0
Podziel się:

Dlaczego? "Aktorstwo kojarzy mu się z mało poważnym zawodem."

Ojciec Żmudy-Trzebiatowskiej się jej wstydzi?
bEDzkNnp

Biorąc pod uwagę, w jak młodym wieku Marta Żmuda-Trzebiatowska została gwiazdą, jej rodzice powinni się cieszyć z drogi, jaką wybrała. Mało kto wyrobił sobie pozycję w telewizji w tak krótkim czasie. Jednak najbliższa rodzina aktorki nie jest zadowolona z jej poczynań. Najgłośniej krytykuje ją jej ojciec.

Co ciekawe, Andrzej Żmuda-Trzebiatowski marzył, by jego ukochana córka zajęła się robieniem kariery w... administracji państwowej. Był podobno wściekły, gdy dowiedział się, że w po maturze idzie na Akademię Teatralną w Warszawie.

Marta wiedziała, że wybór był dla ojca wielkim ciosem. Aktorstwo kojarzy mu się z mało poważnym zawodem. Dzisiaj pracujesz, jutro już nie. Nawet polityka wydawała mu się bardziej stabilna - mówi znajomy wójta tygodnikowi Świat i ludzie.

bEDzkNnr

Kolejnym zgrzytem na ich stosunkach okazał się związek z tancerzem, Adamem Królem. Ojciec do dziś nie pochwala, że para mieszka razem bez ślubu... Można powiedzieć "w grzechu". Informatorzy donoszą, że kontakty między ojcem i córką są coraz rzadsze.

Nic nie wskazuje na to, żeby stosunki między nimi się poprawiły. Marta dostała właśnie rolę w nowym serialu, a jej związek, pomimo wcześniejszych plotek, ma się całkiem dobrze. Aktorce nie spieszy się ani do zrywania, ani do wychodzenia za mąż.

Myślicie, że warto legalizować związek, żeby poprawić humor rodzicom?

bEDzkNnS
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
bEDzkNoE
bEDzkNoF
bEDzkNoG
bEDzkNoH
bEDzkNoI
bEDzkNon