Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agent Tomek: "WERONIKA MNIE OCZERNIA, TO PRZESTĘPCA!"

561
Podziel się

Spodziewajmy się teraz ofensywy Weroniki. Jak i kiedy zaatakuje? Nie ma juz chyba nic do stracenia...

Agent Tomek: "WERONIKA MNIE OCZERNIA, TO PRZESTĘPCA!"
bDogUvnV

Jak do tej pory w mediach fukncjonowała jedna oraz jedynie słuszna wersja wydarzeń z września zeszłego roku, kiedy to CBA zatrzymało producentkę Weronikę "żałuję że nosi moje nazwisko" ze 100 tysiącami złotych w torebce Armaniego. Marczuk utrzymuje, że jest niewinna, łapówki nie było, agent Tomek ją oszukał, a cała akcja była spiskiem. A to że wzięła 100 tysięcy w gotówce? To przecież "za obsługę prawną"... Od niedawna możemy poznać też wersję drugiej strony - byłego już funkcjonariusza Centralnego Biura Korupcyjnego, który przerwał milczenie (zobacz: Agent Tomek: "Weronika CHCIAŁA ZROBIĆ WAŁEK!").

W dzisiejszej Rzeczpospolitej Tomek atakuje jeszcze ostrzej. Twierdzi, że nie używał żadnych nieetycznych metod operacyjnych, nie próbował też uwodzić Marczuk i Sawickiej, a ich zachowanie to przemyślana próba ratowania własnej skóry:

- Nie uwodziłem kobiet, by je skłonić do zachowań przestępczych. Żyjemy w jakiejś absurdalnej wykreowanej przez media rzeczywistości, w której z osób, którym prokuratura postawiła zarzuty, robi się ofiary, a funkcjonariusza, który zdobył dowody ich przestępczej działalności, obrzuca się błotem - broni się były funkcjonariusz CBA. Pani Weronika Marczuk i pani Beata Sawicka, chcąc zapewne osłabić siłę dowodów, jakie zdobyłem, oczerniają mnie, by polepszyć swoją sytuację procesową przez pozbawienie mnie wiarygodności.

bDogUvnX

- Pańskie ofiary mają o panu jak najgorsze zdanie.

- Błagam, skończmy z nazywaniem tych osób ofiarami. To tacy sami bandyci jak złodzieje samochodów czy handlarze narkotyków. To sprawcy, nie żadne ofiary. Bezwzględni przestępcy działający z dokładnie takich samych pobudek, co złodzieje samochodów czy handlarze narkotyków - z chciwości.

- Jest chyba jednak różnica między bandytą a osobą z pierwszych stron gazet.

- Owszem. Bandyta dokonujący włamania albo rabunku szkodzi jednej osobie czy rodzinie. Osoby dokonujące przestępczości korupcyjnej okradają nas wszystkich. Pieniądze nie biorą się z niczego. Jeśli ktoś wręczy łapówkę, musi sobie ją potem zrefinansować. Jak pan myśli, dlaczego często kilometr gminnej drogi jest droższy od kilometra niemieckiej autostrady? A płaci za to i pan, i ja. W swoich podatkach**.**

bDogUvod

Tu trzeba przyznać mu rację. "Fajne prywatyzacje", "niech chamy zobaczą, jak nam się żyje" - takie zabawy opłacane są z naszych podatków.

Warto zwrócić teraz uwagę na kolejny krok Weroniki, który z pewnością przygotowuje. Będzie pewnie uparcie objeżdżać wszystkie media i atakować swojego byłego kolegę. Bo jeżeli to, co mówi agent Tomek, jest prawdą - będzie całkowicie skompromitowana i skończona. Nie ma więc nawet nic do stracenia. Musi brnąć w swoją wersję, czy jest ona prawdziwa, czy nie.

Wierzycie jej, że naprawdę nic nie wiedziała, a pieniądze w torbie wzięła za "obsługę prawną", a tak naprawdę wzięła je przypadkiem...? Czy to się trzyma kupy? My zastanawiamy się nad czym innym - dlaczego zadawała się z tym facetem dwa lata, poznawała go ze swoimi znajomymi, skoro był takim wieśniakiem, jak twierdzi.

bDogUvoe
bDogUvoy
KOMENTARZE
(561)
gość
10 lat temu
DOBRZE GADA -POLAĆ MU!!! NIE MIEJCIE LITOŚCI DLA TYCH ZŁODZIEJEK
gość
10 lat temu
wstrętne chciwe babska....
gość
10 lat temu
wygnać ją na Ukrainę
bDogUvoz
gość
10 lat temu
wierze mu
gość
10 lat temu
wygnac ja na ukrainę
Najnowsze komentarze (561)
Agatka2559
5 lata temu
Hej. Ja polecam tanie biuro rachunkowe Premium w Koninie. Posiadaja naprawde korzystne ceny oraz mozliwosc zdalnej ksiegowosci.Zajrzyjcie na ich strone biznes-premium.pl/
gość
9 lat temu
ty jestes frajerem skoro nie rozumiesz, ze to byla jego praca! ciesz sie, ze to wyszlo na jaw bo dzieki temu zostalo zaoszczedzonych wiele pieniedzy ktore placisz min ty z podatkow!!!
gość
10 lat temu
WARA od ukrainy sama weroniki nie lubie ale narod ukrainski nie ruszaj GNIDO
gość
10 lat temu
Weronika zadawała się z niby "wiesniakiem" , bo od początku widać ze ma melodie do "wiesniaków" i przestępców, Przeciez cała jej przeszłość i początki w Polsce śa na to dowodem !!! Te tńce na rurze, ta udawnana subtelność potem - kazda prostytutka jak zarobi i wyjdzie za mąż, to stara sie byc subtelna. Pieniadze po stolikiem za "poradę prawną" no kto to jeszcze kupi !!!!Proszę o zamieszczenie tego komantarza
gość
10 lat temu
na zdjeciu wyglada jak d****a ktora wabi ma do tego zeza!
gość
10 lat temu
A mnie wszystko dwa, tylko dlaczego po tak długim czasie prokuratura nie postawiła obu pań w stan oskarżenia? Za słabe mocne dowody?
gość
10 lat temu
jasne bez winy... na 100 % wiedziala
gość
10 lat temu
ale wiocha z tym paskiem
bDogUvor
gość
10 lat temu
nie do wiary,taka Marczuk nakradła i jeszcze innych oczernia,dlaczego tylu Polaków nie zrobiło takiej finansowej kariery jak marczuk.Wywalić na Ukrainę
gość
10 lat temu
zobacz pasek hahahahah kosztuje z 5 dolcow na przecenie
gość
10 lat temu
zdjęcie...... daje dużo do myślenia. Może pozowane... kto to wie
gość
10 lat temu
Wierzę temu panu. Torba pieniędzy nie bierze się z powietrza.
gość
10 lat temu
dlaczego tego "pana" nikt nie pyta o spowodowany wypadek ze skutkiem śmiertelnym? za co nie odpokutował w żadnej formie ! i jeszcze chełpi się swoimi "niby dokonaniami" w wywołanych przez siebie aferach
gość 2 12 201...
10 lat temu
Wyrzuccie te were z Polski . Dlaczego trzymacie lapuwkarke przestepczynie w Polsce Niwch jedzie na Ukraine i pracuje na rurce . To artystka charakterystyczna , to jej najlepszy zawod. Wywiazuje sie zniego znakomicie.
...
Następna strona
bDogUvoT