Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deląg wyprowadza się z Polski!

219
Podziel się

Kupuje mieszkanie w Paryżu.

Deląg wyprowadza się z Polski!
bDZAfqVx

Aktor od dawna rozważał zmianę miejsca zamieszkania. Jego znajomi wspominali o Rosji, gdzie podobno uważany jest za gwiazdę. Sam Deląg brał pod uwagę różne opcje: Zaczynam realnie oceniać swoje siły i możliwości oraz szukać przytulnego azylu. Chciałbym wreszcie gdzieś osiąść na stałe - mówil kilka miesięcy temu w wywiadzie. Może nawet wrócić do rodzinnego Krakowa. A jak warunki na to pozwolą, kupić mieszkanie w Paryżu albo Londynie.

Jak donosi Fakt, aktor skłania się właśnie ku tej drugiej opcji. Niedawno wynajął apartament w Paryżu, po to, by spokojnie rozejrzeć na tamtejszym rynku nieruchomości. Chce bowiem kupić kupić mieszkanie na własność. To chyba oznacza, że planuje przeprowadzkę na stałe do stolicy Francji. Jednym z powodów tej decyzji jest oczywiście to, że Deląg od dłuższego czasu grywa znacznie częściej we francuskich niż polskich produkcjach. Ale nie tylko o to chodzi. Zdaniem znajomych aktora, w grę wchodzą również względy osobiste.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, znajomi aktora nie poznają go, widząc, jaki jest szczęśliwy - pisze tabloid. Wygląda więc na to, że Deląg wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi.

bDZAfqVz

Rozumiemy, że w tym miejscu uważany jest za piękniejszego niż tutaj. Przypomnijmy, że Deląg zasłynął rozbrajającym stwierdzeniem, że jest "za piękny na Polskę".

bDZAfqWa
KOMENTARZE
(219)
gość
10 lat temu
Też bym się wyprowadziła, gdybym miała możliwość ;)
gość
10 lat temu
dlaczego kupno mieszkania ma oznaczac, ze ktos sie przeprowadza gdzies na stale? to juz nie te czasy, ze cos sie robi na stale. nieciekawa informacja.
gość
10 lat temu
....jaki z niego aktor???...tak jak i siostra.....
bDZAfqWb
gość
10 lat temu
no i ma racje - ma dobre warunki i warsztat, ale zawistni producenci wolątantów mroczków itp
gość
10 lat temu
niech spada !!!!!
Najnowsze komentarze (219)
gość
10 lat temu
Paryż to idealne miejsce dla geja i narcyza. Żegnamy bez żalu .
gość
10 lat temu
Jest ambitny i zna swoją wartość. To jeden z najlepszych polskich aktorów, ale jak widać niedoceniony.
gość
10 lat temu
Ja uważam, że wciąż jest piękny. Jak się komuś nie podoba to nie musi na niego patrzeć. Ja z chęcią patrzę na niego jako na mężczyznę i aktora. Uważam, że to bardzo dobry aktor, ale w Polsce wiele talentów się marnuje. Jest za piękny na Polskę!!! nie chodzi tu o wygląd, ale jak widać mało kto zrozumiał tą przenośnię.
gość
10 lat temu
dałbym mu ;p
gość
10 lat temu
Alain Deląg
gosc zyczliwy
10 lat temu
tak z pewnoscia ciekawe za co kupuje ...stary p***l !
gość
10 lat temu
bye
gość
10 lat temu
niech coś robi ,bo jest już nie młody
bDZAfqVT
gość
10 lat temu
I ma rację, jest piękny, cudowny, niesamowicie przystojny... :*
gość
10 lat temu
jeśli stać go na to, niech kupuje mieszkanie nawet w Moskwie albo Nowym Jorku.
gość
10 lat temu
"A jak warunki na to pozwolą, kupić mieszkanie w Paryżu albo Londynie. Jak donosi Fakt, aktor skłania się właśnie ku tej drugiej opcji. Niedawno wynajął apartament w Paryżu, po to, by spokojnie rozejrzeć na tamtejszym rynku nieruchomości." czytacie to co piszecie czy tylko max tematy 0 tresci
gość
10 lat temu
laltino lover...?
gość
10 lat temu
spoko,nikt płakać nie będzie..........
gość
10 lat temu
on do faceta tam jedzie,nie wiedzieliście................
...
Następna strona
bDZAfqWv