Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deląg wyprowadza się z Polski!

219
Podziel się

Kupuje mieszkanie w Paryżu.

Deląg wyprowadza się z Polski!
bCwYGRFN

Aktor od dawna rozważał zmianę miejsca zamieszkania. Jego znajomi wspominali o Rosji, gdzie podobno uważany jest za gwiazdę. Sam Deląg brał pod uwagę różne opcje: Zaczynam realnie oceniać swoje siły i możliwości oraz szukać przytulnego azylu. Chciałbym wreszcie gdzieś osiąść na stałe - mówil kilka miesięcy temu w wywiadzie. Może nawet wrócić do rodzinnego Krakowa. A jak warunki na to pozwolą, kupić mieszkanie w Paryżu albo Londynie.

Jak donosi Fakt, aktor skłania się właśnie ku tej drugiej opcji. Niedawno wynajął apartament w Paryżu, po to, by spokojnie rozejrzeć na tamtejszym rynku nieruchomości. Chce bowiem kupić kupić mieszkanie na własność. To chyba oznacza, że planuje przeprowadzkę na stałe do stolicy Francji. Jednym z powodów tej decyzji jest oczywiście to, że Deląg od dłuższego czasu grywa znacznie częściej we francuskich niż polskich produkcjach. Ale nie tylko o to chodzi. Zdaniem znajomych aktora, w grę wchodzą również względy osobiste.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, znajomi aktora nie poznają go, widząc, jaki jest szczęśliwy - pisze tabloid. Wygląda więc na to, że Deląg wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi.

bCwYGRFP

Rozumiemy, że w tym miejscu uważany jest za piękniejszego niż tutaj. Przypomnijmy, że Deląg zasłynął rozbrajającym stwierdzeniem, że jest "za piękny na Polskę".

bCwYGRGq
KOMENTARZE
(219)
gość
9 lat temu
Też bym się wyprowadziła, gdybym miała możliwość ;)
gość
9 lat temu
dlaczego kupno mieszkania ma oznaczac, ze ktos sie przeprowadza gdzies na stale? to juz nie te czasy, ze cos sie robi na stale. nieciekawa informacja.
gość
9 lat temu
....jaki z niego aktor???...tak jak i siostra.....
bCwYGRGr
gość
9 lat temu
no i ma racje - ma dobre warunki i warsztat, ale zawistni producenci wolątantów mroczków itp
gość
9 lat temu
niech spada !!!!!
Najnowsze komentarze (219)
gość
9 lat temu
Paryż to idealne miejsce dla geja i narcyza. Żegnamy bez żalu .
gość
9 lat temu
Jest ambitny i zna swoją wartość. To jeden z najlepszych polskich aktorów, ale jak widać niedoceniony.
gość
9 lat temu
Ja uważam, że wciąż jest piękny. Jak się komuś nie podoba to nie musi na niego patrzeć. Ja z chęcią patrzę na niego jako na mężczyznę i aktora. Uważam, że to bardzo dobry aktor, ale w Polsce wiele talentów się marnuje. Jest za piękny na Polskę!!! nie chodzi tu o wygląd, ale jak widać mało kto zrozumiał tą przenośnię.
gość
9 lat temu
dałbym mu ;p
gość
9 lat temu
Alain Deląg
gosc zyczliwy
9 lat temu
tak z pewnoscia ciekawe za co kupuje ...stary p***l !
gość
9 lat temu
bye
gość
9 lat temu
niech coś robi ,bo jest już nie młody
bCwYGRGj
gość
9 lat temu
I ma rację, jest piękny, cudowny, niesamowicie przystojny... :*
gość
9 lat temu
jeśli stać go na to, niech kupuje mieszkanie nawet w Moskwie albo Nowym Jorku.
gość
9 lat temu
"A jak warunki na to pozwolą, kupić mieszkanie w Paryżu albo Londynie. Jak donosi Fakt, aktor skłania się właśnie ku tej drugiej opcji. Niedawno wynajął apartament w Paryżu, po to, by spokojnie rozejrzeć na tamtejszym rynku nieruchomości." czytacie to co piszecie czy tylko max tematy 0 tresci
gość
9 lat temu
laltino lover...?
gość
9 lat temu
spoko,nikt płakać nie będzie..........
gość
9 lat temu
on do faceta tam jedzie,nie wiedzieliście................
...
Następna strona
bCwYGRGL