Jednak pójdzie za kratki! (AKTUALIZACJA - PARIS SKAZANA!)

381
Podziel się

Władze Los Angeles chcą, by Paris Hilton poszła na 45 dni do więzienia.

Jednak pójdzie za kratki! (AKTUALIZACJA - PARIS SKAZANA!)

*** AKTUALIZACJA *** **

Z ostatniej chwili: Paris została skazana na 45 dni więzienia. Przypomnijmy - ostatnio mówiła, że jeżeli to się wydarzy, "jej życie będzie skończone".

*** **

Władze Los Angeles chcą, by Paris Hilton poszła na 45 dni do więzienia za to, że naruszyła warunki zawieszenia wyroku, który otrzymała za jazdę pod wpływem alkoholu. Według papierów, które zostały już złożone w sądzie, oskarżyciele chcą również, by zawieszono jej prawo jazdy na kolejnych kilka miesięcy. Proszą też dziedziczkę, by przez następnych 90 dni unikała alkoholu i nosiła ze sobą urządzenie, które będzie monitorowało jej spożycie.

Takie zalecenia zostaną rozpatrzone przez sędziego, kiedy Hilton pojawi się na przesłuchaniu związanym z naruszeniem warunków wyroku w zawieszeniu. Maksymalna kara to 90 dni więzienia.

26-letnia Paris dostała wyrok w zawieszeniu po tym, jak we wrześniu zeszłego roku policja złapała ją nietrzeźwą za kierownicą. Dostała wtedy 36 miesięcy w zawieszeniu, 1 500 dolarów grzywny oraz musiała uczęszczać na spotkania dotyczące problemów z alkoholem. Wszystko byłoby pięknie, gdyby już w styczniu nie złapano jej na podobnym przestępstwie. Oprócz tego, że miała we krwi alkohol, jeździła na zawieszonym prawie jazdy.

Później złapano ja po raz kolejny, tym razem już nie za jazdę po pijaku, a jazdę z nadmierna prędkością i bez włączonych świateł. Podkreślaliśmy już, że podziwiamy ją za jeżdżenie Mercedesem SLR bez świateł... Jej prawo jazdy było wtedy nadal zawieszone.

Niezmordowany rzecznik Hilton, Eliot Mintz powiedział prasie, że jego klientka nie była śiadoma tego, że jej prawo jazdy jest zawieszone. Oskarżyciele stwierdzili jednak, że jej niewiedza jej nie usprawiedliwa.

Te naruszenia prawa demonstrują lekceważenie przez Hilton praw drogowych tego stanu jak również warunków jej wyroku w zawieszeniu - odnotowano w dokumentach sprawy.

KOMENTARZE
(381)
gość
13 lat temu
no właśnie sie doczekała haha
gość
13 lat temu
niestety w stanach jest takie "prawo" w sądach ze tak naprawde nie patrzą jakie przestepstwo zrobilaś tylko KTO je zrobił...
elmariano
13 lat temu
Bardzo dobrze :D Jeszcze szopke odstawia ze nie wiedziala o co chodzi, zalosna jest...
gość
13 lat temu
To nie wchodź w linki o niej !
gość
13 lat temu
a niech idzie w cholere,po co ciągle o niej piszecie??? tylko dlatego ,że ma kase--której zresztą sama nie zarobiła??? kto to w ogóle jest???? następna znana z bywania!!??
Najnowsze komentarze (381)
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
paula166
13 lat temu
wreszcie
sir. Adrian
13 lat temu
Jak stac ja na to co robi to sie nie wpieprzajcie w jej zycie ..... A teksty typu "na reszcie", "oby jak najszybciej..." wskazuja tylko i wylacznie na to jakimi jestescie zazdrosnymi, zgulowanymi tumanami .... Jak by was bylo stac na SLRa to na bank nie patrzylibyscie na to czy wasze prawko jest zawieszone czy nie .... Ja napewno bym sie tym nie przejmowal ....
Roen
13 lat temu
Świetnie, może wreszcie ta g****a blond i*****a zrozumie, że życie to nie ciągła zabawa, mam nadzieję, że więźniarki pokażą jej to i owo.
gość
13 lat temu
jak wejedzie do więzienia to prędko z niego wyjdzie góra 4-5 dni odsiedzi
gość
13 lat temu
Uwolnić Paris!
gość
13 lat temu
nalezy jej sie rozpieszczonaq gowniara moze to ja troche zycia nauczy
magda1089
13 lat temu
sie debilka czegos nauczy
paris hilton
13 lat temu
nie masz serca dla innych a twoje serce jest z kamienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wielbicielka ...
13 lat temu
I tak jest EXTRA
mrs. miller
13 lat temu
niech wsadzą idiotkę za kratki może się czegoś nauczy
gość
13 lat temu
no i dobrze!! suchy chleb i woda dla takiej!!!
Karolcia:*
13 lat temu
Jej idolki mnie rozśmieszają!!!!! ona jest taką idiotką że to szok!!!!!!!!buhahaha ][_, ([]) ][_, LOL!!!!!!!!
...
Następna strona