Przybylska urodzi SYNKA!

Nie chce już wracać do pracy...

Obraz

W listopadzie Ania Przybylska ogłosiła, że wycofuje się z show-biznesu. Powodem tej decyzji miała być jej trzecia ciąża. Gwiazda postanowiła skupić się na rodzinie i nie angażować w żadne projekty filmowe czy serialowe. Pozostała jedynie ambasadorką marki Astor.

Ania i jej partner Jarosław Bieniuk już w lutym zostaną rodzicami chłopca. Ta wiadomośc bardzo ucieszyła podobno 5-letniego Szymona, który nie może doczekać się narodzin brata. Po porodzie Przybylska zamierza wyprowadzić się z Łodzi i przenieść do Sopotu.

W Trójmieście jest jej rodzina i przyjaciele, a wsparcie przy trójce dzieci się przyda - mówi w rozmowie z Party znajoma aktorki.

Ania nie planuje na razie powrotu do zawodu. Przez najbliższe lata chce skupić się na wychowywaniu trzeciego dziecka. Jak myślicie, czy zmieni zdanie jeszcze w 2011?

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą