Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spędzili święta w hotelu

90
Podziel się:

Deweloper nie zdążył z mieszkaniem...

Spędzili święta w hotelu
bEBWotxN

Hubert Urbański i jego żona Julia Chmielnik mieli wprowadzić się do swojego nowego mieszkania na warszawskim Mokotowie we wrześniu mijajacego roku. Na początku jesieni zwolnili wiec poprzednie mieszkanie na Ursynowie i zgłosili je do agencji nieruchomości. Niestety, deweloper nie dotrzymał terminu. Urbański zaplanował więc swojej rodzinie urlop w Portugalii, w nadziei, że po powrocie będą już mogli zamieszkać w nowym apartamencie. Niestety, okazało się, że z powodu wadliwej instalacji mieszkanie nie przetrwało jesiennych opadów deszczu i zostało zalane.

Deweloper postanowił załatwić sprawę polubownie i umieścił prezentera wraz z rodziną w warszawskim hotelu, oczywiście na swój koszt. Ale para nie jest zachwycona tą sytuacją.

Życie w hotelu jest miłe przez kilka dni, ale nie miesięcy - mówi tygodnikowi Rewia ich znajoma. Już nie mogą doczekac się dnia, w którym rozpakują swoje rzeczy. Developer obiecał, że Nowy Rok przywitaja na pewno w swoim wymarzonym mieszkaniu.

bEBWotxP

Kolejny powód, żeby cenić i szanować polskich deweloperów. Ciekawe swoją drogą, czy każdemu niezadowolonemu klientowi stawiają hotel. A może tylko tym znanym z telewizji?

bEBWotyq
KOMENTARZE
(90)
gość
11 lat temu
Wow! Ale news!!!
gość
11 lat temu
jakoś nie pasuja do siebie:/
gość
11 lat temu
Wydarzenie roku!!!
bEBWotyr
gość
11 lat temu
dwa podłe i niesympatyczne ryje!
gość
11 lat temu
KTOŚ POWINIEN NAUCZYĆ JĄ JAK SIĘ MALUJE OCZY. BO TO CO MA NA TYM ZDJĘCIU JEST POWALAJĄCE:))))
Najnowsze komentarze (90)
eSJ5UC , [url...
9 lat temu
eSJ5UC , [url= [link=
lVv5YM qojro...
9 lat temu
lVv5YM <a href="
tDkReB , [url...
9 lat temu
tDkReB , [url= [link=
EpXxDC sbmln...
9 lat temu
EpXxDC <a href="
Jacek pisze:P...
9 lat temu
Jacek pisze:Przepraszam Panią Pandę. Przeczytałem notatkę z Wikileaks. Nie jeetsm zaskoczony. Po prostu dużo firm stosuje rożnego rodzaje naciski na politykf3w. Po prostu koncerny płacą i wymagają. Tak się dzieje na całym świecie. U nasz tez przechodzą dziwne ustawy. Żyję dość długo na tym świecie i przestałem się dziwić. Rządzi pieniądz i kłamstwo. Niestety dotyczy to tez ekologf3w. Ale o tym pf3źniej. Większość znajdujących na terenie Polskiej jest słabej klasy. Głf3wnie są przeznaczane na łąki. To co Pani nazywa” żf3łto kwitnąca nawłoć?” To jest dobry interes dla rolnika. Za to są duże dotacje z UE.Wrf3ćmy do pytania czy grozi nam głf3d. Mam inne zdanie. Niska kulturę rolna. Niewłaściwe uprawy, ktf3re powodują erozje ziemi. Male gospodarstwa 3-10 ha. ktf3rych jest większość. Drogie uprawy. Każdy z rolnikf3w usiłuje mieć komplet maszyn lub wynajmuje. Te gospodarstwa pracują głownie na wyżywienie właścicieli. Zwiększająca się ilość ludności. Moda na domy na wsi czy domy letniskowe. Dopłaty UE. Tych czynnikf3w jest więcejNie jeetsm pewien czy zacofane rolnictwo jest w stanie wyżywić zwiększająca się liczbę ludności? Szczegf3lnie, że do dawna nie jesteśmy samowystarczalni. Zboża jak i inne produkty musimy sprowadzać.
gość
11 lat temu
W sam raz pod reklamę Millennium. Juuuuuuuż czaaaaaas! :P
=***
11 lat temu
TO NIE PRAWDA PRAW DA JEST TAKA JUZ NIECH NIE ZMYSLA.....
bankier
11 lat temu
Pewnie mieszkanie z kredytu w Millenium
bEBWotyj
gość
11 lat temu
przesada!
gość
11 lat temu
Ale brzydką żonę wybrał sobie Urbański! Wiele osób tak sądzi...
gość
11 lat temu
hotel? za co? ze sprzedali mieszkano jak mieli okazje i zostali sie z reka w d...? ich sprawa! skandal!
gość
11 lat temu
K****n skończony,nie mając ukończonego mieszkania sprzedaje swoje własne.
gość
11 lat temu
Po kolei w głowie to oni nie mają.Sprzedawać mieszkanie,nie wprowadzając się do nowego.
gość
11 lat temu
no wlasnie, bo mnie to umiesciliby chyba pod mostem...:(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWotzc
bEBWotzd
bEBWotze
bEBWotzf
bEBWotzg
bEBWotyL