"Paulla walczyła z poważną chorobą"

Dlaczego zniknęła z mediów?

Obraz

Zastanawialiście się, dlaczego tak wytrwale promująca się Paulla nagle zniknęła z mediów? Jeszcze kilka miesięcy temu nie było tygodnia, żeby nie pojawiła się na łamach kilku tabloidów. Po zakończeniu programu Tylko nas dwoje słuch jednak o niej zaginął.

Paulla walczyła z poważną chorobą - wyjaśnia w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy znajoma piosenkarki. Na szczęście udało się ją pokonać.

Paulla nie była chyba w aż tak kiepskiej formie, skoro udało jej się znaleźć w trakcie leczenia czas na to, by wpaść do studia nagraniowego. Drugi album piosenkarki ukazał się w sprzedaży kilka tygodni temu.

Miejmy nadzieję, że ze zdrowiem już wszystko w porządku.

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą