Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wyszła z odwyku i zamieszkała obok... byłej kochanki!

67
Podziel się

Dobry pomysł?

Wyszła z odwyku i zamieszkała obok... byłej kochanki!
bEabptYR

W poniedziałek Lindsay Lohan zakończyła 90-dniowy pobyt _**Betty Ford Center**_ w Rancho Mirage w Kalifornii i wyszła z odwyku. Jak zapowiada, zaczyna swoje życie od nowa.

"Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty mojego życia. Przyszłość zależy od tego, co robimy teraz" - Mahatma Gandhi. Jeden krok w czasie - napisała na swoim blogu aktorka.

Jak twierdzi ojciec Lindsay, z którym aktualnie ma podobno poprawne stosunki, bardzo ważne jest dla niego, aby wraz z jej matką, Diną, wspierać córkę po wyjściu z ośrodka.

bEabptYT

Potrzebuje stabilnej, silnej rodziny, aby ostatecznie z tego wyjść - powiedział w wywiadzie z telewizją CBS Michael Lohan. Wszystkie moje dzieci tego potrzebują.

Wygląda na to, że LiLo bardzo poważnie myśli o swojej przyszłości. Zmieniła już agenta - teraz reprezentuje ją Tom Hansen, który pomógł wyjść z podobnej sytuacji innemu uzależnionemu od alkoholu i narkotyków aktorowi. Z jego pomocą Robert Downey Jr. znów zaczął grywać w znaczących i dochodowych produkcjach.

Jednak najciekawszy jest fakt, że po wyjściu z odwyku Lindsay wprowadziła się do mieszkania znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie jej byłej kochanki, Samanthy Ronson... DJ-ka nie była ponoć zachwycona tym pomysłem.

Kiedy Michael wnosił rzeczy Lindsay, z budynku obok wyszła zaskoczona Sam - opisuje źródło cytowane przez magazyn US Weekly. Była zaskoczona i z niedowierzaniem kręciła głową. Wyglądała na zdegustowaną. Cały czas powtarzała: "Nie tak to sobie wyobrażałam".

bEabptYZ

Jak myślicie, czy to dobry pomysł, aby zaczynać wszystko od nowa z byłą dziewczyną za płotem?

bEabptZu
KOMENTARZE
(67)
gość
10 lat temu
Samantha jest świetna, ma fajny styl.
gość
10 lat temu
ona ją ciągle kocha
gość
10 lat temu
ale bym je wy dy mala
bEabptZv
gość
10 lat temu
fajna ta ronson
ja Madzikkkk
10 lat temu
czudec RZADZI-Rezszow ;]]]
Najnowsze komentarze (67)
Achmed The De...
9 lat temu
Pudelu! Nie pie*#ol! Jaka kochanka?! Tam ślub już planowali, starzy już na zapowiedzi dawali! Co za Pudel... Trza go poszczuć Orzełem.
Glutenmogen
9 lat temu
Faken hell, Lindsej się zakochała na ament! Jak się rozstały z tą Ronson, to od razu narkotyki, wóda i rozróby się zaczęły po całości. A ta Ronson też ma powodzenie! Ponoć nawet Kryśka Agilera dla nie zmiękła w nogach. Lindzej ma Przerąbane. Przez duże P.
gość
10 lat temu
czemu nie?
AldemarVrotte...
10 lat temu
No zobaczymy ; 3
gość
10 lat temu
weś się dziewczyno w garśc
gość .. :p
10 lat temu
Ta Lindsy jest nie normalna i do tego l***a nie znoszę jej i tej drugiej z resztą też nie .. :/ ! xD
gość
10 lat temu
yyym tamta samantha jest ładna;p ale według mnie , Lindsey nie powinna mieszkac obok bo może dalej stoczyc się przez nia...
gość
10 lat temu
to ona jest lesba?
bEabptZn
gość
10 lat temu
widocznie nikt inny nie potrafi zaspokoić potrzeb Lindsay tak jak ona :) ;)..he he
gość
10 lat temu
g****a lesba .... xd taka brzydka ta samanta ;pp
gość
10 lat temu
a to dobre, ktoś pisze, że Samantha ma fajny styl, he he.. jak nasz Borys Szyc conajmniej. A Lilo szkoda, miała potencjał, oby wyszła na prostą.
gość
10 lat temu
PODOBNA DO ALICJI W TYCH OKULARACH
gość
10 lat temu
samancie by sie odwyk od anoreksji przydał O.o
gość
10 lat temu
Oj ta nasza Lindsay, nasza, nasza Lindsay [...] Lohan, moim zdaniem mentalnie nie jest biseksualna, jest homoseksualna. Zakochała się raz i to bardzo mocno a obiektem miłości została jedna niepozorna kobieta. Miała tylu nieprzeciętnych facetów a mimo wszystko Ronson cały czas siedzi jej w głowie. To jest jej prawdziwa miłość, mimo że nieco toksyczna się wydawała. Szkoda, że jakoś nie mogą się dogadać, bo Samantha zdaje się, że darzyła pewnym również silnym uczuciem Lohan. Uważam, że obie mają w sobie coś smacznego, coś specyficznego tylko dla nich. Kibicowałam im i nadal kibicuje ale pewnie już nic z tego nie będzie bo wiadomo - do tanga ...
...
Następna strona
bEabptZP