Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marina też zwolni Maję?!

197
Podziel się

Łuczenko uważa, że menedżerka ją zaniedbała... Zostanie jej tylko telewizja?

Marina też zwolni Maję?!
bDoiuFmJ

Po zwolnieniu przez Edytę Górniak jedyną podopieczną Mai Sablewskiej pozostaje Marina Łuczenko. Mimo usilnej promocji i dorzucania młodej wokalistki "w pakiecie" do imprez Edyty, to Maja pozostała w tym duecie bardziej popularną połową. Dzięki udziałowi w _**X Factor**_ przepaść ta na pewno się pogłębi.

Z naszych informacji wynika, że również i Marina może podziękować wkrótce Mai za współpracę. Nasz informator twierdzi, że już od dłuższego czasu czuła się zaniedbywana. Wie, że objęcie przez Maję fotela w popularnym programie muzycznym i rozpoczęcie "kariery solowej" nie sprawi raczej, że będzie miała dla niej więcej czasu.

Bardzo możliwe, że Marina Łuczenko zerwie współpracę. To nie jest żadna nowość. Maja nie ma na nią pomysłu - mówi nasze źródło. Dwa single przeszły bez echa, gdy pracowała z Górniak, poświęcała jej mnóstwo czasu, Marina musiała liczyć na siebie lub ewentualnie na asystentki.

bDoiuFmL

To byłoby nawet ciekawe - sławna menedżerka i ledwo rozpoznawalna "gwiazda". Wyobraźcie sobie ten duet na jakiejś okładce. Być może to wcale nie taki najgorszy pomysł dla Mariny? Taka okazja może się już nie powtórzyć.

bDoiuFmR
bDoiuFnm
KOMENTARZE
(197)
gość
10 lat temu
Bełk czyta pudelka . !!
gość
10 lat temu
do tej pory nic nie zrobiła -to i nie zrobi dalej -bo dba o swój interes... oj coś słabiutka ta wizytówka Majki, główne osiągniecie - to tylko zewnętrzna zmiana ubioru podopiecznych i załatwienie im głośnego rozwodu a później chłopaków... to chyba nie rola menagera który będzie "wyrocznią" tvn -owskiego x factora
gość
10 lat temu
obie sa oki;)
bDoiuFnn
gość
10 lat temu
co racja, to racja. Marina już się spaliła. Niby wydała 2 single, ale rzeczywiscie obyło się bez echa...
gość
10 lat temu
mhm, fajnie, oj już dajcie z tym spokój
Najnowsze komentarze (197)
gość
9 lat temu
moim zdaniem majka to jedyna szansa dla mariny. o marinie nikt nie pamieta, wiec dobrze, zeby miala kolo siebie kogos, o kim sie mowi
gość
10 lat temu
MARINA jest Z*******A
gość
10 lat temu
MARINA jest Z*******A :>
gość
10 lat temu
Marina powinna zwolnić Sablewską! Ona w niczym jej nie pomoże. Wręcz przeciwnie; zepchnie Marine na drugi plan. Sablewska nie umie wypromować swoich podopiecznych, a co za tym idzie sama nie jest sławna, wiec musiała sobie poszukać czegoś co da jej to czego szuka.
gość
10 lat temu
Ciezko robić za szare tło dla swej własnej menedzerki hahaha
gość
10 lat temu
ja tam nie żałuję Mai. Kobieta jest przedsiębiorcza, na pewno poradzi sobie bez Edzi i Mariny.
gość
10 lat temu
NA POHYBEL Z NIMI
gość
10 lat temu
powinna tak zrobic bo Sablewska dba tylko o swoj wizerunek i własna kieszen !!!!! generalnie to kobieta NIEPOROZUMIENIE !!!!
bDoiuFnf
gość
10 lat temu
MARINA TO BEZTALENCIE WIĘC SZKODA NA NIĄ CZASU!!!
gość
10 lat temu
Marina jest ok :)
gość
10 lat temu
Marina jest super KOCHAM CIĘ !
gość
10 lat temu
marina - cud ! śliczna jest
gość
10 lat temu
jaka "gwiazda" taka i managerka ;)))))))))) to takie polskie ten nasz sołbiz ;))
gość
10 lat temu
Marina jest znakomitą piosenkarką :)
...
Następna strona
bDoiuFnH